Vlasy a účesy

Účes do dažďa: Vaše vlasy tak zostanú krásne a štýlové aj v daždivom počasí!

V Nemecku bohužiaľ nie je jeseň bez dažďa a väčšinou na to naše vlasy musia trpieť. Sotva je niečo horšie, ako byť vonku v daždivom počasí – koniec koncov, nie je žiadna zábava starať sa neustále o nás a svoje veci. Všetci sme to zažili: Prebúdzame sa tiež, pripravte sa, zostavili sme perfektný obchodný vzhľad a sme pripravení naštartovať deň. Potom sa však pozrieme von a prekvapíme – prší! Ale kto povedal, že zlé počasie musí byť synonymom zlého účesu? Nenechajte si tým pokaziť náladu a namiesto toho vyskúšajte niektoré z úžasných nápadov na účesy do dažďa, ktoré sme pre vás zostavili! A ktovie – možno nájdete pohľad, ktorý by ste nosili aj na slnku.

Účes v daždi tipy na zimnú starostlivosť o vlasy

Štruktúru vlasov môžu poškodiť nielen slnečné lúče, ale aj dažďová voda. Obvykle má vysoký obsah kyselín a je špinavý. Vlhkosť preniká hlboko do vlasov a chemikálie a toxíny, ktoré obsahuje, môžu viesť k štiepeniu končekov a lámavosti vlasov. Trochu dažďa však nemusí znamenať koniec sveta. S trochou trpezlivosti, niekoľkými stylingovými trikami a jednoduchými účesmi v daždi môžete stále brať deň ako búrku a chrániť si hrivu – aj keď vonku doslova búri. Na ochranu vlasov pred rozštiepenými končekmi a lámaním vždy používajte sérum proti krepateniu. Či už sú to hravé vrkoče, elegantné updos, účesy typu scrunchies alebo dokonca jednoduchý chvost – existujú tisíce zábavných a trendových účesov, ktoré vydržia aj ten najsilnejší dážď na svete. Skúste to teda využiť naplno a nájdite vzhľad, ktorý zvýrazní váš vlastný vkus a štýl!

Klasický balerínový drdol je dokonalým štýlovým účesom do dažďa

Pokyny pre účesy updo pre balerínsky pás s dlhými vlasmi

Či už striktný, ležérny, vysoký, nízky krk alebo trendový účes Tinkerbell – drdol vo všetkých možných variáciách je do značnej miery našou obľúbenou voľbou pre účes do dažďa. Aktualizácie sú roztomilé, trendové a ideálne pre dni, keď sa ráno ponáhľate. Navyše nestojí za to, aby ste sa v zlom, daždivom počasí celé hodiny postavili pred zrkadlo, aby ste si upravili vlasy. Ak teda chcete vyzerať elegantne s minimálnym úsilím a stále mať vlasy mimo tváre a pod kontrolou, klasický drdol je rozhodne v dobrých rukách.

Účes v daždi Doplnky do vlasov Trendy pre dlhé vlasy

Ak hľadáte šikovný a jednoduchý účes, ktorý vás prevedie mizerným daždivým počasím, potom sú rôzne vlasové doplnky vašou spásou. Či už sponky do vlasov, šatky na vlasy, farebné sponky do vlasov alebo čokoľvek iné – predstavujú vynikajúci spôsob, ako dodať aj tomu najjednoduchšiemu vzhľadu chladný a moderný upgrade. Účesy so scrunchies sú tento rok v móde a dodajú vášmu účesu neopísateľný, elegantný retro nádych, keď prší. Použite nejaký gél na vlasy, ktorý vám pomôže udržať vlasy pekne na mieste po celý deň.

Nadčasová klasika: účesy z chvosta v daždivom počasí pre krásny vzhľad bez námahy

Účesy Beyonce varianty konského chvosta účes v daždi

Ak existuje jedno klasické updo, je to určite dobrý ol’ -cop. Teraz si možno myslíte, že je to nuda a nie je to niečo, čo ste ešte nevideli – ale mýlite sa! Podľa toho, ako nízko alebo vysoko sa chvost nosí, vždy vyzerá inak. Účes je tak premenlivý, že je ideálny ako na šport, tak na oficiálnu udalosť. A povedzme si úprimne – chvosty všetky nosíme každú chvíľu, keď nie sú naše vlasy čerstvo umyté alebo sa nám jednoducho nechce robiť zložitejšie účesy. Striktný chvost, ktorý sedí nízko na zátylku, vyzerá elegantne a elegantne, zatiaľ čo vysoký chvost pôsobí športovejšie a ležérnejšie. Aby ste vytvorili trochu viac objemu a aby bol účes trochu plnší, môžete to urobiť ako Beyoncé na fotografii a zapracovať do copu ešte niekoľko jemných vĺn. A najlepšia vec? Účes perfektne funguje na dlhých aj krátkych vlasoch!

Hravé a elegantné zároveň – vrkočové vence do vlasov

Milk Maid pletený účes trendový účes v daždi

Pletená línia vlasov je bezpochyby dokonalým účesom Oktoberfestu! Hravý zapletaný účes je však tiež skutočnou pútavosťou ako zmena každodenného vzhľadu alebo do daždivého počasia! V nasledujúcom texte vysvetlíme, ako si môžete zapletaný vrkočový pletenec urobiť sami! Trendový účes nielenže vyzerá neskutočne krásne a romanticky, ale aj perfektne drží naše vlasy pohromade. To je zase absolútna nutnosť dobrého účesu v daždi! Hrebeň, zopár sponiek do vlasov, nejaký lak na vlasy a 10 minút vášho času – to je asi všetko, čo potrebujete!

Inštrukcie:

  • Najprv sa uprostred rozlúčte a dobre si rozčesajte vlasy.
  • Oddeľte dve časti vlasov a zapletajte vlasy od začiatku krku do klasických francúzskych vrkočov. Opravte malými vlasovými väzbami.
  • Aby vlasy vyzerali trochu objemnejšie a aby ste dosiahli ležérnejší vzhľad, môžete vrkoče trochu roztiahnuť.
  • Potom umiestnite dva vrkoče okolo zadnej časti hlavy ako korunu a zaistite niekoľkými sponkami do vlasov.
  • Teraz všetko zafixujte dostatkom laku na vlasy a voilà – v daždi máte perfektný elegantný účes!

Účes v daždi: Je ľahké si vrkočové boxerky vyrobiť sama

Boxer Braids pletené účesy Pokyny Účes v daždi

Od inovatívnych a trendových bublinkových vrkočov až po klasický vrkočový vrkoč – výber zapletaných účesov je teraz taký obrovský, že by sme si každý deň mohli vlasy upravovať inak. A vrkoče sú ako stvorené na to, aby ste v daždivom počasí vyzerali čo najlepšie. Pletené účesy skutočne fungujú za každého počasia a vo všetkých ročných obdobiach, ak sa nás na to spýtate. Boxerské vrkoče, ktoré navrhla Kim Kardashian, sú v centre pozornosti už niekoľko rokov a sú ideálne pre chladný, športový účes v daždi. Pevný cop navyše zaisťuje, že dažďová voda neprenikne do vašich vlasov – takže máte to najlepšie z oboch svetov! Trendový účes je v skutočnosti veľmi podobný klasickému francúzskemu copu. Jediným rozdielom je, že pri boxerkách sú vlasy zapletené do copu zospodu a nie zhora. A je to také ľahké:

  • Najprv nakreslite strednú časť od čela k zátylku a rozdeľte vlasy na dve rovnaké časti.
  • Predtým, ako začnete zapletať jednu stranu, odporúčame druhú stranu previazať gumičkou na vlasy – zaistíte tým, že vám vlasy nebudú prekážať.
  • Teraz rozdeľte otvorenú stranu na tri malé pramene a zapleťte ich čo najbližšie k pokožke hlavy. Najprv natiahnite pravý prameň cez stredný, potom ľavý a než budete pokračovať, vezmite tenký prameň rozpustených vlasov a zapracujte do copu.
  • Akonáhle sa dostanete na zátylok, jednoducho si vlasy zapletajte dozadu až ku končekom ako obvykle. Zaistite malou sponkou do vlasov.
  • Opakujte postup na druhej strane a vaše vrkoče z boxeriek sú pripravené!

Vlhký vzhľad je jedným z absolútnych trendových účesov na jeseň

Sprievodca účesom pre mokré vlasy Tipy pre štýl krátkych vlasov

Keď už vonku prší, prečo sa neskúsiť hrať s počasím a ísť do trendového mokrého vzhľadu. Účes vyzerá, ako by sme sa práve dostali zo sprchy a tento rok si bez neho svet módy nemožno predstaviť. Vzhľad je obľúbenou hviezdou a funguje so všetkými dĺžkami vlasov. A najlepšie na tom je, že trendový účes vykúzlite za menej ako 5 minút. Nezáleží na tom, či sú vaše vlasy mokré alebo suché. Jednoducho si vlasy dobre rozčešte, naneste malú časť stylingového gélu a opäť prečešte hrubým hrebeňom.

Ste unavení časom a štýlom upravovať si vlasy? Potom stačí nosiť klobúk!

Účes v daždi pre krátke vlasy, rýchle aktualizácie

Dobre, vieme, že to nie je nevyhnutne účes v daždi, ale klobúky sú zúrivosťou a absolútnym nevyhnutným doplnkom pre všetky módy v chladných mesiacoch! Sú k dispozícii vo všetkých predstaviteľných modeloch a farbách a dajú sa dokonale prispôsobiť akémukoľvek oblečeniu. A vaše vlasy zostanú suché – čo na nich nemilovať??

Účes v daždi: najkrajší vzhľad je potrebné zmeniť!

Vesmírne drdoly updo návod na účes v daždi

Vaše vlasy boli mokré, však? Tento drobný bočný vrkoč je perfektný spôsob, ako okoreniť „daždivé“ vlny.

Strčte ofinu do strany Účes v daždi

Či už do dažďa alebo na slnko – s rôznymi variantmi chvosta vždy dobre poradíte

Varianty konského chvosta v daždi pre dlhé vlasy

Pomocou vlasových doplnkov dodáte svojmu účesu v daždi vzrušujúci a moderný nádych

nízky účes z chvosta v daždi pre krátke vlasy

Úpletové účesy udržujú naše vlasy na mieste a sú ako stvorené na zlé daždivé počasie

Korunný vrkočový účes trendové účesy jesenný zimný účes v daždi Účes v daždi s návodom na zapletenie korunky

Alebo ak sa ponáhľate, rozhodnite sa pre polootvorený účes

napoly otvorené updos pre účes s krátkymi vlasmi v daždi

Elegantné, rýchlo vyrobiteľné a super moderné – boxerky sú naším obľúbeným účesom do dažďa

Účes v daždi nápady boxerkové pletence trend pleteného účesu

S nádherným vrkočom naozaj nič nepokazíte

Úpletové účesy Trendy účes v daždi