Vlasy a účesy

Aké účesy použiť na to, aby ste si nenechali vlasy na tvári? Toto sú tie najkrajšie pohľady!

Nádherné počasie a veľa slnka – leto je určite obľúbenou sezónou mnohých ľudí. A to nás ani neprekvapuje, pretože sotva existuje obdobie v roku, kedy by ste toho dokázali toľko. Ale akonáhle teploty dosiahnu 30 stupňov, vlasy sa nám začnú lepiť na tvár a zvraštia sa. Nezáleží na tom, či máme krátke alebo dlhé vlasy alebo chceme ofinu dať preč – vyzerať pekne a upravene v teple môže byť často poriadna výzva. Aby sme šikovne skrotili našu hrivu a nepotili sa tak silno, starý dobrý chvost je v obľube mnohých z nás. Z dlhodobého hľadiska to však môže byť príliš nudné. Našťastie existuje mnoho ďalších skvelých účesov, ktoré vám udržia vlasy na tvári bez obetovania štýlu. Hľadáte trochu rozmanitosti a hľadáte skvelé a rýchle aktualizácie? Potom čítajte ďalej a vyskúšajte niektoré z nasledujúcich štýlov, ktoré sa dajú ľahko upravovať!

Účesy s chvostom, aby vlasy neboli z tváre

Účesy Scrunchies Leto 2021 Odstránenie vlasov z tváre

Teraz vieme, na čo myslíte: chvost? Už to vieme a je to pravdepodobne najobľúbenejší a najľahší účes, ako si udržať vlasy mimo tváre. Teraz v lete nadčasová klasika získava zaslúžený upgrade a vyzerá chladnejšie než kedykoľvek predtým! Čo tak si okoreniť chvost osuškou alebo scrunchie? Či už elegantne uviažete cop na zátylku, striktne vzadu na zátylku alebo máte rozcuchaný vzhľad, je len na vás.

Variácie účesu s chvostom ako napríklad udržanie vlasov mimo tváre

Pletený chvost je tiež stále obľúbenejší u dlhosrstých dievčat a je to skvelý spôsob, ako v lete udržať vlasy mimo tváre. Jednotlivé pramene môžete buď zapliesť ako akcent, alebo si celé vlasy zapletiete do voľného copu. Tak či onak, konečný výsledok je vždy ohromujúci a pletený chvost vyzerá super sofistikovane a elegantne.

Upravte vlasy z tváre: banánový účes je trendový

Banánový účes pre krátke vlasy, ako je udržanie vlasov mimo tváre

Jedna vec, ktorá sa mi hnusila ako nadýchaná, účes s banánmi prešiel osviežujúcou aktualizáciou a je jedným z najväčších trendov v oblasti vlasov pre rok 2021. A čo je najlepšie? Elegantné updo funguje perfektne na všetkých dĺžkach vlasov a vyzerá super elegantne na dlhých aj krátkych vlasoch! Pár bobby špendlíkov, hrebeň a 10 minút vášho času a voilà – máte vlasy z tváre!

Pootvorené účesy

Účesy na udržanie vlasov mimo tváre, upravte vlasy po ramená

Chcete si upraviť vlasy na tvár, ale komplikované vrkoče a účesy nie sú pre vás? Super rýchle, úplne jednoduché a napriek tomu skutočne cool – pootvorené účesy prinášajú to najlepšie z oboch svetov a sú dokonalým kompromisom pre tých, ktorí sa ponáhľajú alebo sa nevedia rozhodnúť. S jemnými vrkočmi, v elegantnom elegantnom vzhľade alebo skôr trochu hravejšom na pláž – pootvorené účesy sú vždy možné a dajú sa nosiť na každú príležitosť.

Rýchlo natočený účes s čelenkou

Účes z účesu, rýchle účesy na leto

Účesy, vďaka ktorým si vlasy necháte na tvári, nie sú ani zďaleka nudné a tento vzhľad je toho jasným dôkazom! Tento rok sú vlasové pásky úplne bokové a poskytujú osviežujúci a moderný nádych behom chvíľky. Nižšie vám ukážeme, ako funguje krútený účes s čelenkou.

  • Vlasy na zátylku jemne dráždite, aby získali väčší objem.
  • Umiestnite pásik na vlasy na vrch hlavy.
  • Vezmite bočný prameň, stočte ho a zhora ho pripnite do vlasovej pásky.
  • Opakujte postup, kým nie sú všetky vlasy skrútené na oboch stranách.
  • Teraz vezmite vlasy a opatrne ich stočte do gumičky do vlasov a zafixujte pramene niekoľkými bobby sponkami.

Mikropletky

Účesy, aby vlasy neboli na tvári, trend účesu Micro Braids 2021

Pletené šnúrky, tiež známe ako mikro copánky, sú trendom účesov na leto 2021. Dva malé vrkoče, ktoré jemne orámujú tvár, dodajú vášmu vzhľadu chladný retro nádych a sú ideálne na úpravu vlasov z tváre. A najlepšie? Účes je nielen extrémne ľahko upraviteľný, ale tiež perfektne ladí s akoukoľvek dĺžkou vlasov!

Odkladanie vlasov z tváre pomocou vlasových doplnkov

Trendy v oblasti vlasových doplnkov Tipy na udržanie vlasov mimo tváre

Pravdepodobne najľahší a najrýchlejší spôsob, ako si udržať vlasy z tváre? Vlasové doplnky, samozrejme! Čelenky, sponky do vlasov alebo účesy so sponkami – výber je skutočne obrovský a trendoví pomocníci sú k dispozícii v najrozmanitejších variáciách a farbách! S otvorenými alebo zopnutými vlasmi – je možné úplne všetko a vašej kreativite sa medze nekladú! Nebojte sa preto experimentovať s rôznymi lookmi, aby ste svojmu účesu dodali ešte viac charakteru!

Takto si môžete nechať krátke vlasy z tváre!

Účesy s pletenými vlasmi pre účesy s krátkymi vlasmi, ktoré udržujú vlasy mimo tváre

Milujeme krátke vlasy – sú odvážne, drzé a vždy vyzerajú skvele. Bohužiaľ, tieto je ťažké uviazať do chvosta alebo drdolu. Neprepadajte panike, pretože existuje veľa skvelých účesov, ako si udržať krátke vlasy z tváre. Poníka môžete napríklad zapliesť do malého vrkoča a jednoducho ho pripnúť na bok pomocou špendlíkov Bobby.

Vlasy z tváre sú to, čo udržuje updos pre krátke vlasy

Vesmírne buchty boli už v 90. rokoch skutočným hitom a aj v lete sa stali nepostrádateľnou súčasťou našej mysle. Dva malé vlasové slimáky na hlave vyvolávajú hnev a sú ideálne na úpravu vašich krátkych vlasov z tváre v lete..

Najkrajšie účesy, ktoré vám udržia vlasy na tvári

Účesy, aby vám vlasy nepadali z účesu Pletené účesy na leto

Mini drdol je ideálnym doplnkom pre krátke alebo stredne dlhé vlasy

Účesy na udržanie vlasov mimo tváre, krátke vlasy

Sponky do vlasov sú dokonalým trendovým doplnkom a dodajú vášmu vzhľadu moderný upgrade

Účesy Bobby Pins na strhanie vlasov z tváre

Chaotický drdol je dokonalou klasikou, ako si udržať vlasy mimo tváre

Chaotický variant účesu s drdolom Účesy z tváre

Koníka v lete upravte a zapleťte do malého vrkoča

ako ofina v lete, upravte účesy, aby vám vlasy nepadali z tváre

Super roztomilé a veľmi praktické – malé vrkoče sú ideálne pre horúce letné mesiace

Ofina v letnom štýle vlasy z tváre, účesy poke

Ak chcete získať elegantný a sofistikovaný vzhľad, noste vlasy pootvorené

Pootvorené účesy tipy na účes

Čelenky sú opäť spoločensky prijateľné a sú pravdepodobne najľahším spôsobom, ako si vytrhnúť vlasy z tváre

Účesy do vlasov, ktoré udržujú vlasy mimo končekov tváre

Uteráky a šatky na vlasy hodnotia aj ten najjednoduchší chvost 

Účesy s šatkou na vlasy letné doplnky do vlasov, ako napríklad držať vlasy mimo tváre