Účesy, vlasy a účesy

Účesové trendy pre mužov 2016/2017 – 20 inšpirácií a tipov

Účesové trendy pre mužov 2016/2017 strapaté-vlasy-ležérny-pohľad-pánsky-účes

Muži v posledných rokoch venujú svojmu účesu a výzoru stále väčšiu pozornosť a pánske účesy naberajú na dôležitosti. Trendy sa rýchlo menia a musíte sa im prispôsobiť. V dnešnom článku predstavujeme tie aktuálne Účesové trendy pre mužov na roky 2016/2017, ktoré predstavujú dobré nápady na úpravu štýlu a môžu slúžiť ako inšpirácia pre nový vzhľad.

Účesové trendy pre mužov inšpirované hviezdami

Účesové trendy pre mužov 2016/2017 krátke účesy, lúčenie-justin-timberlake

Slávni herci, speváci a športovci často experimentujú s ich účesom a určujú tak trendy účesov pre mužov na celom svete. Jej účesy vždy pôsobia úhľadne a elegantne. Vzorom pre krátke účesy pre mužov je už dlho Justin Timberlake. V súčasnosti nosí vlasy s bočným rozchodom a česané dozadu – mužský účes, ktorý podčiarkuje tvar tváre..

Účesové trendy pre mužov so strednými alebo dlhými vlasmi

Účesové trendy pre mužov 2016/2017 stredne dlhé-kučeravé-vlasy-súprava-harington

Keď premýšľate o pánskych účesoch pre dlhé alebo stredne dlhé vlasy, často sa vám vybavia kučeravé vlasy Kit Harington. Účes väčšinou nosí učesaný dozadu alebo príležitostne uviazaný v mužskej drdole. Dlhý pánsky účes si vyžaduje veľa starostlivosti, aby vždy vyzeral krásne. Námaha, ktorá rozhodne stojí za to.

Krátke účesy pre mužov – 50 trendových nápadov na úpravu vlasov

Podrezaný pánsky trendový účes – mnohostranný, premenlivý a mužný

Stredne dlhé pánske účesy 2016 – obrázky, nápady a tipy na styling

Najpopulárnejšie pánske účesy

Účesové trendy pre mužov 2016/2017 skvelo česaný-chrbát-david-beckham

Slávni futbalisti ako David Beckham majú vždy inovatívne, niekedy extravagantné účesy, ktoré inšpirujú mladých i starších na celom svete k novému účesu. Podrezaný krátky účes s pompadourom od známeho futbalistu je jedným z trendov účesov pre mužov v roku 2016 a pravdepodobne aj na rok 2017.

Cool pánske účesy pre sivé vlasy

Účesové trendy pre mužov 2016/2017 bočné lúčenie-pánsky účes-krátke-george-clooney

Trendové pánske účesy s bočným delením pôsobia elegantne aj pre sivé vlasy. Dokonalým príkladom je herec George Clooney, obľúbený mnohými ženami. Takýto účes pre mužov je možné nosiť s bradou alebo bez nej. Účes sa vyznačuje bočným delením. V článku nájdete dobré nápady pre obe.

Krátke účesy pre mužov s trojdňovou bradou

účes-trendy-muži-krátke účesy-muži-sivé vlasy-ryan-reynolds

Aj keď má vlasy sivasté a má fúzy, je Ryan Reynolds považovaný za jedného z najkrajších mužov Hollywoodu. Jeho krátky účes má po celej hlave rovnomernú dĺžku s malým rozdielom na temene hlavy. Je to takpovediac variant bočného vykrojenia. Tento elegantný pánsky účes v kombinácii s trojdňovou bradou je vhodný pre mužov všetkých vekových skupín.

Účesové trendy pre mužov 2016/2017 – nový vzhľad od Daniel Radcliffe

účes-trendy-muži-daniel-radcliffe-muži-účes-krátke-strapaté vlasy

Účes hviezdy Harryho Pottera Daniela Radcliffa má ležérny štýl, ktorý je zdôraznený umne rozstrapatenou hrivou. Plná brada sa kombinuje s vlasmi a dopĺňa moderný vzhľad celebrity. Páni preto môžu vytiahnuť svoje kučery, ak ich majú. Ležérny účes je vždy vhodný pre každodenný život a tiež pre špeciálne príležitosti.

Celebrity udávajú trendy účesov pre mužov v rokoch 2016/2017

účes-trendy-muži-šikmé ofiny-blond-vlasy-trend-účes-justin-bieber

Mladé hviezdy ako spevák Justin Bieber za tie roky niekoľkokrát zmenili účes a vyzerali. Dlhé vlasy sa rýchlo stanú krátkymi, z mužského drdolu sa v zime stáva pompadour v lete. Nový pánsky účes od Biebera s dlhou blond ofinou v oblasti čela ponecháva veľa možností na úpravu štýlu, takže sú vždy možné nové štýly.

Pánske účesy s podrezanými a kučeravými vlasmi

účes-trendy-muži-aktuálne-muži-účesy-bočné lúčenie-kučery-fúzy-podrezanie

Trendy v účesoch pre mužov sa rýchlo menia, ale podrezanie ako pánsky účes je takmer vždy v trende. Dôvodom je to, že ponúka veľa možností stylingu a ladí s inými trendovými účesmi. Moderný podrezaný pánsky účes s dlhšími kučeravými hornými vlasmi je jedným z trendov 2016/17. Vyššie uvedený príklad ukazuje obzvlášť drastické vykrojenie. Bočné časti sú nielen kratšie, ale aj úplne oholené, zatiaľ čo horné časti v oblasti temena sú dosť dlhé. Kučery si úžasne prídu na svoje. Bujná plná brada je skvelým kontrastom k účesu s vykrojením.

Chladné podrezané účesy

účes-trendy-muži-podrezané-pramene-lúčenie-muži-kaderník

Podrezanie obvykle popisuje účes, v ktorom sú vlasy na spodnej, bočnej a zadnej strane hlavy skrátené alebo zastrihnuté, pričom zostanú dlhšie na temene hlavy. Pánske účesy s podrezaním sú rozmanité. Môžete ich skombinovať s bradou alebo si nechať urobiť zaujímavé tetovanie do vlasov. Také vzory si prídu na svoje u krátko oholených vlasov a dajú sa použiť aj ako deliaca čiara medzi krátkymi a dlhými vlasmi.

Účesové trendy pre mužov 2016/2017 – skombinujte strih s bradou

trendy účesu-muži-krátky účes-podrezaný-prechod-fúzy-fúzy

Vzhľadom k tomu, že trendy účesov pre mužov v posledných rokoch boli vykonávané spolu s účesom vousy, človek by mal zvoliť vhodnú kombináciu týchto dvoch. Pre fanúšikov fúzy na fúzy sa odporúča elegantný strih. Je potrebné poznamenať, že fúzy potrebujú každodennú údržbu, aby vždy vyzerali krásne.

Účesové trendy pre mužov s plnou bradou

účes-trendy-muži-aktuálne-muži-účes-podrezané-fúzy-skvelý-objem

Pompadour je inšpiráciou pre pánske účesy s dlhou plnou bradou. Najlepšie vyzerá s podrezaním rovnako dlhým ako fúzy a vytvára optickú ilúziu, že muž je vyšší. Vlasy a fúzy sú navzájom rovnomerne prepojené a vytvárajú tak spoločný účes, pričom dĺžka fúzy sa môže líšiť. Vyberte si trojdňovú alebo plnú bradu alebo pokračujte vo fúzoch ako úzky prúžok a spojte ich takzvaným henriquatrom, ktoré orámuje oblasť úst.

Pánske účesy pre husté vlasy

účes-trendy-muži-stredne dlhé-vlasy-strana-lúčenie-krátke-fúzy

Pre objemnejšie, stredne dlhé vlasy sú vhodné pánske účesy s quiffom, pričom ostatné vlasy sú česané dozadu. V kombinácii s trojdňovou bradou vytvára tento pánsky účes elegantný look na každý deň. Prečo skrývať krásne vlasy krátkym strihom? Ukážte, čo máte. Niektorí muži môžu o bujných vlasoch iba snívať!

Moderné pánske účesy s objemom

účes-trendy-muži-moderný-trend-účes-podrezané-rovné vlasy

Kreatívny variant podrezania predstavuje stupňovitý prechod zdola nahor.Výhoda – vďaka kontrastu vlasy vždy pôsobia upravene, a to aj bez toho, aby trávili veľa času. Objem je možné vytvoriť trochou peny a sušiča vlasov a vosk na vlasy pomáha pri každodennom stylingu.

Účesové trendy pre mužov s farbenými vlasmi

účes-trendy-muži-blond-vlasy-muži-účes-sidecut-bočné lúčenie

Trendové pánske účesy vyzerajú skvele s farebnými vlasmi a bočným delením a nosia ich hlavne mladí ľudia. Hodí sa sem aj trojdňová brada, čo je správne rozhodnutie pre mužov a chlapcov s nepravidelnou alebo príliš tenkou bradou. Veľkou výhodou je tu jednoduchšia starostlivosť, vďaka ktorej je trojdňová brada ideálna pre mužov s nedostatkom času.

Štýlové pánske účesy s podrezaním

účes-trendy-muži-cool-muži-účesy-dizajn-pompadour

Účesové trendy pre mužov v rokoch 2016/2017 zdôrazňujú kreatívne štylizovaný pompadour s podrezaním. Tento krátky účes je ideálny pre mestský štýl a je obľúbený u mladších mužov.

Trendy účesov pre mužov 2016/2017: vzhľad mimo postele

účes-trendy-muži-leto-účes-objem-trojdňová-brada

Takzvaný vzhľad mimo postele je možné vytvoriť pomocou pánskych strihov, ktoré nie sú príliš krátke ani príliš dlhé. Vlasy na krku a bokoch môžu byť kratšie, ale horné vlasy by mali byť dlhé najmenej dva palce, aby ste si mohli vyladiť tento ležérny vzhľad..

Pánske účesy pre dlhé vlasy: mužský drdol

účes-trendy-muži-muž-drdol-aktuálne-muži-účesy-dlhé vlasy

Z dlhých účesov pre mužov je najobľúbenejší pánsky drdol. Vôbec nemusí vyzerať perfektne, takže si to urobíte sami. Mužské drdoly sú vhodné aj pre podrezané účesy s dlhšími hornými vlasmi, ktoré sú na temene hlavy vytvarované do drdola.

Trendy účesov pre mužov 2016/2017 s Pompadour

účes-trendy-muži-podrezaný-prechod-pompadour-brada

Vyčesaný zadný účes pompadour s podrezaním sa dá dobre kombinovať s plnou bradou. Trendy v oblasti mužských vlasov a fúzov sú oholený podrez, ktorý vytvára „dieru“ medzi vlasmi a bradou. Trendová brada je tvarovaná s jasnými kontúrami a nosí sa dlhšie na brade. Líca a krk sú pravidelne a pravidelne oholené, aby vždy perfektne držali tvar fúzov.

Pánske účesy s bočným delením

účes-trendy-muži-fúzy-sidecut-bočné lúčenie-rovné-upravené vlasy

S týmto podrezaním sú vlasy na temene hlavy dlhšie a česané do strany tak, aby čiastočne zakrývali orezanú oblasť hlavy. Účinok sa dosiahne bočným oddelením a je vhodný pre rovné aj kučeravé vlasy.