Terasy

Hliníkové a drevené krytiny na terase ponúkajú chránené sedenie

Hliníková strešná krytina, ochrana pred vetrom, slnkom a dažďom

Aby ste si mohli užívať svoju terasu od začiatku jari do neskorej jesene, potrebujete trochu nezávislosti na počasí. To zaručujú moderné hliníkové a drevené kryty terás. Na jednej strane predstavujú vizuálny doplnok, ktorý dotvára celkový architektonický obraz, na strane druhej zvyšujú efektívnu využiteľnosť terasy. Zútulnite svoju záhradu a terasu v každom ročnom období!

Čo je dôležité vedieť pred kúpou krytu terasy?

Plánovanie zastrešenia terasy sklenená strecha ochrana pred slnkom záhradný dom gmbh

Každý, kto sa rozhodol kúpiť kryt na terasu, musí najskôr mať jasno v niekoľkých otázkach. Z akého materiálu by mala byť vyrobená vaša individuálna strecha na terasu? Ak sa má montovať strešná terasa, treba sa opýtať zodpovedného stavebného úradu, či je potrebné povolenie. Potom nasleduje starostlivé plánovanie. Zastrešenie terasy, ktoré chcete ukotviť k domu, môže mať plochú alebo šikmú strechu. Voľne stojace kryté terasy môžu mať špicatý alebo pyramídový tvar strechy. Je dôležité, aby boli materiály dobrej kvality a aby bola konštrukcia bezpečná.

Hliníkové a drevené krytiny na terase vám ponúkajú optimálnu ochranu pred dažďom a slnečným žiarením. Môžu byť opreté, ukotvené alebo integrované do existujúcej budovy bez akýchkoľvek stavebných zmien. Profesionálne verzie je možné individuálne prispôsobiť architektúre. Vyrobené v najvyššej kvalite Zastrešenie terasy od Gartenhaus GmbH presne reagovať na požiadavky zákazníkov. Materiály, veľkosti a prevedenie sa líšia podľa potrieb a požiadaviek zákazníkov. Vybavené dodatočne dostupnými bočnými stenami, slnečnými plachtami a parapetmi pre optimálnu ochranu pred vetrom, ľahko premenia vašu terasu na chránený priestor..

Hliníkové a drevené krytiny na terase vám ponúkajú dlhodobé pohodlie

dizajnové vonkajšie plochy hliníková zastrešenie terasy-praktické riešenie

V sortimente nájdete kvalitné krytiny na terasy z mäkkého dreva, douglasky, lepeného dreva alebo hliníka. Konfigurátor strešnej terasy vám okrem štandardných prístreškov umožňuje naplánovať aj individuálnu strešnú terasu.

Terasové krytiny zvyšujú využiteľnosť terasy

Zastrešenie terasy stavia nápady na sedenie pod holým nebom chránené drevom

Drevené kryty na terase oslavujú svoj návrat. Odolné voči poveternostným vplyvom a robustné, odolávajú silnému vetru a snehu. Konštrukcia je pevne ukotvená v zemi alebo na dome. Použitie sklenených prvkov zintenzívňuje komunikáciu s okolím, čo má príjemný vplyv na pohodu. Vyberte si preto strechy z priehľadného plastu alebo skla, pretože tieto prepúšťajú viac svetla. Vizuálne zodpovedajú modernej architektúre domu. 

Hliníkové a drevené krytiny na terasy prispôsobiteľné pre váš dom alebo záhradné sídlo

Nápady na zastrešenie terasy - moderné plastové alebo sklenené strešné prvky

Vyberte si materiály, ktoré vám zaručia dlhú životnosť. Hliníkový kryt terasy je mimoriadne kvalitný produkt – nielen elegantný a nadčasový, ale aj ľahko sa stará. Precízne spracovanie komponentov zabraňuje vnikaniu nečistôt a vlhkosti.

 Roletové slnečné plachty – špeciálne zvýraznenie na každom mieste