svadba

Návrh na manželstvo so zásnubným prsteňom – ​​130 krásnych vzorov, časť 2

Kolekcia šperkov zlaté prstene diamanty brilantný strih

Ponúkame vám pár užitočných tipov na krásne Návrh na manželstvo so zásnubným prsteňom – ako si vybrať krásny diamantový prsteň.

Návrh na manželstvo so zásnubným prsteňom – ​​ktoré kritériá zohrávajú úlohu pri výbere diamantového prsteňa?

Zásnubný prsteň s návrhom na kúpu kameňov

Pri výbere zásnubného prsteňa je samozrejme rozpočet na prvom mieste, ale v konečnom dôsledku chcete za svoje peniaze dostať to najlepšie. Ak ste sa rozhodli, jeden Návrh na manželstvo so zásnubným prsteňom S diamantmi môžete byť rozmaznaní. Aby ste sa mohli čo najlepšie rozhodnúť, musíte vopred poznať kritériá, podľa ktorých sa budú hodnotiť jemné šperky.

Návrh na manželstvo so zásnubným prsteňom – ​​tipy na výber diamantu

Vyberte Kritériá zásnubného prsteňa Smaragdovo brúsená čistota

Veľkosť diamantu / karate / – karate diamantového prsteňa nielenže úzko súvisia s veľkosťou, ale aj hmotnosťou drahokamu. Ale každý, kto si myslí, že v hodnote diamantu hrá úlohu iba karate, sa mýli. Malý, ale vynikajúco brúsený kameň často vyzerá oveľa lepšie ako väčší, ale nie tak kvalitný brúsený diamant.

Rez – opýtajte sa klenotníka na stupeň brúsenia diamantom – ideálny, vynikajúci, veľmi dobrý, dobrý alebo stredný.

Tvar diamantu – k najobľúbenejším tvarom patrí srdce, princezná, okrúhle, oválne, slzičky a bageta. Nasleduje náčrt, kde sú všetky tvary podrobne uvedené.

Diamantová farba – to vlastne znamená bezfarebnosť. D a E označujú úplne bezfarebné kamene, diamanty so stupňami F – K majú svetlý odtieň.

Čistota – krásny diamant by nemal mať chyby, ktoré je možné vidieť voľným okom.

Samozrejme, pri výbere prsteňa je často potrebné robiť kompromisy – náš tip je v tomto prípade jednoduchý – zvoľte menší, ale dobre brúsený bezfarebný diamant. A pre inšpiráciu vám ponúkame druhú časť kolekcie od Tacori – ušľachtilé šperky určite potešia každú ženu.

Tvary a kusy diamantov

Vyberte tvary diamantov Vystrihnite tvar dizajnu

Diamantový prsteň z bieleho zlata – drahokam má tvar hrušky

 Diamantový prsteň so slzou zdobený bočnými kamienkami z bieleho zlata

Ďalším dôležitým kritériom pre hodnotenie diamantu je symetria Žena, ktorá robí návrh letnej svadby, urobí diamant

Zásnubný prsteň s diamantmi – princeznovský strih je veľmi obľúbený

Diamantový prsteň ružové zlato brilantné karate bezfarebný

Okrúhly diamant – kruh symbolizuje jednotu a nekonečnosť

Šperky diamantový prsteň zásnubný bezfarebný kameň okrúhly briliantový brúsený bočný kamienok

Karate určuje veľkosť diamantu

Okrúhle diamantové drahokamy zo zliatiny bieleho zlata

prsteň z ružového zlata s briliantovým brúseným prúžkom   Dámsky prsteň z bieleho zlata s diamantom Zapojenie šperku vyryté jemným brúsením do bieleho zlata bezfarebný prsteň zirkónový darček nápad Kamenné zafírové brilantné nastavenie karate vyryté do bieleho zlata  Prsteň princezného strihu kúpiť prsteň z bieleho zlata Dizajnové šperky vytvarujte bezfarebnými bočnými kameňmi Diamantový prsteň smaragdovo brúsené bočné kamene biele zlato Jasnosť zakrivený tvar po stranách brilantné karate 0,3 Diamantové kritériá - investičná cena šperkov Zásnubná svadobná manželka Princezná bravúrne okrúhla svadobná nevesta zásuvka z bieleho zlata

Nápaditý zásnubný prsteň z ružového zlata Karate brilantný strih okrúhleho tvaru vo vintage štýle Diamantové guľaté gravírované koľajnice malé kamienky Zásnubný prsteň s diamantom kúpiť značkové šperky Brilantné okrúhle rezané boky zdobené kamienkami Bočné kamene štvorcového tvaru osadené drahokamami kúpiť princeznú štvorcového tvaru v tvare diamantu Vybrúsené bočné kamene z karbónu s diamantom z bieleho zlata

okrúhle diamantové bočné kamienky, prevedenie prsteňa z bieleho zlata

diamantový prsteň z ružového zlata, pekný nápad na darček Diamantové kamienky brúseného diamantom okrúhleho tvaru Diamantový štvorcový prsteň z bieleho zlata Prstene drahokamy kvapka biele zlato brilantne brúsené drahokamy Tvar brilantnej jemnej ušľachtilej ženy na darček k narodeninám Brúsené prstene s diamantmi, brilantné bezfarebné karate 4 Bočný brúsený diamantový zásnubný prsteň s kamienkami Manželský kruhový diamantový prsteň z bieleho zlata Zásnubný prsteň z ušľachtilého bieleho zlata zdobený drahými kameňmi Prsteň z bieleho zlata s diamantom oválneho tvaru jemne brúsený bezfarebný Prsteň z bieleho zlata s diamantmi v strede malých briliantových brúsených diamantov Dámsky prsteň s diamantom okrúhleho kubického zirkónu Vyberte kvety diamant v tvare kameňa Vybrať kritériá diamantový prsteň Bočné kamene menšie Darčekový prsteň výber z bieleho zlata bižutérny prsteň s okrúhlym tvarom, ktorý ponúka návrh na svadbu okrúhly kamenný solitér bočné kamene zirkón Vybrať kritériá diamantový prsteň Bočné kamene menšie Brúsený solitérový prsteň ako hodnotný darček  Nápad na darček z brúseného solitairového prsteňa pre ženu Prsteň drahokamy nápad na darček pre ženy zásnubné narodeniny Výber zásnubného prsteňa Tipy Kritériá Strih z bieleho zlata Diamantový zásnubný prsteň z bieleho zlata ženskej jemnej krásy Brilantné nápady na darčeky pre šperky z bieleho zlata Výrobca bieleho zlata s diamantovými kamienkami Diamantový solitairový prsteň Bling Bling Zásnubné oslavy kruhový diamantový prsteň z bieleho zlata s krásnou farbou Bočné kamene v prevedení prsteňa z bieleho zlata

okolo brilantného tvaru na oslavu krásnych zásnub s prekvapením