Tatuaż

Tatuaż z serialu „Supernatural”

Tutaj dowiesz się wszystkiego, co najciekawsze tatuaż z serii „Supernatural”, zapoznać się z cechami i opcjami rysunków, ich znaczeniem, historią i znaczeniem.

Tatuaże z serialu „Supernatural” – wszystkie najciekawsze rysunki tatuaży

W nadchodzącym roku przypadnie 13. rocznica pierwszego odcinka pilotażowego Supernatural. W tym czasie mistyczny serial zdołał podbić serca milionów widzów i zdobyć całą rzeszę wiernych fanów..

Pobił już rekord, stając się najdłuższym projektem telewizyjnym w historii CW, a gwiazdy Jensen Eccles i Jared Padalecki zostały okrzyknięte najbardziej uroczymi łowcami zła w amerykańskiej telewizji. Seria, która stała się kultowa, dała swoim fanom nie tylko fascynującą fabułę i ekscytujące przygody, ale także niekończące się tematy na tatuaże.

Pentagram

Najbardziej znanym i rozpoznawalnym tatuażem zamawianym w salonach jest pentagram chroniący przed opętaniem przez demony. Ten rysunek przedstawia gwiazdę wpisaną w okrąg otoczony płomieniami. W Samie i Dean Winchesterach, bohaterach serii, znajduje się on w okolicy serca w pobliżu obojczyka, ale fani robią to na innych częściach ciała..

Pentagram - zdjęcie tatuażu

Chevrolet Impala

Wszystkie zapowiedzi Supernatural zaczynają się od słów: „Bracia Dean i Sam Winchester” walczą ze złem, podróżując po Ameryce czarnym Chevroletem Impalą z 1967 roku…”. Elegancki, zabytkowy samochód stał się jednym z głównych bohaterów serii i motywem stylowych tatuaży..

Chevrolet Impala - zdjęcie tatuażu

Nadprzyrodzona broń

  • Magiczny Colt

Jednym z najciekawszych pomysłów na tatuaże był magiczny źrebak – tajemniczy artefakt, z którego według legendy można zabić każde stworzenie. Został wykonany przez Samuela Colta wraz z zestawem 13 srebrnych kul. O tę superbroń wybuchła poważna walka między rodziną Winchester a ich głównym wrogiem – żółtookim demonem.

Na tatuażach Colt jest przedstawiony z różami, fantastycznymi stworzeniami i otoczony wstążką z cytatem z Biblii. Niezwykłą opcją jest rysunek Colta o imieniu Samuel Winchester. Co oznacza tatuaż? Symbolizuje bezwarunkową miłość. Uczucie, które jest rzadkie, ale ważne jest, aby człowiek pamiętał, że gdzieś musi być obecny.

W końcu najważniejsze w „Supernatural” nie są zawiłości fabuły, nie charyzmatyczne demony, ani nawet komputerowe efekty specjalne, ale relacje głównych bohaterów. Ich miłość i oddanie do siebie dotykają głębi duszy. Aby Dean mógł żyć, jego ojciec, John Winchester, oddał bezcennego Colta i duszę. Dean przeszedł piekło dla swojego młodszego brata. Sam, ulubieniec rodziny i Jensen Eccles, który gra Deana, jest przekonany, że w finale jego bohater poświęci się, by uratować brata.

Magiczny źrebak - zdjęcie tatuażu

skrzydła anioła

Rozłożone skrzydła symbolizują anioła stróża braci Winchester – Castiela. Tatuaże ze skrzydłami są wypchane z tyłu lub mniejsze, wraz z pentagramem lub inicjałami głównych bohaterów.

Skrzydła anioła - zdjęcie tatuażu

cytaty

  • „Bez timebo mala”.

W trakcie akcji bohaterowie wypędzają złe duchy za pomocą wody święconej, magicznych znaków i Biblii. Najsłynniejszym cytatem z głównej księgi chrześcijaństwa, znalezionym na tatuażach, jest wyrażenie po łacinie „Non timebo mala”. W tłumaczeniu oznacza: „nie będę się bał zła”.

  • „Zawsze walcz”

Ekspresja, którą często wypełniają się fani „Przesłon”, kojarzy się z odtwórcą roli Samuela Winchestera – aktorem Jaredem Padaleckim. W jego życiu był gorzki okres, kiedy młody człowiek zachorował na depresję. Stało się to podczas kręcenia trzeciego sezonu, a z naprawdę piekielnego stanu można było wydostać się tylko przy pomocy ulubionej pracy i przyjaciół. Jego motto brzmiało: „Nigdy nie przestawaj walczyć”. Teraz służy jako przypomnienie dla wszystkich, którzy mają pecha, aby zmierzyć się z tym poważnym problemem i wezwaniem, by się nie poddawać..

  • „Kontynuuj, mój krnąbrny synu”

Seria zawiera piosenki napisane przez utalentowanych muzyków rockowych. Pierwsza linijka głównego tematu serialu jest popularna wśród fanów: „Kontynuuj, mój krnąbrny synu”, co oznacza „Wróć synu marnotrawny”.

Przygotowane przez: Izabela (Bolszakowa Tatiana Władimirowna)