Vlasy a účesy

Podrezaný účes pre ženy – 30+ nápadov, inšpirácií a tipov na styling!

podrezané krátke vlasy pixie účes ženy blond vlasy

V dnešnej dobe si nielen muži užívajú jedinečný a vzrušujúci vzhľad podrezaného účesu. Ženy tiež milujú tento odvážny trend účesu a je ľahké pochopiť, prečo. Tento účes je moderný a pútavý a dodáva vám dramatický a jedinečný vzhľad. Či už máte krátke alebo dlhé vlasy – tento strih je nielen moderný, ale aj veľmi univerzálny. Zostaňte naladení a pozrite sa do našej galérie obrázkov, ak hľadáte inšpiráciu!

Čo presne je podrezaný účes?

podrezaný účes ženy krátke vlasy ryšavé štýly nápady účesov

Podrezaný účes vyšiel z fascinujúceho podsvetia punk rockovej kultúry mládeže v 80. rokoch. Strih sa vyznačuje tým, že horné vlasy sú dlhšie ako spodné. Je to dosť odvážny štýl, ktorý vám pomôže vyniknúť z davu. Existuje nekonečné množstvo variácií vzorov a štýlov, ktoré môžete prispôsobiť svojmu tvaru tváre alebo životnému štýlu.

Podrezaný účes pre vaše dlhé vlasy

Podrezaný účes dlhé vlasy účes trendy ženy

Ak chcete malú zmenu, ale nechcete prísť o svoje dosť dlhé pramene, možno bude pre vás podrezaný účes! Vyzerá to obzvlášť krásne s mierne vlnitými, prirodzene objemnými vlasmi, ktoré zametajú po oholených oblastiach. Môžete si buď oholiť jednu stranu vlasov, alebo ich skrátiť, ale potom hovoríme o inom variante tohto strihu – vykrojení. Jedna strana vlasov zostáva dlhšia, zatiaľ čo druhá je veľmi krátka. Výsledkom je odvážny vzhľad, ktorý zároveň vyzerá žensky a elegantne.

Podrezaný vzor účesu v štýle zadnej časti hlavy

Na podrezanom účese je najlepšie to, že je veľmi všestranný a dalo by sa s ním veľa experimentovať. Ak je sidecut pre vás príliš extravagantný, čo tak urobiť podrezanie na zátylku tetovaním do vlasov? Napriek tomu je možné skryť strih cez zvyšok prekrývajúcich sa vlasov. Môžete sa teda jednoducho prepnúť späť do iného, ​​elegantnejšieho štýlu.

Trendový podrezaný účes pre krátke vlasy

Podrezaný účes pre krátke vlasy s nápadmi na prechodový účes pre ženy

O tom rozhodne nie je pochýb – podrezaný účes vyzerá úchvatne a jedinečne aj na krátkych vlasoch! Pixie strih je medzi ženami veľmi obľúbený už desaťročia a právom – je veľmi jednoduché sa oň starať a napriek tomu vyzerá elegantne. S dlhými bočnými okrajmi vám upravený účes dodá elegantný a zvodný vzhľad!

Podrezaný účes na bobovom účese

podrezaný s prechodom účes krátke vlasy bob

Účesy Bob sú v poslednej dobe veľmi obľúbené. Mnoho žien, uvedomelých si módy, preto hľadá nové nápady pre jedinečný a štýlový vzhľad. Bob s podrezaným účesom skutočne púta pozornosť – zatiaľ čo dlhá ofina padá na jednu stranu, druhá strana hlavy je oholená viac -menej vo veľkom. Ak si ale predsa len trochu nie ste istá, či vám účes pristane, potom sa môžete najskôr rozhodnúť pre podrezanie na krku. Ak sa vám páči vzhľad, môžete neskôr opraviť.

Podrezané krátke vlasy kučery účes trendy ženy

Bez ohľadu na to, či sú vaše vlasy prirodzené alebo nie kučeravý podrezaný účes je perfektnou možnosťou, ako ešte viac zdôrazniť svoje divoké a neposlušné zámky. Kontrast zaisťuje obzvlášť štýlový a jedinečný vzhľad!

Podrezaný účes sčesané vlasy dozadu nápady na krátke vlasy dámy

Podrezaný účes s upraveným účesom na chrbte vyzerá trochu ležérne a skutočne štýlovo. Tu sú vlasy upravené naspäť mokrým gélom a vyzerajú, že prišli priamo z bazéna. Tento vzhľad je osviežujúci a elegantný zároveň, a preto je ideálnym štýlom na večer!

Ako upraviť svoj podrezaný účes?

Podrezaný účes krátke vlasy dámske módne trendy modré vlasy strih morskej panny

S podrezaným účesom máte veľa priestoru. Vo všeobecnosti sa s týmto strihom dá veľmi ľahko hrať s hornými vlasmi. Asymetrické časti poníka robia vzhľad rozmanitejším a skutočne pútajú pozornosť.

ako si upravím svoje podrezané krátke vlasy s ružovými prameňmi

Doprajte svojmu podrezanému účesu niekoľko Kudrlinky a farebné pramene pre rozmanitý vzhľad. Môžete ich spracovať voskom alebo gélom, vďaka čomu bude váš účes pôsobiť oveľa výraznejšie a módnejšie.

Ako môžem upraviť svoje podrezané trendy účesy mohawk pre krátke vlasy pre ženy

Pre ešte odvážnejších medzi vami by sa našiel jeden Podrezaný účes Mohawk v otázke. Aby ste dosiahli tento vzhľad, požiadajte holiča, aby vám oholil vlasy na oboch stranách hlavy a v strede nechal pásik. V kombinácii s kučerami vytvára vynikajúcu kombináciu húževnatosti a ženskosti.

Podrezané účesy s dlhými vlasmi a podrezaný vzor

Podrezaný účes môže byť štylizovaný veľmi odlišne, vrátane klasického chvosta, ktorý vyzerá inak ako nudne. Stačí nosiť dlhé vlasy na hlave s vysokou ofinou, aby ste mali štýlový vzhľad, ktorý zlepší vaše dokonalé oholenie.

Podrezané s prechodom dlhé pletené vlasy dámy

Neviete sa rozhodnúť medzi krátkymi a dlhými vlasmi? S týmto strihom nemusíte. Tento odvážny štýl pol na pol kombinuje vlasy po ramená s podrezaným účesom zvýrazneným francúzskym copom.

Podrezaný vzor účesu

Ako si upravím svoj podrezaný vzor a nápady na účes topknot pre ženy

Ak už máte podrezaný účes a stále potrebujete zmenu, mali by ste zvoliť pekný vzor na tetovanie do vlasov a vziať ho ku svojmu kaderníkovi! Je to provokatívny a dosť odvážny spôsob, ako ukázať svetu svoju individualitu!

podrezaný štýl vzor podrezaná farba účes trendy ženy

Vzorovaný podrezaný účes je skvelý pre ostrý a divoký vzhľad, to áno, ale rovnako jednoducho z neho môžete urobiť niečo praktické a jemné na každodenné nosenie. Za týmto účelom by ste mali jednoducho nechať dlhé vlasy rozpustené počas dňa a potom si ich na noc uviazať v elegantnom vrchnom uzle, aby ste sa mohli chváliť tetovaním vlasov.!

Podrezaný vzor účesu srdce valentínsky účes trendy ženy

Ako lepšie osláviť lásku a romantiku než roztomilým vzorom pre váš podrezaný účes?

Ako si podrezaný účes zostrihať sama doma – návod

Podrezané krátke vlasy kučeravé tmavočervené vlasy účes trendy ženy

Strihanie podrezaného účesu sami nie je také ťažké a s trochou zručnosti to zvládnete! Pretože je najťažšie získať základný strih, ktorý musí byť presne rovný, pomoc priateľa by mala byť vďačne prijatá.

Ako vybavenie budete samozrejme potrebovať zastrihávač dlhých vlasov, sponku do vlasov, pár špendlíkov a podľa dĺžky spodných vlasov aj nožnice.

podrezané krátke účesy nápady blond vlasy

  1. Než príde na holenie, buďte najskôr všetky vlasy prečesané. Teraz by ste sa mali rozhodnúť, či by mali byť vlasy ostrihané tesne nad ušami alebo celkom po zátylku.
  2. Dlhé horné vlasy, ktoré by sa nemali oholiť, sú pripevnené k hornej časti hlavy pomocou bobby pinov. Pri oddeľovaní by ste mali byť veľmi opatrní, aby bol podrezaný účes presne vypracovaný.

punk podrezaný účes pixie strih svetlozelená farba na vlasy

   3. Ak sú vlasy, ktoré sa majú oholiť, veľmi dlhé, najskôr sa nahrubo skrátia nožnicami, aby sa zvyšok dal zastrihnúť na požadovanú dĺžku zastrihávačom dlhých vlasov.

   4. Po odstránení sponiek do vlasov možno konce dlhých vlasov ostrihať a potom česať do tvaru. Na začiatku je lepšie nechať vlasy trochu dlhšie odstáť – ak chcete, môžete ich neskôr skrátiť.

   5. Podrezaný účes je potrebné pravidelne zastrihávať, najmä krátku stranu. Vlasy tak pôsobia upravene a rýchlo si ich upravíte.

Najlepšie podrezaný účes pre vás

podrezané s prechodom krátke vlasy ryšavé vlasy účes trendy ženy

Podrezaný účes je vhodný pre ženy s oválnymi a okrúhlymi tvarmi tváre, pretože krátke strany a dlhšie horné vlasy sa vizuálne rozťahujú. Ale pretože môžete experimentovať s dĺžkami horných vlasov, je tu tiež skvelý vzhľad pre všetky ostatné ženy!

Podrezaný účes dlhé vlasy účes trendy ženy

Podrezaný účes tetovanie vlasov účes trendy ženy

Podrezané krátke účesy vzor purpurovej farby vlasov

Podrezaný účes tetovanie vlasov účes trendy ženy

Podrezaný ženský účes krátke vlasy účesy s modrými vlasmi trendy

Podrezaný účes krátke blond vlasy Účesové štýly Účesy trendové pre ženy

Podrezaný účes dlhé vlasy punkový účes

Podrezaný účes dlhé vlasy štýl účesu trendy ženy

Podrezané dlhé vlasy Modré vlasy Topknot Účesy Nápady na tetovanie vlasov

Podrezaný účes nápady na účes pre krátke vlasy ženy

Podrezaný účes krátke vlasy ružová farba vlasov účes trendy ženy