Veľká noc a jar

Obrázky okien Tinker na Veľkú noc s deťmi – 35 skvelých nápadov a predlôh

Ak by ste chceli na Veľkú noc pekne vyzdobiť svoj byt a navodiť sviatočnú atmosféru, nájdete tu najrôznejšie nápady na dekoráciu okien. S deťmi môžete byť farební Obrázky na okno na Veľkú noc drotár a použite ho na ozdobenie okien v každej miestnosti. Dajú sa použiť rôzne materiály a dajú sa z nich vyčarovať roztomilé veľkonočné ručné práce. V článku nájdete veľa pekných nápadov s pokynmi, ako aj niekoľko pekných šablón na vytlačenie.

Obrázky na okno pre veľkonočnú jar-drotár-dekoráciu-deti

Veľkonočné obrázky okien urobte si sami

Urob si sám-deti-hodvábny papier-okno-obrázky na Veľkú noc

V obchodoch s dekoráciami nájdete širokú škálu obrazov na okná s rôznymi motívmi na každú príležitosť. Ak by ste však chceli mať kreatívnu a jedinečnú výzdobu okna, môžete si s deťmi urobiť niekoľko krásnych obrazov na okno. Vyzerajú oveľa originálnejšie a v byte vytvárajú atmosférickú atmosféru.

Výroba veľkonočných zajačikov z papiera – 17 jednoduchých nápadov pre deti

Výroba veľkonočných zajačikov s deťmi – 6 nápadov s návodom

Zadarmo si vytlačte šablóny ručných prác a vyrobte si krásne veľkonočné dekorácie sami

Moderné obrázky na okno na Veľkú noc

Obrázky na okno pre veľkonočného elegantného-okenného-obrázka-kutilského veľkonočného zajačika

Ak chcete vytvoriť kreatívne obrázky z okna na Veľkú noc, potrebujete vhodné šablóny z najobľúbenejších veľkonočných motívov. Veľkonočný zajačik, farebné kraslice a hravé jarné motívy sú úplnou klasikou a zaisťujú správnu náladu na Veľkú noc. S vhodným výberom farieb a minimalistickými motívmi si môžete dokonca sami urobiť elegantné okenné obrázky na Veľkú noc, ktoré sa budú hodiť do moderného interiéru..

Obrázky veľkonočných drotárskych okien s deťmi

Obrázky okna Tinker pre Veľkonočné deti-nápady-3d-farba

Ručné práce s deťmi sú vždy zábavné a výsledkom sú pekné ručné práce, ktoré sa perfektne hodia ako hravá dekorácia do detskej izby. Môžete buď robiť ručné práce, alebo maľovať obrázky na okno na Veľkú noc s malými, pomocou rôznych techník. V prvom rade vám ukážeme, ako napodobniť farebné obrázky okien pomocou 3D farby.

Vyrobte si obrázky na okná na Veľkú noc s farbou na okná

Okenné obrázky na veľkonočné omaľovánky-3d-sklenená farba-fólia

V prvom rade by ste mali nájsť šablóny s požadovanými motívmi a vytlačiť ich. Šablóna sa potom vloží do mraziaceho vrecka, aby boli motívy dobre viditeľné. Teraz by deti mali maľovať pozdĺž línií 3D farbou na okná a zafarbiť šablóny v jasných farbách. Keď sú obrázky suché, je možné ich vybrať z vrecka a pripevniť k oknu.

Veľkonočné obrázky na okno k balkónovým dverám

okenné obrázky-veľkonočné-farebné-drotárstvo-s-detskou výzdobou

Namiesto toho, aby ste na Veľkú noc iba drobili drobné prvky, môžete si urobiť veľké okenné obrázky na celé okno alebo dokonca na balkónové dvere sami. Jarné motívy ako slnko, motýle a zelené trávniky vedľa farebných veľkonočných vajíčok sú perfektné.

Materiály na farebné obrázky na veľkonočné vajíčka

okenné obrázky-veľkonočné materiály-farebný-hodvábny papier

Na tento DIY projekt na okenné obrázky na Veľkú noc budete potrebovať nasledujúce materiály:

  • Papierový papier v akejkoľvek farbe
  • lepidlo
  • nožnice
  • Škrob na pranie ako sprej.

Vystrihnite šablóny vajec

okenné obrázky-veľkonočné-veľkonočné-vajíčkové šablóny-pokyny na vystrihnutie

Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je pripraviť hodvábny papier. Najprv nakrájajte niekoľko vajec zo svetlého hodvábneho papiera. Na to môžete použiť jednoduchú šablónu vajíčka. Potom farebný papier nastrihajte na prúžky alebo iný vzor podľa vlastného výberu.

Veľkonočné vajíčka ozdobte prúžkami papiera

okno-obrázky-veľkonočné-drotárske-pokyny-veľkonočné-vajíčko-hodvábny papier

Teraz môžete začať zdobiť veľkonočné vajíčka. Môžete vytvárať jednoduché vzory, ako sú prúžky a bodky, alebo s deťmi vyčarovať kreatívne návrhy. Farebný hodvábny papier sa jednoducho prilepí na šablónu vajíčka lepiacou tyčinkou a potom sa prebytočný papier vystrihne, aby sa zachoval tvar vajíčka..

Pripojte hotové obrázky k oknu

okná-obrázky-veľkonočné-opravy-okná-ozdobiť-farebné

Keď skončíte s výrobou okenných fotografií na Veľkú noc, mali by ste ich teraz prilepiť k oknu. Môžete to urobiť sprejovým škrobom. Okná najskôr vyčistite mäkkou handričkou a vhodným čistiacim prostriedkom. Potom jednou rukou podržte okenný obrázok na okne a druhou naň prestriekajte. Teraz veľmi opatrne pritlačte obrázok od stredu k okrajom oproti oknu. Prebytočný škrob by mal byť natlačený cez okraje a potom opatrne zotretý suchou handričkou.

Nechajte obrázky okien na Veľkú noc na okne

okná-obrázky-veľkonočné-farebné-veľkonočné vajíčka-drotár-s-deťmi

Namiesto prilepenia okenných obrázkov na okno im môžete vyrobiť vešiaky a nechať ich visieť na okne. Na výrobu vešiakov môžete použiť niť, saténovú stuhu alebo jednoduchú šnúrku.

Obrázky obojstranných okien na Veľkú noc

okenné obrázky-veľkonočné šablóny-veľkonočné-vajíčko-farebné-papierové dekorácie

Obrázky veľkonočných okien s hodvábnym papierom sú jednostranné a dizajn je viditeľný iba z vnútornej strany okna. Ak však chcete na Veľkú noc vyrábať obojstranné obrázky do okien, môžete si ich vyrobiť pomocou priehľadnej samolepiacej fólie a hodvábneho papiera. Tieto obrázky na okne prepúšťajú svetlo, keď svieti slnko, a vytvárajú v miestnosti krásne efekty.

Vytvárajte s deťmi obrázky na priehľadné okná

okno-obrázky-veľkonočné-veľkonočné vajíčka-drotár-s-deťmi-kontaktný papier

Najprv vystrihnite kúsok samolepiacej fólie, ktorá je o niečo väčšia ako váš pôvodný obrázok. Pre tento DIY projekt by mala byť šablóna vystrihnutá ako rám. Potom odstráňte podkladový papier z filmu a položte šablónu na lepivú stranu. Teraz môžu deti ozdobiť obrázok hodvábnym papierom rôznych farieb a tvarov tak, že na fóliu položia malé kúsky.

Priehľadné okenné obrázky v rôznych tvaroch

okno-obrázky-veľkonočné-drotár-veľkonočné-zajačik-šablóna-hodvábny papier

Keď je návrh pripravený, je zapečatený druhým kusom samolepiacej fólie. Prebytočná fólia je vyrezaná pozdĺž okrajov šablóny a hotový okenný obrázok je buď pripevnený k oknu alebo použitý ako závesná dekorácia. S rôznymi šablónami môžu byť tieto priehľadné okenné obrázky na Veľkú noc navrhnuté ako vajíčka, králiky, mláďatá, motýle a mnoho ďalších..

Okenné obrázky na Veľkú noc na vyfarbenie

okno-obrázky-veľkonočné-jednoduché-veľkonočné-zajačik-šablóna-farba

Ďalšou možnosťou, ako vytvoriť krásne obrázky na okne sami, je vyfarbiť ich. Na to sú zase potrebné priehľadné samolepiace fólie a akékoľvek akrylové farby. Najprv si vyberte vhodnú šablónu, ktorú by ste chceli navrhnúť ako okenný obrázok na Veľkú noc.

Namaľujte roztomilé obrázky okien na Veľkú noc

okenné obrázky-veľkonočné-vtipné-veľkonočné-zajačiky-veselé-veľkonočné dekorácie

Výberu šablóny sa medze nekladú. Môžete vytlačiť minimalistické šablóny a jednoducho ich vyfarbiť ako siluety. Ďalšou možnosťou je vytlačiť hravé omaľovánky a kreatívne a farebne ich ozdobiť.

Tinker Obrázky veľkonočných okien so šablónami

okenné obrázky-veľkonočné kontakty-papier-omaľovánky-omaľovánky

Ak ste našli pekné šablóny, nakreslite ich čiernou fixkou na papierovú stranu lepiacej fólie. Na lesklej strane filmu by sa teraz mali objaviť kontúry šablóny. Teraz môžu deti maľovať a zdobiť obrázky na okná na Veľkú noc priamo na lepiacej fólii.

Obrázky okien na Veľkú noc – farebné veľkonočné vajíčka ako ozdoba okien

okno-obrázky-veľkonočné-drotár-s-deťmi-veľkonočné vajíčka-tráva

Namaľované obrázky je potom možné ľahko prilepiť k oknu. Jediné, čo musíte urobiť, je odstrániť podkladový papier a prilepiť lepiacu fóliu na požadované miesto. Ak vyrobíte niekoľko veľkonočných vajíčok ako veľkonočné obrázky v okne, môžete na okne dokonca vyčarovať celý košík s veľkonočnými vajíčkami.

Vykúzlite s deťmi jednoduché obrázky v okne

okná-obrázky-veľkonočné-drotár-nápady-deti-veľkonočné zajačiky-veľkonočné vajíčko

Na vyfarbenie okenných obrazov vyrobených z lepiacej fólie môžete použiť buď vhodné pastelky alebo farbu. Táto metóda funguje veľmi dobre s akrylovými farbami, ktoré sa na film nanášajú vhodným štetcom.

Obrázky na okno na Veľkú noc a jar

okenné obrázky-veľkonočné-jarné-tulipány-drotárstvo-farba

Keďže Veľká noc je sviatkom jari, môžete na výzdobu okien použiť aj pekné jarné motívy. Populárne jarné kvety, ako sú tulipány, je možné ľahko nakresliť aj bez šablóny a sú perfektným nápadom na jarnú výzdobu okien.

Veľkonočné ručné práce s penovou gumou

okenné obrázky-veľkonočné zajace-mrkva-špongiová guma

Penová guma je obľúbeným materiálom pre ručné práce s deťmi. To vám umožní vytvárať rôzne farebné dekorácie a obrázky, ktoré sú vhodné aj na dekoráciu okien. S penovou gumou si môžete vyrobiť roztomilých veľkonočných zajačikov s mrkvou a vykúzliť na Veľkú noc kreatívne obrázky z okna.

Na Veľkú noc robte s batoľatami ručné práce

okenné obrázky-veľkonočné-dekorácie-penové-gumové-dekorácie-vystrihnuté

Remeslá z penovej gumy sú vhodné aj pre batoľatá, pretože materiál je mäkký a je možné ho lepiť aj vodou. Môžete si vyrobiť farebnú penovú gumu v rôznych tvaroch a použiť ju na ozdobenie veľkonočných vajíčok alebo motýľov s najmenšími.

Vyrobte si veľkonočné vajíčka ako obrázky do okien z penovej gumy

okenné obrázky-veľkonočné peny-gumové-veľkonočné vajíčka-ozdobiť

Z penovej gumy svetlej farby najskôr vystrihnite veľké vajíčko. Niektoré penové gumy sa dajú jednoducho nalepiť na okno vodou a potom znova ozdobiť formičkami. Alternatívne môžete použiť aj obojstrannú pásku alebo iné vhodné lepidlo.

Docela remeselné nápady pre okenné obrázky na Veľkú noc

okenné obrázky-veľkonočné motívy-kuriatko-vajíčko-drotárstvo-deti

Ak na Veľkú noc vytvoríte rôzne obrázky okien a spojíte ich na okno, môžete vytvoriť celý veľkonočný obrázok. Vyrobte si farebné koše na veľkonočné vajíčka a roztomilé veľkonočné zajačiky v kombinácii s jarnými kvetmi, nadýchanými ovečkami a žltými kuriatkami. Kreativite sa medze nekladú.

Okienkový obrázok veľkonočného zajačika s deťmi

okno-obrázky-veľkonočné-veľkonočné-zajačik-okenné-obrázok-káva-filter-šablóna

Veľkonočný zajačik s farebným veľkonočným vajíčkom je pekným nápadom na tematický obrázok okna. Na to potrebujete vhodné šablóny pre zajačiu hlavu a zajačie labky. Na veľkonočné vajíčko môžete použiť kávový filter a ozdobiť ho s deťmi. Kávový filter je priehľadný ako hodvábny papier a prepúšťa denné svetlo. Ak je stále vymaľovaný jasnými farbami, v miestnosti sa vytvoria krásne efekty. Pekný okenný obrázok na Veľkú noc je možné pripevniť na okno umývateľným lepidlom.

Okenné obrázky na Veľkú noc so skleneným efektom

okenné obrázky-veľkonočné-veľkonočné-vajíčkové-drotárske-deti-ozdobiť

Závesné obrázky na okno sú dobrou alternatívou k tým, ktoré sú prilepené k oknu, pretože na okne nezanechávajú žiadne stopy. Po prázdninách sa zavesená dekorácia dá ľahko odstrániť a nemusíte umývať okno.

Tinker závesné okenné obrázky na Veľkú noc s deťmi

okenné obrázky-veľkonočné-drotárske-kontaktné-papierové-závesné-dekorácie

Závesný okenný obrázok na Veľkú noc je možné ľahko poskladať samolepiacou fóliou. Ako ozdobu obrázku môžete použiť nielen hodvábny papier, ale aj akékoľvek iné prvky. Potom, čo je obrázok vyzdobený, je nalepená druhá vrstva lepiacej pásky na utesnenie dizajnu. Dieru do závesu potom ľahko vyrazíte.

Vyrobte si girlandu s veľkonočnými zajačikmi ako ozdobu okna

window-images-easter-tinker-templates-bunny-garland

Ďalšou myšlienkou dekorácie okna, ktorá nie je lepená, ale zavesená, sú girlandy. S peknou šablónou je možné niekoľko veľkonočných obrazov na okno poštekliť a navliecť na niť, aby vznikla krásna girlanda.

Obrázky okien na Veľkú noc – šablóny na tlač

veľkonočné vajíčko-veľkonočné vajíčko

Nasleduje niekoľko šablón, ktoré sú ideálne pre vaše maľby okien. Uložte vybraný obrázok do počítača a stlačte ho na požadovanú veľkosť. Ak chcete, môžete tieto šablóny použiť aj ako šablóny na výrobu ďalších veľkonočných dekorácií. Bavte sa s veľkonočnými ručnými prácami!

Omaľovánka pre veľkonočné vajíčka k obrázkom z okna

okenné obrázky-veľkonočné šablóny-tlač-veľkonočné vajíčka-vzor

Maľovanie okien na Veľkú noc – šablóna na tlač

okenné obrázky-veľkonočné šablóny-tlač-farbiace-šablóny-jar

Veľkonočný košík na vajíčka ako šablóna obrázka v okne na Veľkú noc

okenné obrázky-veľkonočné šablóny-tlač-veľkonočné-vajíčko-košík-sfarbenie-šablóna

Šablóna zajačika pre obrázky na okne

okenné obrázky-veľkonočné šablóny-tlač-veľkonočné zajačiky-minimalistické

Šablóny ručných prác pre obrázky obojstranných okien na Veľkú noc

okno-obrázky-veľkonočné šablóny-tlač-veľkonočný zajačik-obrázok okna

Šablóny remesiel pre veľkonočné vajíčka a sliepky

okenné obrázky-veľkonočné šablóny-tlač-veľkonočné vajíčka

klasické veľkonočné motívy

okenné obrázky-drotár-veľkonočné motívy-zajačie mláďatá

Veľkonočný zajačik – väčší formát

okno-umenie-drotár-šablóna-veľkonočný-zajačik-silueta