Vlasy a účesy

Styling poníka v lete: najkrajšie účesy a stylingové triky na horúce dni!

Či už ide o záclony s ofinou, mikinu alebo skĺzavú ofinu – účesy poníkov sú tento rok opäť úplne bokom. Napriek tomu, že ofina každú chvíľu môže zo scény zmiznúť, stále zostáva miláčikom všetkých módnych návrhárov, a to z dobrého dôvodu. Koniec koncov, dodá nášmu vzhľadu osviežujúci nádych behom chvíľky a nevyžaduje toľko odvahy ako krátky účes. Ale ako viete, život nie je farma na poníkoch. Zvlášť nie vtedy, keď si chceme v lete upraviť ofinu a vyzerať dobre. Poludňajšie horúčavy, letný dážď a vlhký letný vzduch: To všetko je najväčšia nočná mora všetkých nositeľov poníkov. Pot vám steká z čela a vlasy pôsobia pružne a mastne? Neboj sa! V nasledujúcom texte vysvetlíme, ako si svoju ofinu v horúcich letných mesiacoch dokonale nastajlovať!

Štýlová ofina v lete: držte sa ďalej od vlasov

Selena Gomez blond vlasy 2021 ofina v letnom štýle tipy

Zvlášť, keď je vonku viac ako 30 stupňov, mnohé ženy premýšľajú, ako si v lete upraviť ofinu. Účesy pony poskytujú vo vlasoch viac zvlnenia a objemu, ale iba vtedy, ak sú perfektne umiestnené a ideálne zastrihnuté. Aby ste aj v horúčavách vyzerali dobre, pomôžeme vám na skokoch a vysvetlíme vám, ako udržať svojho koníka na uzde. Prvé a najdôležitejšie pravidlo znie: ruky preč! Neustále prechádzať prstami po ofine v teple nie je dobrý nápad. V lete sa nám často potia ruky a ak sa nimi dotkneme vlasov, stanú sa rýchlejšie mastné a poddajné. Takže namiesto vytrhávania ofiny prstami by bolo lepšie, keby ste na to použili malú kefku alebo hrebeň. A malý tip od nás: aby sa vám ofina príliš netlačila na čelo, je lepšie si vlasy učesať zospodu.

Použite suchý šampón

V lete upravte štýlové poníky, ktorých účesy sú štýlové

Či už v posilňovni, na pláži alebo na prechádzke: v horúcich dňoch sa jednoducho viac potíme. A každodenné umývanie vlasov je nielen nezdravé, ale aj príliš drahé. Zázračný liek sa nazýva: suchý šampón! Absorbuje tuk a pot za chvíľu a naša hriva vyzerá opäť čerstvo umytá. Ak si teda v lete upravujete ofinu, v kabelke by ste mali mať vždy suchý šampón. Jednoducho nastriekajte do korienkov, nechajte krátko pôsobiť a hrebeňom vytvarujte. Ako alternatívu môžu ženy s blond vlasmi použiť detský púder na úpravu ofiny čistými rukami.

Použite zmatňujúci make -up

V lete suchý šampón trendu pre mikro poníka

Aby ste si ofinu v lete upravili a vyzerali dobre, možno budete chcieť trochu zmeniť aj líčenie. Keďže vlasy pri účesoch poníka spočívajú na čele, v teple sa rýchlejšie mastia. Problémom však môžete predísť použitím zmatňujúceho základného náteru alebo púdru na tvár. Absorbujú prebytočný kožný maz a zaisťujú, že váš make -up zostane na svojom mieste po celý deň.

Mastný prístup potrite pijavým papierom

Účesové trendy trendová ofina 2021 v lete

Áno, čítate dobre! Čo funguje na našej tvári, funguje aj na hlave! Drobný zázrak, lieky rýchlo absorbujú tuk a prebytočný maz a v lete zabezpečia bezolejové čelo. Keď sú naše vlasy neustále nad čelom, do pokožky sa dostáva viac baktérií, čo môže následne viesť k akné. Ale to nechceme, však? Pretože blotovacie papiere sú antibakteriálne, pomáhajú nám predchádzať akné a pupienkom. Zabiť dve muchy jednou ranou – to znie celkom dobre, však? Na úpravu ofiny v lete stačí jemnými plachtami jemne pohladiť pokožku hlavy.

Štýlová ofina v lete: použite okrúhlu kefu

Štýl účesu ofina ofina trend ako ofina v lete

Chceli by ste svojmu účesu dopriať trochu viac natočenia a ako inak sú vám vlasy po 1 hodine opäť ploché na čele? Aby sa predišlo týmto problémom, bolo by oveľa lepšie, keby ste ofinu radšej vyfúkali cez okrúhlu kefu, než aby ste použili žehličku. Obzvlášť objemný sa stane s veľkou okrúhlou kefou: Jednoducho ho umiestnite pod okraje čela a pomaly ťahajte nadol. Potom naneste trochu laku na vlasy, aby lepšie držal, a máte hotovo!

Zastrčte ofinu

ako ofina v lete, upravte si rýchle úpravy dlhých vlasov

Keď sa zahreje, môžeme dlhé vlasy rýchlo uviazať do strapatého drdola. Čo však urobíme s naším poníkom? Napríklad dlhý a strapatý poník môže byť nádherne upravený do strany a jednoducho zastrčený za ucho. Skrútené alebo spletané pramene naopak vyčarujú za okamih romantický a ležérny look, ktorý je na leto ako stvorený! Chcete niečo elegantnejšie? Potom by bol trendový mokrý vzhľad pre vás to pravé! Jednoducho upravte ofinu do strany alebo zozadu veľkým množstvom gélu na vlasy a váš elegantný účes je pripravený!

Vlasové doplnky sú vašim novým najlepším priateľom

Účesy Barrette pre ofinu v štýle krátkych vlasov v lete

Či už relaxujete na pláži alebo idete na večeru, vlasové doplnky sú tým najľahším spôsobom, ako okoreniť svoj účes. Zvlášť ak nechcete komplikovaný styling alebo nemáte čas, vystačíte si s módnymi kúskami. Farebné spony do vlasov vo všetkých mysliteľných veľkostiach a prevedeniach sú ideálne na úpravu ofiny v lete a udržanie tváre mimo tváre. A ak je to na vás príliš dievčenské, môžete si kedykoľvek vziať čelenku alebo šatku na vlasy.

Vnímajte svoju prirodzenú štruktúru vlasov

Curlingový sprej pre letnú ofinu v štýle krátkych vlasov

Ležérne účesy v neodlíčenom vzhľade sú tento rok veľmi obľúbené a to nás neprekvapuje. Pretože povedzme si úprimne – kto si chce v tom teple vyfúkať vlasy? Nebojte sa preto pracovať so svojou prirodzenou štruktúrou. Nechajte vlasy uschnúť, naneste stylingový krém a voilà – ofinu ste si dokonale upravili!

Štýl pony v lete: najkrajší vzhľad na prvý pohľad

Vlhké vlasy vyhľadajte v lete ofinu v štýle krátkych vlasov

Nemáte čas na pravidelné návštevy salónu? Potom nechajte rásť ofinu!

Ofina v letnom štýle závesová ofina obrázky účesu

Elegantný vzhľad tiež vyzerá super šik a elegantne s krátkymi účesmi s ofinou

V lete ofina v štýle Pixie Cut 2021

Skutočne krátka mikro -ofina sa perfektne hodí ku každej dĺžke vlasov a je ako stvorená na leto

Účes s drobnou ofinou 2021 ofina v letnom štýle tipy

Pre uhladený vzhľad môžete ofinu štylizovať na jednu stranu ručnou kefkou

krátky bob s bočnou ofinou, trendy v krátkych účesoch 2021

Stylová ofina v lete s bandaskami a šatkami na vlasy pre boho nádych

Účesy na uteráky do vlasov pre ofinu na krátke vlasy v letnom štýle tipy

V horúčavách si ofinu najlepšie zastrčíte pomocou módnych vlasových doplnkov

Tipy na pestovanie ofiny na úpravu dlhých vlasov v lete