Tatuaż

Tatuaż i słońce

Igły, ból, czasem nawet łzy i trochę krwi… Średniowieczne tortury? Nie! Zwykły proces dobrowolnego wykonania tatuażu w salonie.

mężczyzna z tatuażem na plaży - zdjęcie 1

Wcześniej tatuaże były uważane za atrybut czysto męski, ale obecnie wiele dziewczyn nabrało już odwagi i zrobiło sobie tatuaże, łamiąc ten stereotyp. Tatuaże mogą być dla nich pięknym dodatkiem do ciała lub czymś głębszym i bardziej znaczącym..

mężczyzna z tatuażem na plaży - zdjęcie 2

Nie każdy jednak wie, że o tatuaż należy dbać nie tylko podczas gojenia, ale także w dalszych sytuacjach. Jeden z tych momentów, w których potrzebny jest tatuaż: uwaga i troska to bezpośrednie światło słoneczne..

Nadeszło lato: słońce grzeje, chłodna woda woła, a dziewczyny zdzierają irytujące ubrania, wkładają kąpielówki i idą się opalać. I oczywiście dziewczyna o takiej estetyce jak tatuaż ma ochotę to pokazać..

mężczyzna z tatuażem na plaży - zdjęcie 3

Mija kilka sezonów na plaży, a dumny właściciel tatuażu gorzko zauważa, że ​​tatuaż stał się znacznie lżejszy. Często niezadowoleni ludzie narzekają na mistrza (jakość, głębokość aplikacji) lub jakość lakieru. Ale nie są tutaj winni.

mężczyzna z tatuażem na plaży - zdjęcie 4

Tatuaż po prostu blaknie pod wpływem bezpośredniego światła słonecznego, a im dłużej musisz przebywać na słońcu, tym silniejszy i bardziej aktywny jest proces blaknięcia. Dlatego konieczne jest stosowanie kremów przeciwsłonecznych o najwyższym poziomie ochrony. Po powrocie z wody lub po kilku godzinach błogości na słońcu nie zapomnij odnowić warstwy kremu z filtrem.

mężczyzna z tatuażem na plaży - zdjęcie 5

Pamiętaj, że bezpośrednie światło słoneczne może zrujnować najlepszy tatuaż, a rezultatem jest wielokrotna bolesna i kosztowna akupunktura. Właściwa pielęgnacja pozwoli Ci cieszyć się wyborem swojego tatuażu przez długie lata..

Opracował: TONITA_1 (Antonina Isakova)