Vlasy a účesy

Upravte si dámske prechodné účesy – tipy a inšpirácie od hviezd

Dámske prechodné účesy hair-let-grow-pixie-cut-bobfrisur-emma-watson

Chcete si nechať ostrihať vlasy po krátkom zostrihu alebo sa chcete rozlúčiť s dlhou hrivou? Predstavujeme pre vás nápady na účesy, pomocou ktorých si môžete sami navrhnúť krásny vzhľad prechodu medzi krátkymi a dlhými vlasmi. V článku nájdete to najkrajšie Dámske prechodné účesy, ako ich nosia hviezdy.

Dámske prechodné účesy – nechajte strih pixie narásť

Dámske prechodné účesy pixie-cut-short-stredne-long-bob-strähnen-anne-hathaway

Ak si chcete nechať narásť vlasy, mali by ste mať veľa trpezlivosti a zvoliť si správny strih na prechodný účes. Nechať si narásť vlasy sa bohužiaľ neodporúča, pretože budú nerovnomerné. Ak máte napríklad krátky zostrih s dlhšími hornými vlasmi a kratšou oblasťou krku, vyrastajúce vlasy môžu vytvárať nežiadúci efekt parmice. Preto je najlepšie každú chvíľu navštíviť kaderníka a nechať si upraviť dĺžku vlasov.

Dámske prechodné účesy od krátkych po dlhé alebo stredné

Dámske prechodné účesy krátke vlasy-rast-prechod-stredne dlhé-keira-knightley

V závislosti od rastu vašich vlastných vlasov zvyčajne trvá niekoľko rokov, kým prejdete z krátkeho strihu na dlhé vlasy. Ak naopak dosiahnete stredne dlhý účes ako trendový dlhý bob, celé to trvá o niečo menej. V oboch prípadoch máte bob ako prechodný účes, ktorý ponúka rôzne možnosti stylingu pre rovné aj kučeravé vlasy..

Moderné dámske účesy pre ženy od 30 rokov

Štýl krátke vlasy – 7 účesov pre strih pixie na imitáciu

Polovičné účesy 2016 pre ženy: 30 trendových štýlov

Prechodný účes po podrezaní – inšpirácia od Scarlett Johansson

Dámske prechodné účesy na podrezanie-šikmé-pony-great-scarlett-johansson

Účesy s výstrihom do boku a podrezané vlasy sú za posledných pár rokov úplným trendom, najmä ako chladný letný účes. Ak sa vám však prestáva páčiť trendový vzhľad, mali by ste priniesť veľa trpezlivosti, aby podrezanie nechalo vyrásť. Medzitým je na výber niekoľko nápadov na prechodné účesy žien, ktoré niekedy vyzerajú lepšie ako skutočný podrezaný účes. Herečka Scarlett Johansson si napríklad nechala narásť vlasy, česala dlhšie horné vlasy a zakryla podrezanie.

Rastúce krátke vlasy s ofinou

Dámske prechodné účesy štýl-pony účes-pony-farbivo-rast-let-kaley-cuoco

Krátky strih s bočnou alebo rovnou ofinou vyzerá dobre a môže byť upravený do rozstrapateného alebo uhladeného vzhľadu. Vyrastajúca ofina tiež nie je problémom, ak je správne nastylovaná. Po chvíli sa to dá kompenzovať dĺžkou vlasov a premeniť na nádherný bob účes. Pre svoj prechodný účes s ofinou sa Kaley Cuoco rozhodla aj pre nejakú farbu tým, že svoje blond vlasy zafarbí na ružovo. Farbenie vždy prináša dobrý nápad na prechodný účes, aby nepôsobilo nudne.

Dámske prechodné účesy od strihu pixie po bob

dámy-prechodné účesy-krátky-účes-krátky-bob-blond-chvála-jennifer-lawrence

Pri prechode z krátkeho účesu na lob sa Jennifer Lawrence rozhodla pre krátky bob s bočnými časťami, ktorý nosila mierne zvlnený. Takýto prechodný účes je ideálny pre ženy s okrúhlou tvárou a v relatívne krátkom čase sa dá premeniť na bob po rameno.

Štýlové dámske prechodné účesy

dámy-prechodné účesy-krátky účes-rozstrapatené-krátke-bob-vlny-centrálne lúčenie-ľalie-collins

Prechodné účesy žien od krátkych po dlhé vyžadujú dobrý styling, aby medzitým vyzerali dobre. Napríklad pomocou žehličky na vlasy môžu dokonca aj krátke vlasy pôsobiť dlhšie. Ak však máte radi aj kratšie účesy, môžete na ďalšiu párty vyčarovať retro účes s vlnami. Mali by ste však poznamenať, že poškodené vlasy zvyčajne rastú pomalšie. Ak chcete dlhé vlasy ako konečný výsledok, mali by ste prechodné účesy upravovať menej často, aby ste vlasy nepoškodili. Odporúča sa tiež pravidelné rezanie hrotov.

Nápady pre ženy s vysokými kolíkmi prechodné účesy

dámy-prechodné-účesy-vlasy-nechaj-narásť-farbiť-updo-emma-roberts

Existuje mnoho nápadov na styling pre dámske prechodné účesy od stredne dlhých až po dlhé vlasy, ktoré môžete urobiť sami bez veľkého úsilia. S vlasmi po plecia sa dajú vykúzliť klasické chignony, updos s čelenkami alebo obrúčkami a zapletané účesy ako spletené vence do vlasov. Vaše vlasy teda môžu v pokoji a pokoji opäť rásť.

Správne udržujte ženské prechodné účesy po Bobovi

dámy-prechodné účesy-stredne dlhé-krok-strih-blond-vlasy-ashley-benson

Ak sa chcete rozlúčiť s bobovým účesom a nechať vlasy opäť narásť, krásne prechodné účesy si môžete vyrobiť aj sami pomocou krokového strihu. Aby vlasy rástli čo najrýchlejšie, je však potrebná veľká starostlivosť. Namáhané vlasy nevyzerajú vôbec krásne, preto by ste si mali nechať pravidelne ostrihať končeky a používať vhodné vlasové prípravky na zodpovedajúci typ vlasov.

Prechodné účesy a predlžovanie vlasov

dámy-prechodné-účesy-po-bob-farbenie-vlasov-predlžovanie-katy-perry

Ak chcete svojim vlasom vyčarovať extravagantnejší look, potom môžete experimentovať s prechodným účesom. Môžete si ich napríklad zafarbiť, ako chcete, ako to často robí napríklad Katy Perry. Väčšina speváčok a herečiek si však nenechá vlasy narásť v pokoji, ale spolieha sa na takzvané predlžovanie vlasov. Vždy tak môžete mať požadovanú dĺžku vlasov bez toho, aby ste museli dlho čakať.

Nechajte si skrátiť vlasy – na čo si dať pozor

dámy-prechod-účesy-prechod-dlhé-krátke-ofiny-štýly-taylor-swift

Ďalším typom prechodného ženského účesu je rozhodnutie nechať si ostrihať vlasy z dlhých na krátke. Mnoho celebrít sa rozhodlo pre kratší zostrih, ktorý je v posledných rokoch stále obľúbenejší. Aby zmena nebola razantná, môžete si najskôr nechať urobiť stredne dlhý účes a až potom zvažovať krátky zostrih.

Fázy prechodu z dlhého na krátky strih

dámy-prechod-účesy-strihanie dlhých vlasov-bob-prechod-pixie-charlize-theron

Juhoafrická herečka Charlize Theron neurobila strih pixie naraz, ale namiesto toho si dala ako prechodný účes skrátiť svoju dlhú blond hrivu do bobu. Účesy Bob sú najlepším prechodom z dlhých vlasov na krátke. Tak budete môcť lepšie posúdiť, či krátke vlasy vyzerajú dobre alebo nie.

Štýlové dámske prechodné účesy s kučerami

damske-prechodne ucesy-z-dlhych-na-kratke-bobove ucely-stredna rozchod-kristen-stewart

Herečka Kristen Stewart urobila prechod z dlhých hnedých vlasov na krátky blond bob. Ako prechod si najskôr vlasy skrátila a až potom ich farbila. Takmer vždy nosila svoj prechodný účes na stranu s bočným delením, ktoré bolo zapájané do ležérnych kučier. Ďalším variantom kučeravého prechodného účesu sú kučery česané dozadu s malým objemom na temene hlavy.

Nápady pre ženy prechodné účesy z dlhých na krátke – tipy na styling

damske-prechodne-ucesy-dlhe vlasy-sa-daju-strihat-fazy-julianne-hough

Prechodný účes z dlhého na krátky je skvelý spôsob, ako vyskúšať rôzne zrážky. Ak sa napríklad necháte ostrihať na krátke vlasy naraz, mali by ste chvíľu počkať na bobový účes. Ak sa však rozhodnete pre prechodný účes strednej dĺžky, potom zistíte, ako vyzerá krátky strih, keď vyrastie. Krátke dámske prechodné účesy s ofinou je možné navrhnúť pomocou quiffu, ktorý v hornej časti hlavy vytvorí ďalší objem. Dlhšie účesy na Bob je možné naopak nosiť rovné alebo kučeravé, so stredným alebo bočným delením a otvorené alebo zopnuté.