Zdjęcie tatuaży

Znaczenie tatuażu Walkiria

Oferujemy informacje na temat znaczenie tatuażu Walkiria, znaczenie i historia tego oryginalnego projektu tatuażu. Dla tych, którzy po przeczytaniu informacji chcieliby zobaczyć więcej przykładów i rysunków, które mogą być potrzebne do kontaktu z salonem tatuażu i stworzenia pomysłu na tatuaż, oferujemy następujące działy naszego katalogu:

  • Zdjęcie tatuażu Walkiria
  • SZKIC TATUAŻÓW VALKYRIE

Znaczenie tatuażu Valkyrie - ciekawe informacje i przykłady zdjęć gotowych tatuaży

Znaczenie tatuażu Valkyrie – ciekawe informacje i przykłady zdjęć gotowych tatuaży

Znaczenie, historia i znaczenie tatuażu Valkyrie

Aby poznać znaczenie tatuażu Walkiria, zdecydujmy, kim są te niesamowite stworzenia. W skandynawskich mitach te piękne wojownicze dziewice były uważane za posłańców boga Odyna. Według legend te najczęściej jasnowłose i złotowłose piękności miały prowadzić dusze zmarłych wojowników, którzy wyróżnili się w walce szczególnym męstwem w Walhalli, gdzie mogli wspólnie biesiadować przy jednym stole z Odynem. Inni byli gotowi wziąć pod uwagę wieczne męki w podziemiach, więc dla niektórych byli złowrogimi duchami bitew wojskowych. Co więcej, Skandynawowie wierzyli, że Walkirie miały ogromny wpływ na losy człowieka od momentu jego narodzin i to właśnie im dano prawo do wyboru tych, którzy giną w bitwie i tych, którzy wracają do domu zdrowi i zdrowi..

Ogólnie rzecz biorąc, początkowo samo słowo „Walkiria” interpretowano jako „podnoszenie zmarłych”, a piękne rysy tych panien były uzasadnione ich pochodzeniem od elfów. Naturalnie potomkowie tych łagodnych stworzeń poruszali się wyłącznie w powietrzu, więc zwyczajowo przedstawia się je albo ze skrzydłami za plecami, albo jeżdżąc na koniach chmurowych. Ponadto, według legend, mogły pojawić się na polu bitwy pod postacią śnieżnobiałych łabędzi..

Wierzono też, że część swoich asystentek Odyn zwerbował spośród dziewcząt szlacheckiej krwi: córek książąt i zamożnych mieszczan, którym za życia ochraniał, zachowując czułość i kobiecość, aby po śmierci mogły kontynuować swoją nieziemski byt w jego służbie , który płynnie wszedł we współczesne znaczenie tatuażu Valkyrie lub w niektóre jego warianty.

Przykładowe zdjęcia:

Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 30Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 29Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 28Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 27Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 26Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 25Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 24Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 23Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 22Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 21Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 20Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 19Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 18Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 17Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 16Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 15Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 14Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 13Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 12Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 11Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 10Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 9Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 8Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 7Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 6Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 5Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 4Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 3Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 2Tatuaż Valkyrie na zdjęciu do artykułu o znaczeniu tatuażu - tatufoto.ru - 1

Jaki wpływ Walkiria może wnieść w Twoje życie?

Jeśli podobał Ci się tatuaż Walkiria, którego wartość może mieć ogromny wpływ na wiele dziedzin życia, powinieneś wziąć pod uwagę, że przy całej urodzie i wdzięku tych młodych dam, w mitach mają one wiele wspólnego z wojownikami , co oczywiście wpływa na ich charakter. Walkirie były uważane za symbol męstwa, sprawiedliwości i odwagi, a także wyróżniały się determinacją i wiarą w swoje działania. Istnieje opinia, że ​​tatuaż nieziemskiej dziewicy ujawnia w właścicielu potencjał, którego nie mógł nawet zgadywać..

Dla dziewcząt taki tatuaż może stać się bardzo silnym amuletem, który pomaga zachować harmonię między kobiecością a wojowniczością, a ponadto uważa się, że pomoże zachować i wzmocnić energię niezbędną do narodzin dziecka. Silnej połowie ludzkości wizerunek Walkirii może dodać odwagi, siły do ​​ochrony siebie i swoich bliskich, stanowczości i stabilności w działaniu, dając jednocześnie spokój, mądrość i jakąś nieznaną obecność wyższych sił, które chronią go na ostrych zakrętach Los.

Starożytny słowiański symbol „Walkiria”.

Nie zawsze tatuaż Walkiria oznacza obraz pięknej dziewicy z mitów skandynawskich, starożytni Słowianie mieli potężny święty symbol o tej samej nazwie, który jednak ma również skandynawskie pochodzenie. Emblemat przedstawiający dwa ozdobne romby połączone tarczą słoneczną uważany był za bardzo potężny talizman zdolny wygładzić i zneutralizować negatywną energię wojny, zapewniając ochronę tym, którzy walczą o swoje ojczyste ziemie. Podobnie jak większość symboli starożytnych Słowian, Walkiria jest symbolem słonecznym i niesie energię słońca, ponadto w promieniach swastyki zawarte są cztery zasady prawego wojownika: Mądrość, Sprawiedliwość, Szlachetność i Honor.

Wideo:

Tatuaż za pomocą tego specjalnego słowiańskiego amuletu ochronnego pomoże osobie chronić wszystko, co jest mu bliskie. W kluczowym momencie wzmocnienie takich cech jak poświęcenie i umiejętność pokonywania przeszkód. Reszta czasu chroni użytkownika przed lenistwem i depresją, zwiększa koncentrację wewnętrznej siły i utwardza ​​charakter.

Przygotowane przez: Aleksiejewa Tatiana Wiaczesławowna