Vlasy a účesy

Účes so zapletaným vrkočom: Prevliecť vrkoč je také jednoduché!

S pomaly stúpajúcimi teplotami chcú všetky ženy jediné – akosi si odstrčiť vlasy z tváre a zároveň vyzerať dobre. Bez ohľadu na to, či ide o krátke, dlhé, stredne dlhé vlasy alebo účesy s ofinou – vrkoče vo všetkých predstaviteľných variáciách sú nadčasovou klasikou a sú obzvlášť obľúbené v teplých letných mesiacoch. Ale pre túto sezónu sa cop znova interpretuje a v centre pozornosti je nový trend vlasov. Čo je myslené, je prevlečený vrkočový cop alebo preložený do nemčiny – pretiahnutý cop. Znie to možno zvláštne, ale toto je druh „falošného“ copu, ktorý vyzerá úplne rozkošne a fascinujúco. Ak máte dve ľavé ruky a zapletanie vlasov nie je pre vás, potom ste s šikovným účesom v dobrých rukách! Aby sme vás inšpirovali k prijatiu nového trendu, zostavili sme niekoľko návodov na pretiahnutie vrkoča a množstvo skvelých lookov!

Trendy účesu Pokyny pre prevliekanie vrkoča pre ženy Účesy pre dlhé vlasy

Vyhľadávanie návodov na pretiahnutie vrkoča na sociálnej platforme Pinterest sa za posledných niekoľko mesiacov zvýšilo o 155%. Stovky nových obrázkov a lookov s trendovým účesom sa objavujú každý deň v ostatných sociálnych sieťach. Napriek tomu, že súvislý cop vyzerá na prvý pohľad neskutočne prepracovane a komplikovane, vykúzli sa ľahko v niekoľkých jednoduchých krokoch a za menej ako 10 minút. Je to perfektný vzhľad pre tie dni, kedy sa vám jednoducho nechce a ani nemáte čas na komplikované účesy. Stačí zväzok drobných sponiek do vlasov a máte hotovo!

Návod na pretiahnutie vrkoča-takto jednoducho sa vyčaruje prevlečený vrkoč

Návod na pretiahnutie vrkoča Účesy s dlhými vlasmi s návodom

Niet pochýb o tom, že vrkoče vždy vyzerajú elegantne a moderne, ale niektoré vrkoče je dosť ťažké naučiť sa a vyžadujú si veľa praxe a trpezlivosti. Našťastie to nie je prípad prevlečeného vrkoča. Hneď ako pochopíte a osvojíte si základný koncept trendového vzhľadu, môžete sa odvážiť vyskúšať ďalšie rôzne variácie. Či už je to elegantný pootvorený účes, dva vrkoče alebo si ho dajte okolo hlavy ako korunu – vašej predstavivosti sa medze absolútne nekladú. Jedinou požiadavkou tohto vzhľadu je, aby vaše vlasy boli aspoň po plecia. Na príslušenstvo potrebujete iba kefu a niekoľko elastických miniviazačiek do vlasov, ideálne priehľadných.

 • Najprv si prečešte vlasy. Na temene hlavy odstrihnite malú časť vlasov a pomocou krátkej sponky do vlasov ich zopnite do pigtailu.
 • Pod prvý vrkoč vezmite prameň rovnakej hrúbky asi 4 centimetre a uviažte ho späť do copu.
 • Teraz vezmite horný oplet a rozdeľte na polovicu. Pramene položte rovnomerne pod druhý cop a zaistite gumičkou na vlasy.
 • Zviažte tretí vrkoč, pričom po stranách pridajte niekoľko chĺpkov.

Úpletové účesy pre dlhé vlasy Prevlečenie copu Trendy účesu

 • Opakujte postup, vždy vrátane vlasov z posledného copu.
 • Buď si urobíte rovný cop až po končeky alebo zapletiete vlasy do klasického francúzskeho copu.
 • Pre väčší objem a aby vlasy získali väčšiu plnosť, prstami jednotlivé časti vlasov mierne od seba oddeľte.
 • Aby vám účes dlho vydržal, môžete ho zafixovať trochou laku na vlasy a prevliekací cop je pripravený! Áno, bolo to také jednoduché!

Elegantné a trendy – návod na dvojitý vrkoč

Účesy s vrkočmi Dlhé vlasy Naťahovací cop Návod na účes Trendy ženy

Či už na pláž, na dievčenský večer alebo ako účes do kancelárie – dvojitý vrkoč je nielen neskutočne praktický, ale vyzerá aj veľmi osviežujúco a hravo. A najlepšia vec? Opäť platí, že všetko, čo potrebujete k tomuto vzhľadu, je pár mini vlasových sponiek a asi 15 minút vášho času.

 • Pre väčšiu priľnavosť a aby účes vydržal celý deň, môžete na vlasy najskôr naniesť nejaký objemový púder alebo suchý šampón a až potom ich dobre rozčesať.
 • Vytvorte strednú časť od korienkov k zátylku a časť vlasov zastrčte do vlasov alebo sponky.
 • Priviažte si malý chvost na vrch hlavy a ďalší priamo pod neho. Horný vrkoč rozdeľte na polovicu a prevlečte medzi ne druhý chvost. Zaistite kravatou do vlasov.
 • Zaistite vrkoč na temene hlavy, aby neprekážal a uviažte tretí chvost.
 • Kroky zopakujte ešte 3-4 krát a zaistite vrkoč gumičkou do vlasov. Potom jemne vytrhajte jednotlivé pramene pre väčší objem a vlasy dráždite.
 • Opakujte postup na druhej strane, naneste lak na vlasy a môžete ísť!

Bočný návod na prevlečenie vrkoča pre romantický vzhľad

Pokyny na pretiahnutie vrkoča

Ak ste už urobili klasický rovný vrkoč, mali by ste svoje „vrkočové schopnosti“ posunúť na vyššiu úroveň a vyskúšať vedľajší variant trendového účesu! A je to také jednoduché:

 • Dobre si prečešte vlasy a dajte si ich cez ľavé rameno. Rozdelíme na polovicu a zviažeme dva vrkoče.
 • Vezmite horný chvost a rozdeľte ho na 2 pramene. Spodný cop stiahnite medzi polovice a zaistite gumičkou na vlasy.
 • Opakujte postup, kým sa nedostanete na konce vlasov.
 • Jemne vytiahnite jednotlivé pramene, zafixujte zapletaný účes Pull-Through Bread a voilà!
 • Malý tip na styling: pre leštený a bezchybný vzhľad obalte tenkú časť vlasov okolo prvého elastického pásika a potom pokračujte v účese.

Pull -Through Braid – Viac štýlového vzhľadu a inšpirácie pre trendový účes 

Úplné pokyny pre rýchle vrkoče pre dlhé vlasy

Také jednoduché a napriek tomu také úchvatné-neprekvapuje nás, že prevliekací cop spolu s účesmi so šikmou ofinou patrí k hippestovým a najvyhľadávanejším lookom na leto.

Pootvorené účesy Návod na pretiahnutie copu s dlhými vlasmi

Nechajte stiahnutý cop diagonálne ísť pre úplne nový a rozkošný polootvorený účes. Pokiaľ ide o vzhľad, začnite „opletať“ zľava, kým sa nedostanete na pravú stranu hlavy. Pre ležérnejší a hravejší nádych vytiahnite vrkoč a máte hotovo. Jemné plážové vlny pôsobia romanticky a dotvárajú celkový obraz.

Trendy účesu Pokyny pre prevliekanie vrkoča pre ženy Účesy pre dlhé vlasy

Pozor všetky ženy s extra dlhými vlasmi! Usmernite svoj vnútorný Rapunzel a ukážte svoju hrivu týmto rozprávkovým, ale ležérnym účesom. Či už na víkend alebo na oficiálnu akciu – s prevlečeným vrkočom nič nepokazíte!

Účesy pre dlhé vlasy Návod na prevliekanie zapletaného copu Trendy

Doplnky do vlasov vo všetkých možných farbách a veľkostiach sú jedným z najjednoduchších a najelegantnejších spôsobov, ako dodať akémukoľvek účesu punc sviežosti a elegancie. Stačí vytvoriť klasický rovný cop a zabaliť ho do pekného drdolu, aby ste získali tento pekný účes.

Účes z rybej kosti s návodom na pretiahnutie vrkoča

Myslíte si, že je vzhľad pretiahnutého vrkoča skvelý, ale milujete aj zapletané účesy alebo sa len cítite kreatívne? Potom by možno táto kombinácia s klasickým vrkočom z rybej kosti bola pre vás to pravé! Unikátny cop dodáva celému účesu skalnatý a ostrý vzhľad, ktorý je nádherne vhodný na hudobný festival alebo koncert na pláži..

štýl dlhých vlasov jednoduché pletené účesy s návodom na rovný vrkoč

Tento účes je perfektný spôsob, ako predviesť zložitý vzhľad stiahnutého copu s minimálnym úsilím a predviesť svoje dlhé vlasy..

Korunkový vrkoč je absolútnou klasikou na slávnostné príležitosti a nikdy nevyjde z módy. Našťastie elegantný účes ide aj v „pevnej“ verzii a vyzerá rovnako dobre!

Návod na účes s korunkovým vrkočom a návod na prevlečenie vrkoča

Kvety a vrkoče spolu ladia ako leto a pláž. Vlasové doplnky sú skvelým spôsobom, ako dodať istú vec každému účesu. 

Účesy pre stredné vlasy, návod na pretiahnutie účesu stredne dlhé

Pretiahnuté vrkoče môžu byť také komplikované alebo jednoduché, ako sa vám páči – vašej predstavivosti a kreativite sa medze nekladú.

Návod na rýchle zapletanie vrkoča pre dlhé vlasy

Plný cop je skvelý spôsob, ako okoreniť dobrý olský chvost.

sprievodca rýchlymi účesmi pre dlhé vlasy

Vytvorte väčší objem a nechajte svoje vlasy pôsobiť hustejšie jemným dráždením hornej časti vlasov jemným hrebeňom.

Mohawk Braid Braid Účes Návod na pretiahnutie vrkoča

Premeňte svoje vlasy na fascinujúci trojrozmerný zázrak s týmto skrúteným copom. Čím dlhšia bude vaša hriva, tým lepšie a elegantnejšie bude pôsobiť!

Jednoduchý návod na aktualizáciu dlhých vlasov

Účesy s mašličkami sú tento rok super trendy a dodajú každému vzhľadu osviežujúci a dievčenský nádych.

Účesy s copom na dlhých vlasoch

Mysleli ste si, že prevlečené vrkoče sú len pre dlhé vlasy? Potom ste sa veľmi mýlili! Aj ženy s krátkymi vlasmi môžu tento trend stále hojdať.

Pokyny na rýchle zapletanie vrkočov pre krátke vlasy

Otočte koniec svojho „vrkoča“ dovnútra smerom k zátylku a prichyťte ho sponkami Bobby a vykúzlite moderné updo.!

Aktualizácia účesu v štýle prevlečeného vrkoča a vrkoča Aktualizácie pre dlhé vlasy

Sú dni, kedy jednoducho nemáme chuť mať prepracované účesy. Ale potom nám tento bočný pletený účes príde na pomoc a zaistí leštený vzhľad bez veľkého úsilia.

Účes s bočným vrkočom na pretiahnutie vrkoča pre dlhé vlasy

Rovný vrkoč je perfektný spôsob, ako si v lete odstrčiť vlasy z tváre. 

rýchle updos pre dlhé vlasy rovný cop návod