Terasy

10 skvelých nápadov na zariadenie záhradnej terasy v štýle vidieckeho domu

zriadenie záhradnej terasy v štýle vidieckeho domu

Prirodzené prepojenie domu a záhrady sa vytvára pomocou Zriadenie záhradnej terasy vystresovaný. Záhradná terasa je vo väčšine prípadov čo najviac zosúladená s prírodným prostredím, postavená a zariadená uprostred záhrady alebo pod vysokými stromami. Nastavenie verandy je rovnako dôležité ako vaše umiestnenie. Zariadenie vidieckeho štýlu je obzvlášť vhodné a útulné. Na tento účel použite lustre, vintage skrinky a všetky druhy drobných drobností, ktoré o tomto štýle poučia. Tak sa vo vonkajšej časti úplne nenápadne vytvorí prirodzené rozšírenie interiéru.

Zariadenie záhradnej terasy – bývanie v záhrade

10 nápadov na zariadenie obývačky záhradnej terasy

the Zriadenie záhradnej terasy je obzvlášť dôležité, ak chcete efekt bývania v záhrade. Vytvorte obývaciu izbu v záhrade tým, že použijete rastliny ako prírodnú architektúru, a týmto spôsobom určíte hranice priestoru. Sedadlo v záhrade tak vyzerá oveľa útulnejšie. Postavte stôl a stoličky a ozdobte vonkajšiu jedáleň kameňmi a machovým kobercom.

Oblečenie na záhradný nábytok – zariadenie záhradnej terasy

10 nápadov na zariadenie oblečenia do záhradnej terasy

Sieťované panely sa používajú ako steny tejto vonkajšej jedálne. Ak chcete získať viac štýlu pre Zriadenie záhradnej terasy Záhradný nábytok môžete prikryť látkou. Biela farba sa najlepšie hodí k elegantnej večernej párty. Karfiol môžete napríklad použiť ako neobvyklú dekoráciu stola.

Záhradné zariadenie s prúteným nábytkom

10 nápadov na vybavenie záhradného terasového nábytku z prútia

Prútený nábytok a vidiecky štýl sa k sebe veľmi dobre hodia Zriadenie záhradnej terasy. Pre elegantný letný look môžete použiť prútený nábytok v bielej farbe a podsedáky v neutrálnych farbách. Toto zariadenie je možné kombinovať so všetkými druhmi motívov a farieb.

Terasový nábytok vo vidieckom štýle

10 nápadov na zariadenie záhradnej terasy adirondack

Stoličky Adirondack sú k dispozícii vo všetkých veľkostiach pre deti i dospelých Zriadenie záhradnej terasy celkom vhodné. Vyzerajú sviežo a elegantne a dajú sa veľmi dobre kombinovať so štýlom vidieckeho domu.

Skryte hranicu medzi vnútorným a vonkajším

10 nápadov na vybavenie záhradného krbu na terase

Aby bol prechod medzi vnútorným a vonkajším priestorom čo najplynulejší, môžete na záhradnú terasu nainštalovať prvky, ako je krb. Krb bude mať na verande rovnakú funkciu ako v obývačke, pokiaľ bude pekné počasie vonku.

Ozdobte umývadlo štýlovo

10 nápadov na zariadenie záhradnej terasy vo vintage štýle

Dekorácia vo vintage štýle môže byť vhodná do vnútorného aj vonkajšieho priestoru súčasne. Drez do vonkajšej kuchyne je možné ľahko prispôsobiť vidieckemu štýlu. Ozdobte umývadlo tkaným prútím, aby vyzeralo prirodzene. Ak je nad ním zrkadlo, môžete si ho rámovať aj vŕbou.

Integrujte jasné farby

10 nápadov na vybavenie záhradnej terasy jasnými farbami

the Zriadenie záhradnej terasy môže priniesť viac farieb pre lepšiu náladu, napríklad vytvorením priestoru na sedenie s farebnými stoličkami v záhrade. Môžete si vybrať také modely v štýle vintage, ktoré budú v súlade s dizajnom vidieckeho domu.

Vitajte kvetinové motívy

10 nápadov na zariadenie kvetinových motívov záhradnej terasy

Na to použite kvetinové vzory Zriadenie záhradnej terasy, ktoré budú ladiť s rustikálnym štýlom zariaďovania. Zlaďte tvar a farbu kvetinových motívov. Túto originálnu dekoráciu môžete rovnako úspešne použiť do vnútorných aj vonkajších priestorov.

Štýl vidieckeho domu prenesený von

10 nápadov na zariadenie záhradného prúteného nábytku z terasy

Existujú rôzne nápady, ako to urobiť Zriadenie záhradnej terasy byť schopný navrhnúť v štýle vidieckeho domu. Po tom, ako sa všetka výzdoba usadí, je dôležité, aby ste mali na mysli konkrétnu farebnú tému a určili zameranie. Starý nábytok z obývačky môžete dať von na záhradnú terasu a používať ho, aj keď bude veranda zakrytá. Ak je to možné, vyberte si iba záhradný nábytok z textílie odolnej voči poveternostným vplyvom, najmä ak nemáte strechu nad záhradnou terasou. Večer budete určite potrebovať osvetlenie pre útulnú a romantickú atmosféru. Ak vonku nie je elektrické vedenie, môže túto funkciu prevziať niekoľko sviečok. Vyrobte kvetináče z neobvyklých materiálov a predmetov, ktoré budú vyhovovať vášmu vidieckemu štýlu.