svadba

Nápady na návrh manželstva pre mužov – zásnubný prsteň, správne slová a Co.

Nápady na manželstvo: zásnubný prsteň-žena-platina-drahokam-kameň-ľavá ruka

Návrh na manželstvo je určite jedným z najväčších medzníkov v živote človeka a mal by byť individuálny a kreatívny, aby sa na tento deň dlho spomínalo. Ak ste dvaja pripravení viazať uzol, potom ako muž musíte dokonale naplánovať všetko na prekvapenie pre svojho milovaného. Dnes vám ponúkame niekoľko nápadov a tipov na uzavretie manželstva, ktoré vám môžu s touto výzvou pomôcť.

Nápady a tipy na návrh na manželstvo – prsteň ako symbol manželského sľubu

Nápady na manželstvo-zásnubný prsteň s mužom-výber jedného kruhu alebo dvoch

Prsteň je skvelý na klasický návrh na sobáš, ale rozhodne nie je nutnosťou. Ak je aplikácia niekedy vytvorená zo spontánnej situácie alebo je čas do špeciálneho dňa príliš krátky, muž môže najskôr urobiť aplikáciu bez prsteňa a potom si spolu s priateľkou vybrať perfektný zásnubný prsteň. Bola by však škoda úplne sa tohto krásneho zvyku vzdať. Prsteň v aplikácii zaručuje nezabudnuteľné chvíle a dáva vám pocit, že veľká udalosť bola premyslená a naplánovaná. Rozhodujúce je samozrejme aj to, čo vaša priateľka očakáva. Bola by sklamaná, keby nedostala prsteň?

Nápady na návrh manželstva pre muža-romantika-bozk-miláčik-spolupatričnosť

Zásnubný prsteň je a Symbol lásky a prísľub spoločnej budúcnosti. Podľa tradície muž kupuje 2 zásnubné prstene, ktoré nosia obe snúbenice. V Nemecku je však stále viac americký variant, že zásnubný prsteň dostane iba žena, čo tiež mužom akosi uľahčuje. Iskrivý zásnubný prsteň sa potom často nosí ako bočný prsteň so snubným prsteňom.

Ako perfektný zásnubný prsteň vyzerá, je len na vás. Jednoduchý, ušľachtilý prsteň s malým šumivým drahokamom je veľmi klasický. A hoci osobný vkus rozhoduje o veciach, ako je tvar a štýl, rozpočet príde do úvahy aj pri materiáloch. Biele zlato je najbežnejším drahým kovom používaným na zásnubné prstene, zatiaľ čo striebro je lacnou alternatívou. Naproti tomu platina má vydržať a rozhodne stojí za to peniaze. Viac nájdete na tomto webe Fakty o platinovom zásnubnom prsteňu a niektoré rozkošné modely.

Nápady na manželstvo – čo povedať pri návrhu na manželstvo?

návrh na manželstvo-nápady-romantický-piknik-červené víno-nápoj-deka

Predtým, ako položíte svojmu blízkemu otázku na všetky otázky, vyjadrite svoje pocity. Povedzte jej, čo cítite, čo na nej milujete a že s ňou chcete stráviť život. Že je to prvá vec, ktorú chcete ráno vidieť. Veta „vezmeš si ma?“ by malo byť vyvrcholením návrhu na sobáš.

Tu je príklad romantického vyznania lásky, ktoré dokáže roztopiť každé srdce.

“Karin,

odkedy som ťa spoznal, položil som ti toľko otázok. Najprv som sa vás opýtal na meno a potom na telefónne číslo. Často aj to, kam ideme a čo máme robiť … Nebolo to pre mňa až také dôležité, pretože by som ťa sledoval kdekoľvek. Si môj najlepší priateľ a neviem si bez teba predstaviť svoj život. Moja ďalšia otázka, ktorú vám chcem položiť, je najdôležitejšia … a prosím, povedzte áno! “

Určite ste už urobili dojem a môžete napísať svoj vlastný milostný citát k návrhu na sobáš. Pamätajte si, že slová by mali vychádzať z vášho srdca!

Nápady na návrh romantického manželstva v intímnej spolupatričnosti

návrh na manželstvo-nápady-pre-dvoch-romantická-pláž

Naplánujte si perfektný návrh manželstva na základe charakteru svojej priateľky. Ak je plachá a rezervovaná, súkromná, intímna večera by bola pre ňu to pravé. Môžete si tak skutočne vychutnať tento okamih!

Návrh na sobáš doma

– Zhasnite všetky svetlá v byte a urobte si cestičku od čajových sviečok, ktoré okolo kruhu vytvoria kruh.

– Prsteň pripevnite na červenú saténovú stuhu a natiahnite ho po byte. Keď vaša priateľka prechádza z jedného miesta na druhé, môže objaviť malé poznámky, ktoré poukazujú na dokonalé chvíle vo vašom vzťahu. Počkajte na konci stužky s prsteňom v ruke.

Svadobný návrh na špeciálnom mieste

– Kde ste sa stretli

– Na vrchole hory s úchvatným výhľadom

– Na dovolenke – na pláži pri romantickom západe slnka skryte prsteň do ozdobnej mušle alebo postavte hrad z piesku a korunujte ho prsteňom. Správu môžete napísať do piesku alebo kamienkami.

Navrhnite manželstvo na verejnosti

návrh na manželstvo-nápady-verejné-flash-mob-balóny-tvar srdca

Ak je vaša priateľka rada stredobodom pozornosti a užíva si pozornosť, potom bude rada, keď dostane verejný návrh. Tu je pár nápadov na manželské návrhy!

Zorganizujte flash mob

Pre veľmi veľkolepý návrh manželstva môžete zorganizovať druh tanečného flash mobu, napríklad v rušnom nákupnom centre, na letisku, v metre alebo jednoducho na ulici. Ide to asi takto: Uprostred nepokojov zaznie romantická pieseň a čoraz viac ľudí začne tancovať. Nič netušiaci priateľ upriamuje jej pozornosť na účinkujúcich a zrazu si muž razí cestu davom, kľakne si pred ňu a položí otázku.

Návrh na manželstvo v kine

Vyznanie lásky môžete vysielať ako video alebo ako prezentáciu obrázkov na plátne kina a prekvapiť svoju priateľku. Opýtajte sa v kine, či by to bolo možné. Ak je to tak, informujte sa o nákladoch a v akom formáte a akom rozlíšení musí byť video film dodaný. V tomto článku taktiež si môžete prečítať ďalšie tipy na prípravu takéhoto prekvapenia.

Obrázok 2: Marc Boberach / pixelio.de

Obrázok 6: Erwin Lorenzen / pixelio.de