Wellness & Spa

Oddýchnite si vo fínskej zrubovej saune od Studio Markunpoika

Studio Markunpoika - zrubová sauna - vertikálne usporiadaná drevená palubovka

Je známe, že sauna je dôležitou súčasťou fínskeho spôsobu života a identity. Snáď žiadne iné fínske slovo nie je vo svete také slávne. Typická miestnosť z dreva má priaznivý vplyv na ľudské telo a dušu. Design Studio Markunpoika má toto exkluzívne riešenie pre optimálny relaxačný efekt Zrubová sauna navrhnuté s jedinečným vzhľadom a interiérovým dizajnom.

Zrubová sauna – prostriedok na otužovanie tela

Fínska saunová zrubová drevená moderná sprcha

Fíni zvyčajne chodia do sauny spolu so svojimi rodinami. Útulná drevená miestnosť s objemom 27 m3 ponúka dostatok priestoru pre celú rodinu. Predná strana je obložená sklom – to neznamená, že sauna vyzerá zatvorene, ale umožňuje používateľom pozrieť sa von. the Zrubová sauna bol láskyplne ručne vyrobený a je individuálnym unikátom.

Exkluzívne Radosť v Zrubová sauna

Interiér sauny Flexibilné kamienky osvetlené sedadlami

Dizajn sa líši od typického fínskeho vzhľadu Zrubová sauna ab – horizontálne okrúhle trámy tu boli nahradené vertikálne usporiadanými drevenými profilmi s obdĺžnikovým prierezom. Model vyzerá nový, priestorný a príjemný a poskytuje potrebný odpočinok a relaxáciu. Miestnosť je dostatočne a rovnomerne osvetlená prirodzeným svetlom, ktoré preniká do interiéru sauny svetelnými otvormi v streche.

Ukončite večer vo fínskej zrubovej saune

Saunový dizajn-fínske drevené trámy-kamienková dekoračná stena

Kubická drevená izba bola pohodlne zariadená odhalenými drevenými trámami. Sedenie je možné dohodnúť dobrovoľne. Kamienky vytvárajú vizuálny prechod do vonkajšej oblasti a dodávajú štruktúre steny.

Fínska zrubová sauna od Štúdio Markunpoika

Prirodzené svetlo osvetľuje interiér sauny, drevo vo fínskom dizajne

Studio Markunpoika vyrába dizajnové objekty v limitovaných edíciách, ktoré sa líšia svojou jednoduchosťou a jedinečnosťou. Saunový projekt bol realizovaný spoločne s Juri Karinen.

Fínska sauna zaručuje relaxáciu a očistu organizmu

Moderná presklená predná časť sauny ponúka výhľad von