Terasy

Nápady na dizajn vonkajšej terasy alebo ako môžete navrhnúť dvor

Vodná fontána Pergola s moderným dizajnom a slnečníkom

Je niečo lepšie ako relaxovať po náročnom pracovnom dni v Vonkajšia terasa relaxovať? Pre rodiny s deťmi je záhrada a vnútorný dvor miestom vzájomnej zábavy, voľnočasových aktivít a relaxácie. Pri navrhovaní vonkajšieho priestoru si môžete vybrať zo širokej škály možností, či už rustikálnych alebo luxusných – vašej predstavivosti a kreativite sa medze takmer nekladú. Každý majiteľ záhrady tiež vie, aké náročné je starať sa o záhradu a príslušenstvo, vyberať správny nábytok a vhodnú dekoráciu.

Vonkajšia terasa s krbom, fontánou a pergolou

Rustikálny stoličkový bambusový plot v šedej farbe

Táto štýlová terasa v St. Louis vás môže inšpirovať k tomu, aby ste si urobili taký útulný domov Vonkajšia terasa Vytvoriť oblasť. Majitelia chceli vonkajší obytný priestor, ktorý by slúžil ako organické rozšírenie ich domova a umožnil im užiť si svoju upravenú záhradu. Útulné prostredie dotvára kamenná fontána a útulné posedenie. Pergola s moderným dizajnom z cédru a ocele vymedzuje priestor a ponúka ochranu pred vetrom a súkromím. Ich prírodné farby zodpovedajú vnútornému nádvoriu. Rustikálne stoličky a stoly z teakového dreva prinášajú pohodlie interiéru na terasu, zatiaľ čo krb a fontána zaisťujú príjemnú atmosféru po celý rok.

Pôsobivá vonkajšia terasa a záhrada s bujnou vegetáciou

Möbel Design vonkajšie nápady

Dom, garáž, plot a Vonkajšia terasa sú obklopené množstvom zelených rastlín. Okrasné trávy, azalka ružová, liriope, ruská šalvia a plamienok dodávajú neutrálnemu pozadiu terasy jesennú farbu. Bambusový plot dodáva zvislé prvky, ktoré napodobňujú pergolu. Horizontálne línie rastlín slúžia aj na ukrytie klimatizácie za nimi.

Vytvorte vonkajšiu oázu

Pergola stavebno-záhradná svieža kamenná podlaha

Spodok Vonkajšia terasa Oblasť bola pokrytá modrými kameňmi. To isté sa použilo pre vnútorné podlahy, a preto podlaha funguje ako spojenie medzi vnútornými a vonkajšími priestormi. Terasový nábytok by mal kombinovať estetiku a funkčnosť. Na to sa dobre hodí nábytok z tmavého ratanu s odnímateľnými poduškami. Očarujúce viacfarebné prostredie je možné vytvoriť aj pomocou stien.

Výsledkom je záhradná oáza

Drevený záhradný slnečník s pestrofarebnými kvetmi

Ten štýlový Vonkajšia terasa Nábytok a farebná záhrada sa spájajú v atraktívnom personalizovanom priestore, ktorý zaručuje najlepší relax.

Farebná výsadba

Keramická nádoba z pestrofarebných rastlín z bambusu 

Vínna réva sa kľukatí okolo pergoly

lezenie viniča pergola záhradný dizajn

Bluestone podlaha

Terasová sada Idea Bluestone

Pergola prevedenie – oceľ a cédrové drevo

Vonkajšie patio so záhradou Pergola

Do záhrady vysaďte okrasné trávy

vytrvalý okrasný trávnatý dvor

Prvky záhradného dizajnu

Prvky záhradnej vínnej révy zelené

Záhradný plán

Záhradný dom s garážou a záhradou