technológie

technológie

Najnovší iPhone 6 a jeho prvé fotografie – to si nenechajte ujsť!

iPhone 6 je najnovší model, ktorý poteší popularitu

Chcel by si iPhone 6 ale nevieš o tom veľa ?! Toto je ten pravý článok pre vás, ktorý vám poskytne najdôležitejšie informácie o tomto stroji. Model sa líši od svojho predchodcu.

Prvé informácie o novom iPhone 6

iPhone najnovší model tenší krásny dizajn

„B Twitter“ najskôr povedal, že bola vyrobená šiesta generácia tohto smartfónu a ak chcete vlastniť posledný model, mohli by ste mať tento iPhone 6 kúpiť. Tento model je oveľa tenší ako čokoľvek od súčasného Iphonu a má väčší displej (5,7 palca). Vylepšenia sú zreteľne viditeľné. Zariadenie bude pôsobiť zakrivenejšie a nebude mať prakticky žiadne ostré hrany. Aby sa všetko zmestilo, hlavné tlačidlo bude umiestnené „na konci displeja“, ostatné tlačidlá na ovládanie hlasitosti budú vo forme pruhu.

iPhone 6 je veľmi obľúbený

iPhone 6 s klenutým okrajom sa nezobrazuje

Cieľom je zmenšiť hrúbku zariadenia. Sú to len špekulácie, či je zariadenie na fotografiách skutočne to pravé. Ak ste a iPhone 6 Ak si chcete kúpiť, určite si tieto fotografie pozrite, pretože ich zverejnili tí istí ľudia, ktorí ako prvý ukázali iPhone 5 Mini s Retina displejom. Technológia stále zapôsobí novými, úspešnými pokrokmi. Práve to je možné na novom iPhone 6 pozorovať.

vylepšená tenká hrubá klávesnica na zníženie klávesov

nová súčasná drahá tenká zapaľovacia technológia napreduje     pôsobivá dizajnová funkcia krásna trendová obľúbená značka

Read more
technológie

Rhino Shield – inovatívna technológia na ochranu vášho telefónu

kladivo na ochranný filmový štít na nosorožec

Štít nosorožca je tenký polymérny film (0,3 mm), ktorý je extrémne priehľadný a má veľmi vysoké absorpčné vlastnosti. Tento materiál je založený na patentovanej viacvrstvovej technológii. Absorbuje viac ako 5 -krát väčšiu nárazovú energiu v porovnaní s bežným chemicky vystuženým skleneným materiálom (napríklad Gorilla Glass). Táto vlastnosť sa dostáva do popredia vďaka svojej disperzii kýrie a silnej tlmiacej vrstve. Rhino Shield sa používa ako krycia vrstva na mnohých obrazovkách smartfónov, čím zabraňuje poškriabaniu a rýchlemu rozbitiu. Tiež sa používa na ochranu jednotky OSR vesmírneho satelitu. Okrem toho má extrémnu pevnosť v tlaku (viac ako 3H) plus oleofóbny povlak.

Rhino Shield – Patentovaná viacvrstvová technológia

vodeodolný polymérny film na ochranu štítu nosorožca

Chránič obrazovky Rhino Shield

štít nosorožca inovatívna ochrana odolný voči poškriabaniu mobilného telefónu

nosorožec štít inovatívny ochranný film polymérny mobilný telefón

Read more
technológie

Jimi Imac USB Extension – konektor pre váš iMac

how-is-usb-imac-extension-used

Jimi je ďalší šikovný produkt Mac od spoločnosti BlueLounge, ktorý rieši nepríjemnú konštrukčnú chybu iMacu pomocou zadných portov USB. Jednoduché predĺženie v tvare písmena J sa elegantne zapojí do portu USB a je ľahko prístupné. Už nikdy sa nebudete musieť nejako dostať do úzadia svojho úžasného iMacu a pokúsiť sa „naslepo“ zapojiť rozšírenie do kábla alebo portu USB! Nie, to už nie je potrebné! Presvedčte sa sami tým, že budete pozorne sledovať informácie v nasledujúcom videu. the Rozšírenie Jimi Imac USB objednajte si a ušetrite čas v oblasti Imac a prenášajte svoju energiu zo zadnej strany na prednú stranu počítača vo svoj prospech.

Rozšírenie Jimi Imac USB – ako používate tento technologický zázrak

imac-extension-technology-high-usb

1. Vložte Jimi Rozšírenie Imac USB do portu USB vášho Imacu.

2. Spodná strana predĺženia alebo písmena J by mala byť vodorovná.

3. Spodná časť má byť pripravená na vzduchové vetranie Imacu.

Kompatibilita rozšírenia Jimi Imac USB

data-transer-jimi-imac-computer-design

the Rozšírenie Jimi Imac USB je špeciálne navrhnutý pre Imac Slim Aluminium Unibody. Jeho zakrivený tvar J umožňuje použitie v akomkoľvek porte počítača (okrem pravého krajného portu v 27-palcovej verzii Imacu) a ľahký prístup k pripojeným zariadeniam. Vďaka inovatívnemu rozšíreniu je prenos dát oveľa jednoduchší. Ak už máte Imac doma alebo v kancelárii, nie je toľko dôvodov, prečo by ste si nemali kúpiť Jimyho. Všetko potrebné príslušenstvo bude prepojené s rozšírením Jimi Imac USB a vaša každodenná práca bude plynule pokračovať.

Dostupný v Modrý salónik.

Jimi je kompatibilný so všetkými portami z Imacu

bluelounge-jimi-ako-na-miesto-rozšírenie-imac

Zariadenie realizuje pripojenie k príslušenstvu

bluelounge-jimi-usb-rozšírenie-prototyp-imac

Flash pamäť USB je prepojená s rozšírením Jimi Imac USB

bluelounge-jimi-usb-rozšírenie-imac-design

J pre Jimiho a L pre jednoduchú prácu s inovatívnym zariadením USB

bluelounge-jimi-rozšírenie-usb-príklad-použitie

Pozrite sa bližšie na zariadenie USB

bluelounge-jimi-rozšírenie-designer-usb-light

Read more
technológie

9 kreatívnych a nevšedných budíkov pre dobrú náladu

kreatívny-plastový-budík-modrý-domáci-dizajn

Ak máte problém so skorým ranným vstávaním, pripravili sme niekoľko nápadov, ktoré vám určite zlepšia rannú náladu. Tieto high-tech riešenia nezaberajú toľko miesta v spálni, ale robia svoju prácu opatrne. Navrhli ich dizajnéri s dobrým zmyslom pre humor.

A neobvyklý budík, ktorý skočí dve stopy od vášho nočného stolíka, potom s pípnutím utečie ďalej. Nemáte inú šancu, musíte len vstať. Môžete spať iba raz.

9 kreatívnych a neobvyklých budíkov – jeden budík s činkami

činka-ako-budík-kreatívna-dobrá nálada

S najväčšou pravdepodobnosťou budete chcieť začať deň s týmto budíkom s činkami! Stačí zapnúť budík a ráno zazvoní, keď skončíte s 30 opakovaniami.

Kreatívne a neobvyklé budíky – skvelý vankúš

vankúš-budík-kreatívne-technológie-riešenia

Vankúš má pod povrchom LED tkaninový substrát, ktorý prebudí používateľa svetlom. Tento substrát slúži aj ako indikátor, ukazuje čas na povrchu vankúša.

Rozbíjací budík, ktorý vyzerá ako iglu

blow-budík-kreatívny-high-tech-dizajn

Budík vypnete stlačením hornej časti budíka.

Rukoväť – budík – cvičenie ráno s ťahaním

kľučka-budík-krativ-tech-high-design

Ak chcete nastaviť budík, jednoducho potiahnite za nastavený čas za držadlo. Alarm zaznie, akonáhle rukoväť dosiahne hrot a klepnutím na obrazovku LCD ho vypne.

Ako nájsť mini gril na prípravu raňajok 

gril-mini-budík-veľmi-kreatívna-technika

Kreatívny budík, ktorý vás prebudí vôňou slaniny.

Strieľajte cez srdce

zbraň-alarm-kreatívna-myšlienka-prebudenie-tech

Stará ľahká pištoľ NES bola upravená sklopným spínačom na ovládanie vintage digitálneho rádiobudíka. Ak vás budík prebudí, ihneď vezmite zbraň a vystreľte!

Pán prsteňov v podobe budíka

tichý budík high -tech dizajnový náramok

Koncepčný budík, ktorý vás zobudí bez zvuku. Každý nosí prsteň WLAN s integrovaným vibračným zariadením, ktoré generuje hmatový alarm.

Krok za krokom – budík ako koberec

Ak chcete vypnúť alarm, musíte vstať a stúpiť na váhu.

budík-koberec-tvar-zaujímavý-nápad-dizajn

Read more
technológie

Cítiť sa doma bezpečne – Radšej bezpečne, ako ľutovať

detektory pohybu zabezpečovacie systémy mobilných telefónov jednoduché ovládanie

„Môj domov je môj hrad“ sa hovorí. Ale česajte si vlastné Cíťte sa doma v bezpečí aj bez toho, aby ste museli stavať pevnosť. Nakoniec, v dnešnej dobe existujú aj iné metódy účinnej ochrany vášho domova. Koniec koncov, na čo je najkrajší interiér a najchutnejší interiér, ak sa necítite dobre chránení a nepozvaní hostia sa cítia pozvaní kvalitným zariadením a nie sú držaní bokom? Pre čo najlepšie zabezpečenie vlastných štyroch stien by mala byť téma zabezpečenia zahrnutá v plánovaní zariadenia a osobitná pozornosť by sa mala venovať všetkým vchodom do domu a predovšetkým záhradnej oblasti s dverami na terasu. Okrem roliet odolných proti vlámaniu a bezpečnostných dverí so špeciálnymi bezpečnostnými zámkami ponúka vhodnú ochranu aj široká škála elektronických prostriedkov – napríklad reflektory, kamery alebo detektory pohybu.

Cíťte sa doma bezpečne – odrádzajte zlodejov pomocou kamier, reflektorov a detektorov pohybu

Osvetlenie bezpečnostných systémov zaisťuje bezpečnostné detektory pohybu vybavené záhradnými LED svetlami

Každý, kto osvetlí svoj majetok bodovými svetlami, ho nielen uvedie do správneho svetla, ale vytvorí aj obrovskú ochranu. Pretože ako je známe Vlamačom sa to vôbec nepáči, byť v centre pozornosti. Ak nechcete, aby bolo vo vonkajšom priestore trvalo zapnuté pevné osvetlenie, odporúča sa použiť detektory pohybu. Externé kamery samozrejme ponúkajú aj veľmi dobrú ochranu; obzvlášť ak sú otočné a môžu pokrývať celý web, zaznamenávajú a registrujú všetky činnosti. Sledovacie kamery odstrašujú zlodejov – zvonku aj zvnútra.

Cíťte sa ako doma – moderné bezpečnostné systémy chránia to, čo vám je drahé

Výhody video monitorovania Namontovaná fasáda kamerového domu

Moderné bezpečnostné systémy ponúkajú nielen spoľahlivú ochranu pred zlodejmi, ale aj pred inými druhmi škôd vo vašom dome. Dverové a okenné senzory, detektory pohybu a rozbitia skla, snímače teploty, detektory vody a plynu, ako aj dymové a požiarne hlásiče predstavujú spoľahlivú všestrannú ochranu vašich vlastných štyroch stien-a to bez toho, aby boli vizuálne pútavé. Pri výbere správneho systému zabezpečenia by ste sa však nemali spoliehať iba na svoje pocity a vzhľad. Pri plánovaní takéhoto systému sa vždy poraďte so špecialistom na bezpečnostnú a poplašnú techniku, ako napr toto alebo si nechajte poradiť od špecializovaných predajcov. Profesionál vám môže nielen povedať, ktorý systém vám dáva najväčší zmysel, ale môžete sa na neho obrátiť aj vtedy, ak so systémom niečo nie je v poriadku..

Buďte chránení a vždy majte prehľad o tom, čo sa doma deje

Komunita zdieľajúcich byty sa zhromažďuje proti krádeži počas dovolenky

K systému sú pripojené rôzne poplašné systémy, poplach sa spustí v prípade akéhokoľvek nebezpečenstva. Monitorovacie systémy na báze IP a poplašné systémy pre vnútorné i vonkajšie priestory je možné jednoducho ovládať a aktivovať odkiaľkoľvek a kedykoľvek pomocou smartfónu, počítača alebo tabletu. Napríklad, keď ste na dovolenke na pláži, môžete vidieť, kto sa doma pohybuje na vlastnom pozemku alebo – ak je nad vchodom nainštalovaná kamera – kto zvoní pri dverách. Či už ide o sledovacie kamery, detektory pohybu, reflektory alebo kompletné bezpečnostné systémy: so správnou bezpečnostnou technológiou bude váš vlastný domov nielen krásny a útulný, ale aj dobre chránený pred votrelcami a poškodením..

Kamera na fasáde domu

Dozor nad rodinným domom proti krádeži počas dovolenky

Správna ochrana proti krádeži je obzvlášť nápomocná v letných mesiacoch

Obyvatelia zabezpečenia proti krádeži v prízemných bytoch

Read more
technológie

Mini grilovací termometer – inovatívny iGrill

igrill-roast-small-device-hand-connection

Zaujímavý nápad, ktorý pridať do grilu – ak množstvo grilovacích výrobkov nie je príliš veľké, možno by ste mohli použiť niečo veľmi neobvyklé. A Mini gril Termometer do budúcnosti – iGrill Mini je ultimátny prístroj na meranie teploty pre všetkých milovníkov grilovania, ultrakompaktný Bluetooth grilovací teplomer vám oznámi, kedy je jedlo pripravené, samozrejme to môžete zistiť priamo z mobilného zariadenia.

Nový Mini Grill Termometer – grilovanie pomocou i -technológií

igrill-display-picture-hand-grill-control

Stačí zasunúť sondu do mäsa a pomocou aplikácie monitorovať pečenie. Môžete vybrať požadovanú teplotu a nastaviť na ňu signál budíka. Steaky môžete dostať od takmer surového po dobre pripravené, v závislosti od vašich požiadaviek, záleží na tom, ako si nastavíte vlastný budík a aký výsledok dosiahnete pri vyprážaní.

Inovatívny teplomer Mini Grill – virtuálna komunikácia už môže chutiť

igrill-roast-händy-idea-high-tech

Hneď ako bude vaše jedlo pripravené, dostanete upozornenie na telefón a môžete si ho ihneď vychutnať. Zariadenie od IDevicesink má tiež inteligentnú LED diódu, ktorá indikuje priebeh teploty zmenou farby svetelného usporiadania. Zaujíma vás to teraz? Mini gril Termometer iGrill? Ja osobne – určite! Pre všetkých záujemcov sú k dispozícii informačné fotografie a video. Dúfame, že sa vám bude páčiť!

Presnú teplotu grilovania skontrolujete pomocou svojho mobilného telefónu

igrill-operation-hand-phone-mobile

V prípade iGrill sa všetky mäsové výrobky ľahko spracovávajú a kontrolujú

nová-technológia-grilovanie-inovácia-mini

Grilovanie s iGrill je zábavné a oveľa jednoduchšie 

mini-gril-igrill-tech-high-vyprážanie

Príprava špajle pomocou systému praženia iGrill

igrill-špízy-gril-mini-pečienka

Zariadenie má inteligentné LED osvetlenie, ktoré poskytuje informácie o grile

igrill-mini-grill-technology-roast-idea

Inteligentná sonda sa vloží do mäsa

igrill-mäso-grilovanie-technológia-nové-inovatívne

Verzia iGrill s viacerými sondami

iGrill-nové-zariadenie-grilovacie zariadenie

Systém reguluje teplotu a dĺžku grilovania

príklad-pečený-gril-mini-gril

Read more
technológie

Nový iPhone 6 – Brikk ponúka luxusné obaly vyrobené zo zlata

Tovar iPhone diamanty zdobené bielou farbou

Apple zatiaľ nemá svoj nový model iPhone 6 verejne zobrazené – napriek tomu by táto skutočnosť mohla potešiť nadšencov Brikk neprestávaj. Spoločnosť je už dlho známa svojimi luxusnými obalmi na všetky produkty Apple a v súčasnej dobe taktiež prijíma objednávky na sériu s číslom 6. Vyrobených bolo 14 prototypov, všetky s názvom The Lux iPhone 6 a pre tých, ktorí chcú exkluzivitu a luxus oceniť / a samozrejme si ho môcť dovoliť /. Kolekcia pozostáva z modelu z 24 karátového zlata vo variáciách s ružovým zlatom alebo z platinového obalu. A ak to stále vyzerá príliš jednoducho – za skrášlenie loga iPhonu si môžete aj zaplatiť. Potom je malé jablko ozdobené diamantmi. Nie je to zlé, správne?

iPhone 6 – jeden model, štyri luxusné puzdrá

Puzdro na telefón v ružovom zlate zdobené diamantmi

Takzvanú sériu Lux navrhla spoločnosť Brikk so sídlom v americkom Los Angeles. Na novom projekte pracovala skupina dizajnérov, aby sa zákazníci z celého sveta mohli tešiť na konečný výsledok. Najprv je iPhone 6 položený ručne piatimi tenkými vrstvami kovu a potom potiahnutý zlatom alebo platinou. Diamanty / farba D, čírosť VVS1 / sú zostavené pomocou stroja. Výrobca testuje každý iPhone pred odoslaním novému šťastnému majiteľovi.

iPhone 6 – luxusná séria so zlatými obalmi

Nápady na darčeky potiahnuté zlatom

Keďže konečný vzhľad nového telefónu iPhone 6 stále nie je známy, niečo sa môže na dizajnových puzdrách ešte zmeniť. Ale aj keby to tak malo byť, Brikk sľubuje všetkým nadšencom rýchle dodanie – do 3 – 4 týždňov po predstavení nového telefónu iPhone 6. A pokiaľ ide o cenu, luxusné puzdrá sa na zmenu samozrejme nepredávajú – ale tí, ktorí oceňujú exkluzivitu a dizajn a sú fanúšikmi značky, budú z toho určite nadšení.

Moderné a štýlové – s novým projektom pre puzdro pre iPhone 6

Zlaté nápady na dizajn iPhone Nápady na darčeky

Púzdro z ružového zlata zdobené diamantmi

Farebné škrupinové diamanty zdobené nápady na darčeky

Exkluzívny zlatý dizajn iPhone 6 Project

Luxusný nápad na dizajn zlatého puzdra

Prípady nápadov potiahnutých zlatou ružovou platinou

Nový model iPhone 6 s krásnym dizajnom

Nové puzdro na iPhone za kovovou časťou

iPhone Príslušenstvo Apple daruje čistú luxusnú exkluzivitu

Puzdro na iPhone exkluzívne biele zlato Design Studio Los Angeles

Read more
technológie

Nod – inovatívne diaľkové ovládanie v tvare kruhu

nod-smart-ring-market-picture-three-tech

Bez toho, aby ste boli kúzelníkom, môžete pomocou magického prstenca ovládať všetko okolo seba. Nie, to nie je vtip. Pretože niečo také existuje v našom rýchlo sa rozvíjajúcom svete špičkových technológií a nazýva sa to Nod.

Inovatívne diaľkové ovládanie budúcnosti – Nod Ring

nod-smart-ring-hand-surface

Zbohom dotykové obrazovky, teraz chceme privítať NOD, vyvinutý spoločnosťou Nod Inc v USA! Je to malý prsteň, ktorý funguje ako inovatívne diaľkové ovládanie doma, v skutočnosti ho môžete použiť na ovládanie celého svojho prepojeného života. Krúžok na diaľkové ovládanie funguje s otvoreným priestorovým systémom, takže zariadenie môže zaistiť otvorený ekologický systém medzi high -tech prístrojmi a ovládačmi. Open Spatial je rámec pre inovatívne ovládanie. Nod je preddefinovaná knižnica gest, v ktorej sa podporujú a podporujú interakcie so zákazníkmi a gestá.

Čo je inovatívne diaľkové ovládanie Nod

Predtým, ako sa tento magický prsteň dotkne vášho prsta, je Nod vybavený najmodernejšími a najprednejšími technologickými vpádmi. A ako návrhári a inžinieri vložili do tohto malého krúžku toľko inovácií? Odpoveď je v skutočnosti taká, že medzi všetkými podobnými úspechmi v oblasti špičkových technológií má Nod palmu prvenstva.

Vďaka rozhraniu Bluetooth môže ovládač gest ovládať neuveriteľne presne rozlíšenie až 32 000 DPI s presnosťou až pol milimetra, takže môžete ovládať takmer všetky pripojené zariadenia, ako sú smartfóny, inteligentné televízory, autá a rôzne domáce spotrebiče. s ním len mierne pohybuješ rukou vo vzduchu. Chcete teraz vidieť úžasné video??

Nový high -tech magický prsteň

prikývnuť-čierny-prsteň-ručná-operácia-zavrieť

Presné a elegantné s mnohými funkciami

uzol-prstenec-transparentny-box-prototyp-high-tech

Celá rodina Nodovcov za každý prst na vašej ruke

prikyvovanie-prstenová technológia-všetky-prsty

Malý prsteň je podriadený najvyšším technológiám

uzol-horná časť-krúžok-technológia-vysoká

Integrované časti na vnútornej strane prsteňa

Prikyvujúce komponenty-integrálna-vnútorná schéma-obrázok

Prsteň odhaľuje údaje Rau

uzol-diaľkové ovládanie-inovácia-ručný krúžok

Inteligentný uzol číta jazyk našich pohybov rúk

Nod-bluetooth-ring-black-hand-pointing-finger

Prsteň vyrábajú vedci, inžinieri a produktoví manažéri

nod-smart-ring-market-picture-three-tech

Read more
technológie

Kamera Bluetooth Hisy – užite si svoje selfie

HISY selfie kamera bluetooth nápad dizajn

Všetci milovníci takzvaných „selfie“ operácií môžu byť teraz veľmi šťastní! Hisy je tu pre teba!

Bluetooth kamera Hisy – bluetooth selfie diaľkové ovládanie

technologický balík dizajnu bluetooth pre vysokú kameru

To je maličkosť Bluetooth kamera s diaľkovým ovládaním, ktoré vám umožní urobiť si zo seba tie najlepšie fotografie bez toho, aby ste videli, ako ste to urobili. Vďaka od Hisy. Hisy umožňuje pripojenie k vášmu iPhone cez bluetooth. Po spárovaní môžete fotoaparát nastaviť až na 30 stôp (30 metrov) vrátane režimu videa. Hisy je kompatibilný s najnovšími zariadeniami Apple a má 2 -ročnú výdrž batérie. Obsahuje konektor pre slúchadlá, ľahko sa pripája, takže si ho môžete vziať so sebou, nech ste kdekoľvek. Pozrite sa na ďalšie video a zistite viac o možnostiach Hisy!

Vlastnosti fotoaparátu Hisy Bluetooth – ľahký a multifunkčný

Technológia bluetooth Hisy Dimension Camera

S Bluetooth kamera Hej, jednoducho môžete fotografovať z väčších vzdialeností – napríklad od 9 do 27 metrov zo svojho mobilného telefónu. Fotoaparát je možné používať spoločne s telefónom iPhone 5S. Má režim videa, pomocou ktorého môžete nahrávať videá jediným kliknutím. Samozrejme, s takým malým, ale praktickým a inovatívnym zariadením si môžete svoje selfie skutočne užiť. Fotoaparát nemusí mať aplikácie, pretože režim Bluetooth môže prenášať všetky informácie z telefónu. Batéria z Bluetooth kamera je tiež neuveriteľné – môžete s ním používať Hisy 2 roky a dokonca aj so skvelými 100 zábermi na jeden deň. Hisy sa hodí pre iOS7, iPhone 4S alebo iné verzie, iPad 3Rd-4. Generácie, iPad Mini, iPod Touch 5. generácie alebo iné verzie.

Fotoaparát dokáže fotografovať z väčšej vzdialenosti

hisy-bluetooth-kamera-diaľkové-vytváranie selfie

Hisy je možné prepravovať spoločne s mobilom

hey bluetooth fotoaparát diaľkový mobilný telefón ruka

Vychutnajte si videá jediným kliknutím na kamere Hisy Bluetooth

hej, porovnanie dizajnu mobilného telefónu s fotoaparátom bluetooth

Spojenie medzi fotoaparátom a mobilným telefónom

myšlienka technológie hisy-bluetooth-fotoaparátu-diaľkovej spúšte

Malý fotoaparát má mnoho funkcií

hisy-bluetooth-kamera-diaľková spúšť-fotografovanie

Read more