Terénne úpravy

Záhradný dizajn s tepelne odolnými rastlinami pre suchú pôdu

Drevený bazén s výhľadom na záhradu, príroda v Austrálii

Je ťažké uveriť, že táto živá záhrada je fascinujúca Záhradný dizajn má problém Vyzerá to ako ideálny vonkajší priestor a ustúpte. Jediné, čo na túto konkrétnu záhradu padá, je v skutočnosti voda. Špecialisti z Eckersley Garden Architecture z Austrálie veľmi starostlivo naplánovali záhradnú architektúru a pomocou kultivovaných rastlín odolných voči suchu vytvorili malý raj.

Záhradný dizajn – nápady na dizajn z Austrálie

nápad na dizajn purpurovej záhradnej záhrady

Záhrada sa nachádza v meste Richmond, Victoria – je známa svojim bezohľadným austrálskym podnebím a nedostatkom dažďa. Okrem toho je trvácna záhradná výsadba skôr výzvou. Záhradní architekti vzali do úvahy environmentálne podmienky a pre svoju báječnosť Záhradný dizajn boli vybrané stromy a kry odolné voči suchu.

Živý a farebný záhradný dizajn

svieža záhrada uprostred púštnej Austrálie

Pôvodný koncept bol pre pôvodnú úpravu terénu pre rodinný dom v Richmonde. Neobyčajná záhrada je dnes hrdá na množstvo návštevníkov. V skutočnosti tam možno vidieť rozmanité a neobvyklé výsadby. Tieto bohato vysadené oblasti predstavujú robustné stromy, kríky a voňavé kvety. Ten umelecký Záhradný dizajn ponúka nádherný výhľad na nádhernú kopcovitú krajinu.

Záhradné umenie na vyššej úrovni

udržateľná záhradná architektúra

Bujná záhrada obklopuje dom, drevené paluby, tenisový kurt a bazén. Mladý, ale skúsený tím z Záhradná architektúra Eckersley ponúka svojim zákazníkom kreatívne riešenia pre udržateľnú záhradnú architektúru, progresívne záhradníctvo a dizajn. Spoločnosť sa pýši nápaditými projektmi s tepelne odolnými rastlinami, ktorým sa darí uprostred púšte. Snaží sa vniesť do života ľudí viac harmónie a štýlu a vdýchnuť starým záhradám nový život. Nechajte sa ohromiť Záhradný dizajn inšpirovať.

Udržateľná záhradná architektúra

Lesné udržateľné záhradníctvo

Zelené stromy uprostred suchej oblasti v Austrálii

Richmond Green Garden, Victoria, Austrália

Druhy rastlín odolné voči suchu pri nedostatočnom zalievaní

Tepelne odolné rastliny tropickej záhrady Richmond

Krásny záhradný dizajn ladí s rustikálnym dreveným nábytkom

Cestný drevený nábytok-jedálenský stôl so stoličkami, záhradný dizajn

Svieža zelená záhrada a suché prostredie v pozadí

Návrh záhradnej terasy pre bazén