Terasy

Priaznivé nápady na terasu – vytvorte letnú oázu

Posedenie záhradný dizajn záhradná lavica

Slnko svieti a dni a noci sú stále teplejšie. Máte takú dobrú letnú náladu ako ja? Dnes sa s vami chcem podeliť o svoje najnovšie dizajnérske projekty. Vlastne vám chcem veľmi podrobne vysvetliť celý proces, od začiatku do konca. Ako som to skúmal, začal som snívať o svojom vlastnom vonkajšom priestore a tých mojich je veľa Nápady na terasu napadol. Jediné, čo mi zatiaľ bránilo v realizácii tejto myšlienky, bol môj rozpočet. Teraz som sa však rozhodol – tento víkend nájdem spôsob, ako si splniť sen, a to za veľmi prijateľnú cenu, pod 100 eur!

Už som si objednal niekoľko vecí, ale dnes hľadám „vzhľad“, potrebujem malú dizajnovú inšpiráciu, aby som všetky položky vo svojom vonkajšom priestore správne poskladal tak, aby všetko pôsobilo čisto, moderne a pokojne. Či už si chcete vytvoriť vonkajší salónik alebo hľadáte spôsob, ako zmeniť vašu záhradu na pokojnú letnú oázu, čítajte ďalej! Tu nájdete bohatú zbierku nápadov, ktoré podnietia vašu kreativitu!

Nápady na terasu – ako navrhnúť vonkajší salónik

Dizajnové nápady šetria peniaze lacný nábytok

Keď začnete plánovať ústup vonku, môže byť užitočné zamerať sa na konkrétny vzhľad. Bude to moderné? Chcete dosiahnuť tropický vzhľad? Možno „moderné tropické“? Môžete tiež odhadnúť štýl položiek, ktoré už máte. Toto je skutočne skvelé miesto, kde začať. Napríklad do vonkajšieho salónika Nápady na terasu Aby som si vytvoril svoje sny, vedel som, že cenovo dostupné sedadlá sú pre mňa obzvlášť dôležité. Chcel som niečo lacné, s čistými líniami, ale nič, čo by vyzeralo lacno alebo obetovalo pohodlie. A potom som svoje staré ratanové ležadlo zmenil na dennú posteľ.

Tento kúsok sa ľahko kombinuje s mnohými inými štýlmi, ale v poslednej dobe som úplne blázon do čistých línií. Navodzuje pocit uvoľnenia. Hovorí sa tomu „moderný moderný“.

Tu je obrázok ďalšieho moderného vonkajšieho priestoru s ležadlami potiahnutými bielou tkaninou, množstvom rastlín a nášľapnými kameňmi obklopenými štrkom. Moderný vzhľad, ktorý vzniká, je pokojný aj zaujímavý. Je to pravda?

Vždy som milovala pruhy. Tiež sa mi páči myšlienka mať výstuž na krk pre extra podporu chrbta. Salónik pri bazéne v marockom štýle vyžaduje trochu viac údržby, ale používanie vzorovaných vankúšov a dlaždíc vytvára veľký vizuálny záujem. Mohol by som pridať niekoľko takýchto vzorov aj do môjho vonkajšieho salónika. Myšlienka je jednoducho super!

Keď už hovoríme o pruhoch, tieto broskyňové, ružové a biele pruhované plážové uteráky sú dokonalým príkladom jemných vzorov a farieb pre vašu letnú oázu vonku. Keďže moje útočisko nemá vodnú nádrž, dostávam veľa nápadov, ako túto malú oázu najlepšie navrhnúť. Použitie neutrálnych tónov je neodolateľné a zelená, ktorá skutočne obklopuje miestnosť, vytvára prirodzené osvieženie.

Nápady na terasu – miesto pre váš nápoj

Drevené zábradlie v tvare terasy

Ako ste videli vyššie, čistý vzhľad mojej budúcej letnej oázy je silne inšpirovaný vonkajším sedením. Tento príspevok je skutočne tým a tým Nápady na terasu plné elegantného vonkajšieho posedenia. Ale akonáhle nájdete miesto, kam sa pohodlne a pohodlne oprieť, budete určite potrebovať niečo iné: miesto, kam si môžete uložiť osviežujúci nápoj, knihu a tablet. Áno, odkladací stolík je potrebný!

 Samozrejme, vždy to vyzerá dobre, keď je na terase drevený záhradný stôl. Je to však skvelá pripomienka úžasných konfigurácií, ktoré je možné vytvoriť, keď zmiešate (vždy dostupné) betónové bloky so skutočnou kreativitou. Pri svojom obmedzenom rozpočte musím byť veľmi úsporný, pokiaľ ide o môj vedľajší stôl. Už pracujem na vytvorení hnedého a sivého škvarového bloku. Sľubujem, že čoskoro ukážem výsledky tu na tomto webe!

Môžete tiež použiť škvárový blok napríklad na skvelú lavičku, ako je tu zobrazená rustikálno-moderná lavica pre domácich majstrov. Z troch betónových blokov, s trochou dreva a ďalším príslušenstvom budete mať moderné riešenie sedenia s integrovaným kvetináčom! Ako sa vám páči nápad??

Zelené rastliny okolo nás

Posedenie na terase prakticky pekný nápad

Zelené rastliny, sú základnými prvkami mojej letnej oázy! Neviem si predstaviť svoje letné útočisko bez krásnych zelených rastlín. Som fanúšikom konopného luku, ale páči sa mi aj moderná, zvláštna príťažlivosť sukulentov.

Ak si prečítate moje posledné príspevky, budete vedieť, ako milujem neutrálne tóny pre moderné vonkajšie priestory. Ale tieto prírodné tóny musia byť sem tam okorenené svetlou farbou, to je kľúč k modernému vzhľadu. Preto momentálne hľadám tyrkysový kvetinový box, túto farbu súrne potrebujem vo svojom vonkajšom areáli, aby vyzerala trochu veselšie.

Všimli ste si v dnešnom článku dáždniky? Všetci niekedy chceme malý tieň, ktorý nás ochráni pred silným slnkom! Ale kde žijem, slnko nie je najväčší problém, komáre áno! Radi hučia a hryzú. Aby vám tento hmyz nepokazil príjemné večery a noci vonku, do oblasti mojich ležadiel patrí moskytiéra! Čo k tomu ešte môžem povedať? Nie som fanúšikom spreja proti hmyzu!

Nápady na terasu – staré vinobranie kované stoličky

Kryté stoličky z tepaného železa na terasu s ochranou obrazovky

Krb si postavte sami z tehál

Postavte si krb sami, lacný, praktický

Krásne kvetináče vyrobené zo starých vedier

Rastliny letnej sezóny krásny nápad na dizajn

Domáci záhradný stôl

Sklenená podlaha zdobená motívmi slnka

Drevený stôl je vyrobený z europaliet

Nápady na dizajn nábytku zostavte svoj vlastný stôl

Štrková cesta namiesto starých poškriabaných terakotových dlaždíc

Príklady návrhu obrázky drevené podlahové dosky

Pruhy domu natierajú hojdacie kreslá strešnou krytinou

Dizajnový salónik na terase lacno