Vlasy a účesy

Letné účesy pre dlhé vlasy – 16 nápadov a sprievodcov

Letné účesy pre dlhé vlasy spodná strana-drdol-ružový-veniec z kvetov

Leto je najobľúbenejšie obdobie – slnko svieti silnejšie, dni sú dlhšie a počasie je horúcejšie. Je to tiež ročné obdobie dovolenky na pláži a veľa nezabudnuteľných zážitkov. Tu je niekoľko nápadov a pokynov pre vás Letné účesy pre dlhé vlasy ktoré doplnia váš dokonalý letný look a zároveň sa hodia na každú príležitosť.

Trendové letné účesy pre dlhé vlasy – svetlé farby vlasov a pletené účesy

Letné účesy pre dlhé vlasy pramene-strana lúčenie-strana-pletené účes-vrkoč

Blond vlasy sú na leto vždy vhodné a každý účes vyzerá v blond veľmi krásne. Aj pri troche opálenia farba vlasov kontrastuje s pokožkou a vyzerá naozaj dobre. Pletený účes sa odporúča aj pre toto ročné obdobie – je ľahké to urobiť sami a má množstvo variantov pre polootvorené aj viazané vlasy. Môžete napríklad zapliesť vrkoč blízko hlavy a pripnúť ho na opačnú časť hlavy peknou ozdobou do vlasov. Ostatné vlasy môžu byť buď rozpustené, alebo spletené nabok vo francúzskom copu.

Gumičky do vlasov na čele – aktuálne letné účesy pre dlhé vlasy

Letné účesy pre dlhé vlasy ploché polmesiaca-vlasy-páska-rozpustené vlasy

Gumičky do vlasov sú na leto veľmi obľúbené, hlavne na dlhé vlasy. Môžu byť k dispozícii v rôznych farbách, veľkostiach a tvaroch a dajú sa prispôsobiť vášmu oblečeniu. S čelenkou nepotrebujete čas na úpravu účesu, stačí si vybrať tú správnu, dať si ju na čelo a nechať vlasy otvorené. Keď máte viac času, môžete si vlasy narovnať alebo natočiť, aby ste získali ešte krajší vzhľad.

Ombre farbenie vlasov – nápady pre ombre blond, bruneta a svetlé farby

Balayage hnedá vs balayage blondína – otázka na veľkú farbu vlasov

Vyrobte si vlasy ombre sami – pokyny pre blondínky, brunetky & prístup

Nápady na letné účesy s kučerami

Letné účesy pre dlhé vlasy polootvorené-blond-vlasy-kučery-irokese-pletený účes-chvost-krk

Kudrlinky sú vždy skvelým účesom pre dlhé vlasy a tu sú uvedené tri nápady. Na prvý pohľad nechajte vlasy pootvorené a časť uprostred. Potom zatočte dvoma prameňmi v hornej časti hlavy a vytvorte s nimi malý uzol. Druhý účes je ešte jednoduchší – údajne si na dve časti hlavy zapletiete dva malé vrkoče a potom ich zopnete dohromady, aby ste vytvorili veniec. Ozdobte veniec vlasovými kvetmi akejkoľvek farby a váš účes je pripravený. Posledný účes je o niečo ťažší ako ostatné a najlepšie ho urobí kaderník. Predstavuje kombináciu takzvaného pleteného mohawka a chvosta omotaného okolo krku.

Skvelé účesy v štýle boho na leto

Letné účesy pre dlhé vlasy boho-štýl-bočný cop-kvet-šik

Letné motívy v účesoch väčšinou predstavujú rôzne kvety. Do vlasov sa dajú dať nielen ozdobné vlasové kvety, ale aj malé pravé vetvičky s kvetmi, hoci nie sú vôbec také trvanlivé. Voľný cop v štýle boho je skutočne prepracovaný a ideálny na krátku prechádzku alebo piknik v parku.

Aktualizácie pre dlhé vlasy – perfektné pre tie horúce letné dni

letné účesy-dlhé vlasy-ležérne-drdol-zapletané-vlasy-pásmo-blond-objem vlasov

Tento ležérny drdol s objemom sa hodí k dennému oblečeniu aj na slávnostné príležitosti. Krásne updo dopĺňa opletená gumička do vlasov a niekoľko vytiahnutých prameňov na oboch stranách hlavy.

Bočný rybí vrkoč pre skvelý vzhľad

letné účesy-dlhé-vlasy-bočné-rybie kosti-vrkoč-slamený klobúk-vytiahnuté-pramene

Známy vrkoč z rybej kosti je vhodný na každé ročné obdobie. V kombinácii so slameným klobúkom získate ležérny vzhľad, ideálny na deň na pláži.

Letné účesy s vencom z kvetov

letné účesy-dlhé-vlasy-farebné-kvetinové-vence-mierne-vlnité-vlasy

V lete sú vhodnejšie farebné oblečenie a doplnky, pretože na slnku vyzerajú krajšie ako tmavé farby. Ak si vyberiete veniec z kvetov na doplnenie účesu, je lepšie zvoliť jasné farby, ktoré kontrastujú s vašimi vlasmi.

Moderný vodopádový vrkoč – elegantný letný účes

letné účesy-dlhé vlasy-vodopád-vrkoče-elegantné-blond-kučery na vlasy

Vodopádový vrkoč je krásny účes s vrkočmi pre dlhé vlasy, ktorý s prameňmi vyzerá ešte krajšie. Skvelý vzhľad získate s kučeravými alebo rovnými vlasmi.

Trendové letné účesy pre dlhé vlasy s prameňmi

letné účesy-dlhé vlasy-tmavé vlasy-blond-pramene-polootvorený-bočný pigtail

Rôzne účesy sú vhodné pre vlasy s prameňmi alebo farebnými prechodmi ombre. Hnedý až blond bočný cop je dobrým rozhodnutím pre denný účes a na večer odporúčame pootvorené vlasy s ležérnymi kučerami.

Na rýchle letné účesy použite vlasové doplnky

letné účesy-dlhé vlasy-hnedá-kožená šnúra-perové-vlasové doplnky-indický vzhľad

Letné účesy pre dlhé vlasy by nemali nutne trvať veľa času. S vhodnými vlasovými doplnkami, ako je táto pernatá kožená šnúra, sa vaše rozpustené rovné vlasy môžu premeniť na krásny účes a zároveň sledovať najnovšie boho chic trendy.

Zaujímavý účes na leto s návodom

letné účesy-dlhé-vlasy-twirling-návody-hnedo-blond-pramene

Na horúce dni sa odporúča nosiť vlasy napríklad v drdole. Alebo prečo nie vo štyroch? Postupujte podľa pokynov a pomocou niektorých bobby pinov môžete vlasy vytočiť do zaujímavého účesu.

Letný účes – rýchlo a jednoducho

letné účesy-dlhé vlasy-vlasy-kvetinové sponky-návod-urob si sám

Tento letný účes nezaberie veľa času a dokonca si ho môžete urobiť aj sami. Keď sú drdoly pripnuté bobby pinmi, účes môže byť ozdobený kvetom do vlasov a váš letný look je hotový.

Nápady na letný účes s rôznymi kvetinovými vencami

letné účesy-dlhé vlasy-kvety-gumičky do vlasov-kvetinový veniec-kučery-vlnité vlasy

Účesy v štýle Boho sú aktuálne a ideálne na leto. Stačí krásna čelenka s etnickými motívmi alebo farebný kvetinový veniec, ktorý upúta pozornosť všetkých na ďalšej párty.

Krásny zapletaný účes pre dlhé vlasy

letné účesy-dlhé-vrkoče-moderné-účes-polootvorené-vlasy-blond-pramene

Slávnostné letné účesy pre dlhé vlasy sú väčšinou s pletenými alebo kučeravými vlasmi. Tu uvádzame elegantný nápad na pootvorené vlasy s kombináciou malých a veľkých vrkočov. Nakoniec zakončite nádhernými náušnicami a vyrazte na párty!

Vyrobte si letné účesy sami – uviažte vrkoč do drdola

letné účesy-dlhé vlasy-blond-návod-kroky-pigtail-drdol-twirling

Pre všetkých, ktorí uprednostňujú pripnuté vlasy, uvádzame tieto pokyny na ľahké letné účesy na vlastnú výrobu. Ofinu najskôr zapleťte do vrkoča, vlasy zopnite vysoko v zátylku gumičkou na vlasy a zapleťte cop. Nakoniec vrkoč stočte do drdola a opäť zaistite kravatou do vlasov alebo sponkami.

Letné účesy pre dlhé husté vlasy – nápady

letné účesy-nápady na dlhé vlasy-hrubé-polootvorené-vlasy-bočný chvost

Tieto účesy predstavujú tri skvelé nápady pre styling dlhých hustých vlasov na leto. Najpopulárnejšie sú určite s pootvorenými vlasmi, ale bočný chvost je tiež úplne bedrový.

Trendový letný účes s čelenkou

letné účesy-dlhé vlasy-korálkové-čelenky-biele-kvety-tmavé vlasy

Jednoduché letné účesy pre dlhé vlasy sú trendy. Biele korálky do vlasov sú obzvlášť vhodné pre tmavé vlasy. Navzájom sú v kontraste a pozornosť je na vás upútaná.

Vyrobte si konský chvost s niekoľkými úrovňami

letné účesy-dlhé vlasy-čelenky-cop-navrch-návod

Tento účes, inšpirovaný známou herečkou, je skvelým spôsobom, ako nosiť vlasy v lete. Ak chcete získať tento vzhľad, postupujte podľa tutoriálu.

Ozdobte dlhé vrkoče kvetmi – pekný letný look

letné účesy-dlhé vlasy-veľký vrkoč-sedmokráska-hnedé vlasy

Francúzsky vrkoč je na leto vždy dobrý nápad. Aby to nevyzeralo ľahko, najskôr si vlasy natočte na zátylku a zvyšok potom zapleťte. Pre drzý vzhľad ozdobte vrkoč drobnými sedmokráskami.