Veľká noc a jar

Ručné práce na Veľkú noc – nápady s návodom pre vás a vaše dieťa

Remeslá Veľkonočné zajačiky papierové siluety nápady dekorácia stolu

Máte už veľkonočnú horúčku? Potom môžete začať zodpovedajúcim spôsobom vyzdobiť svoj byt. Nemusíte si vždy dopriať čas do poslednej chvíle, pretože keď už je Veľká noc za rohom, máte dostatok ďalších vecí na prípravu. Radi by sme sa s vami podelili o niekoľko zábavných nápadov Remeslá na Veľkú noc predstavte si, že sú zábavné a perfektné na zdobenie domu. Ste tiež vítaní implementovať nápady ručných prác so svojimi deťmi, pretože nie je ťažké ich napodobniť. Však sa presvedčte sami:

1. Remeslá na Veľkú noc – mrkvový veniec

Ručne robte veľkonočný mrkvový girlandový papier

Vyberte si tento zábavný veniec v tvare mrkvy na ručné práce na Veľkú noc. Všetko, čo potrebujete, je oranžový a zelený papier, zošívačka, dierovač a šnúrka. Dierovačom vyrazte rebrované prúžky, ktoré, ako je znázornené na obrázku, vytvarujete pomocou spojovacej pomôcky spolu so zeleným skladaným pásikom na mrkvu. Zarovnajte ľubovoľný počet mrkví na šnúru a zaveste hotovú girlandu.

2. Ručné práce na Veľkú noc – Veľkonočné figúrky z hlinených hrncov

Ručné veľkonočné figúrky vyrábajú hlinené poháre sami

Namiesto toho, aby ste si kupovali rôzne figúrky, môžete ich pokojne použiť ako nápad na Veľkú noc. Opäť nie je potrebných veľa materiálov. Zaobstarajte si hlinené hrnce, drevené loptičky s plochou stranou a otvorom v nich, lepidlo, farbu v spreji, googly oči a podľa vlastného výberu stuhu, žlté perie, vatu a plsť. A zo všetkých týchto vecí, ktoré samozrejme môžu byť tiež rôzne, môžete vyrobiť ovečku, mláďa a králika. Zvlášť vaše deti si s ním užijú veľa zábavy.

3. Vyrobte si na Veľkú noc dverový veniec zo želé

Vyrobte si ručne veľkonočné kraslice z plastových dverových veniec

Tento veľkonočný veniec, ktorý pozostáva z farebných želé, je dobré jesť. Výroba tohto venca na Veľkú noc nie je sama o sebe náročná, ale zaberie to trochu viac času, pretože fazuľu je potrebné nalepiť jednotlivo. Potrebujete veniec zo slamy, ktorý zafarbíte zelenou farbou v spreji. Samozrejme si môžete vybrať aj akúkoľvek inú farbu. Akonáhle to zaschne, musíte posúdiť, či je potrebný ďalší náter. Ak nie, môžete pokračovať tak, že nalepíte želé. K tomu použite horúcu lepiacu pištoľ, na veniec naneste kvapku lepidla a prilepte naň fazuľu. A tak pokračujte, kým nie je pokrytá celá predná časť venca. Nakoniec naneste číry lak.

4. Vyrobte si z gombíkov na Veľkú noc veľkonočný obrázok

Ručné veľkonočné veľkonočné siluety Vyrobte si gombíky veľkonočných vajíčok sami

Tento nápad na veľkonočné ručné práce je veľmi originálny a rustikálny. Potrebujete veľa gombíkov, ktoré majú všetky odtiene rovnakej farby, alebo môžete obrázok spestriť. Postavu si môžete vybrať aj sami, hlavnou vecou je, že je vhodná na Veľkú noc. Gombíky prišite na akýkoľvek kus látky, ktorý potom zarámujete. Výsledkom je veľmi efektívny gombíkový obrázok, pomocou ktorého môžete vyzdobiť každú miestnosť.

5. Vyrobte si na Veľkú noc veniec zo zajačikov

Ručne vyrobte veľkonočnú girlandu a vyrobte si kraslice

Tento veniec môžete vyrobiť z papiera so vzormi alebo ho môžete vyrobiť z látky na Veľkú noc. Hlavne, že je krásne farebný. Látka by však mala byť tenká, aby nebola girlanda príliš ťažká. Vtipnými akcentmi sú švy na vonkajšom okraji a trblietavý chvost každého králika, ktorý pozostáva z trblietavých a farebných perál. Peknou stuhou vytvarujte zajačiky do girlandy a dierky doplňte dierovačom.

Stôl zdobia farebné veľkonočné vajíčka

Ručné remeslá Veľkonočné nápady na výzdobu vázy na veľkonočný stromček moderné

Veľkonočné vajíčka sú dôležitou súčasťou veľkonočných dekorácií. Môžete z neho vlastnoručne vyrobiť farebné veľkonočné hniezda, krásne aranžmány, kreatívne venčeky na dvere a nevšedné veľkonočné kytice. Na veľkonočnú kyticu sa používajú buď vyfúknuté vajíčka, alebo vajíčka z polystyrénu, pretože sú ľahšie a ľahšie sa prichytia o konáre. Môžu byť tiež namaľované a ozdobené podľa želania a sú perfektné pre farebné dekorácie na Veľkú noc a jar.

Dekorácie na stôl vyrobené z čerstvých kvetov a veľkonočných vajíčok

Vykonajte veľkonočné ručné práce a vyrobte si veľkonočné vajíčka aranžujte čerstvé kvety

Na trvanlivú veľkonočnú výzdobu môžete použiť aj polystyrénové vajíčka na veľkonočné aranžmány a dekorácie na stôl. Naplňte drôtený košík polystyrénovými kraslicami a pokračujte v zdobení čerstvými jarnými kvetmi a zelenými vetvičkami. Nádherné veľkonočné aranžmán na stôl si tak môžete sami rýchlo a jednoducho vyrobiť.

Ozdobte veľkonočné vajíčka mašličkou a malými gombíkmi

Remeslá Veľkonočné zdobenie veľkonočných stromčekov Veľkonočné vajíčka

Pohár veľkonočných vajíčok zdobí uzáver fľaše

Ručné práce Veľkonočné veniec nápady nápady gule rôznych farieb

Ručné práce Veľkonočný veniec vystrihnite siluety papierových veľkonočných zajačikov

Remeslá Veľkonočné veľkonočný zajačik látky šitie roztomilé nápad dekorácie

drotár pre veľkonočný plyš-drôt-králik-purpurovo-ružovo-mrkvový-nápad

drotárstvo pre veľkonočné vajíčka z umelej hmoty-králiky-králiky-plyšové-drôtené-uši-tváre

drotár na Veľkú noc obrázok-nápad-nechty-priadza-ružová-stôl-dekorácia-dekorácia na stenu

tinker-for-easter-picture-design-rabbit-wood-optics-easy-diy

remeslá pre veľkonočné decoupage-make-veľkonočné vajíčka-farebný papier

cesto-kraslica-deti-velkonocne-kytice-vaza-farebne-velkonocne vajcia-solene cesto

drotár-veľkonočné-roztomilé-zajačiky-urobte si-ušitie-ponožiek