svadba

Ako naplánovať perfektnú svadbu v záhrade – veľa tipov a nápadov!

Plánovanie záhradné nápady svadobné dekorácie stoly svietnik príroda

Ktorá nevesta nesnívala o svadbe vonku? Je to jedinečná, intímna, úchvatná a pre mnohých vítaná alternatíva k tradičným hotelovým oslavám. Aj keď je vaša vlastná záhrada príliš malá a nevhodná, nemalo by vás to zastaviť. Na tento špeciálny deň je k dispozícii veľa krásnych miest na prenájom. Aby vaša záhradná svadba prebehla dokonale a hladko, je veľa vecí, ktoré by ste si mali naplánovať vopred. Ak chcete vedieť, na čo by ste si mali dať obzvlášť pozor – zostaňte naladení, pretože sme pre vás zostavili všetko, čo je pre vás dôležité.!

Uistite sa, že v záhrade je dostatok miesta na svadbu

Nápady na dekoráciu záhradného svadobného stanu Svietidlá na obliečky na rozprávkové svetlá

Každá svadba, bez ohľadu na miesto, potrebuje dostatok miest na sedenie a svadba v záhrade nie je iná. Mali by ste sa na všetko dôkladne pozrieť a zvážiť, koľko ľudí môžete ubytovať. Vytvorenie slušného zoznamu hostí je nevyhnutné niekoľkými spôsobmi. Záhradné svadby bývajú menšie a intímnejšie než tradičné plesové recepcie – snažte sa vyhnúť preplneniu, pretože by to mohlo trochu pokaziť náladu.

Zabezpečené parkovacie miesta pre pohodovú svadbu v záhrade

Svadba v záhrade nápady na výzdobu inšpirácie drevené lavičky

Kde budú všetci vaši hostia parkovať? Ak na vašej ulici nie je dostatok parkovacieho miesta, určite by ste mali zorganizovať parkovacie miesto. Podľa toho, ako ďaleko je, by ste mali myslieť aj na nejakú formu kyvadlovej dopravy. Určite nechcete, aby sa vaši hostia prechádzali po záhrade až do vašej svadby, však? V niektorých mestách nie je na niektorých uliciach povolené parkovanie cez noc. Aby ste sa vyhli nepríjemným situáciám, je najlepšie vopred sa informovať o požiadavkách na parkovanie vo vašom meste.

Prenajmite si stan ako plán B na svadbu v záhrade

Zorganizujte záhradný svadobný stan kvetinová dekorácia drevený stôl rustikálny

To, či sa vonkajšia oslava vydarí, alebo doslova spadne do vody, závisí vo veľkej miere od počasia. Keďže v Nemecku v každom ročnom období hrozia zrážky a je tu pravdepodobnosť zlého počasia, aj keď sa v lete vydávate, mali by ste zvážiť prenájom stanu na svadbu v záhrade. Koniec koncov, vo svoj veľký deň by ste nemali spochybňovať svoje šťastie ani sa nechať rozmaznávať radosťou. Stany môžu byť tiež veľmi elegantne a štýlovo vyzdobené, a keď sa vo večerných hodinách trochu ochladí, môžete postaviť terasové ohrievače. Vyžaruje z nich útulné teplo a romantika.

Plánovanie svadobnej hostiny pre vašu svadbu v záhrade

Plánovanie nápadov na svadobnú výzdobu záhrady rozprávkové svetlá večer osvetlenie kvetov

Bez ohľadu na to, či je vaša záhrada malá alebo priestranná, mali by ste venovať osobitnú pozornosť tomu, kde ste svoj obrad usporiadali. Stany sú na to veľmi vhodné a plánovanie priestoru je hračka. Keďže však nechcete, aby bola miestnosť preplnená, mali by ste si vopred dobre premyslieť, koľko stolov a obslužných staníc budete potrebovať a aký veľký by mal byť tanečný parket. Odporúčame vám, aby ste všetky tieto úlohy prenechali svadobnému plánovačovi. Stan vám dáva možnosť zavesiť svetlá a obrovské kvetinové inštalácie, ktoré dodajú vašej svadbe v záhrade zvláštne teplo a hĺbku.

Plánovanie svadby v záhrade nápady svadobný oblúk kvety dekorácie príroda

Stan však nie je jedinou možnosťou. Veľké stromy tvoria dokonalú kulisu a poskytujú aj tieň pred oslnivým slnečným žiarením. Na oslave pod hviezdami je niečo romantické a výhoda, že máte oveľa viac miesta na stoly a stanovištia operátorov. Ak chcete z domu urobiť ústredný bod, môžete zariadiť záhradnú svadbu tak, aby ste vy, váš snúbenec a dôstojník stáli na verande so všetkými hosťami na trávniku pred vami..

Nápady na svadobnú výzdobu záhradnej svadobnej oblúkovej sviečky s modrým závesom

Svadba v záhrade je niečo veľmi výnimočné, pretože máte možnosť navštíviť toto miesto znova a znova a prežiť tak vzácne spomienky. Vymeňte si sľuby a odovzdajte si navzájom lásku – malebný okamih, ktorý si určite budete navždy pamätať. Vďaka nádhernému svadobnému oblúku je tento magický okamih ešte nezabudnuteľnejší.

Tanečný parket pre vašu svadbu v záhrade

Plánovanie záhradných svadobných tanečných podláh nápady dekorácie drevené boxy drevené stoličky kvetinové dekorácie

Pokrstiť kúsok späť na tanečný parket asi nie je práve najlepšie, pretože na trávniku sú vždy hrbole a tie si s topánkami s podpätkami príliš nerozumejú. Ak si nemôžete dovoliť podlahu v celej jedálni, môžete si zaobstarať veľký tanečný parket. Ponúka ich mnoho požičovní.

Cesta k mužskému srdcu prechádza jeho žalúdkom!

Perfektný syrový tanier s protipastom na záhrade

Na svadbe v záhrade sa kulinárskym možnostiam medze nekladú. Chcete ponúknuť menu s rôznymi chodmi alebo veľký bufet? Vo všeobecnosti je jedálny lístok vhodný na elegantnú oslavu a bufety sú naopak ideálne, ak je menej pravdepodobné, že budete sedieť pri stole a budete radšej tancovať celú noc. Kombináciou týchto dvoch tiež nie je nič zlého. Nechajte napríklad podávať predjedlo a dezert a rôzne hlavné jedlá formou bufetu. Alebo by ste radšej ponúkli svojim hosťom väčší výber chutných dezertov? Potom si dajte servírovaný jemný dezert formou bufetu.

Plánovanie svadby v záhrade

Okrem jedla zohrávajú na svadbe v záhrade dôležitú úlohu aj nápoje. Naplánujte si dostatok chladného občerstvenia, najmä keď je horúce počasie. Pretože hostia medzi akciami neopúšťajú vašu záhradu, mali by ste si naplánovať hodinu kokteilov. Je to ideálny čas na príležitostný rozhovor s každým a umožňuje každému, vrátane vás, prechod z režimu obradu na párty. Samozrejme, môžete jednoducho postaviť stôl na nápoje a nechať hostí pripraviť si nápoje sami. To je obzvlášť užitočné, ak plánujete večierok do skorých ranných hodín.

Rozžiarte noc na rozprávkovú svadbu v záhrade

Plánovanie perfektných záhradných svadobných nápadov dekoračné osvetlenie lámp

Osvetlenie je jedným z najľahších a najdramatickejších spôsobov, ako vytvoriť cieľ pre oslavu, najmä pre záhradnú svadbu, kde je vstavaných svetiel málo alebo vôbec nie. Stovky rozprávkových svetielok, lampášov, lampášov alebo sviečok zoradených na stromoch alebo kľukato prechádzajúcich záhradou dodajú vášmu obradu ešte väčšiu romantiku a ponúknu vám a vašim hosťom dostatok svetla na nezabudnuteľnú noc..

Ako vyzdobiť svadbu v záhrade?

Plánovanie svadby v záhrade Nápady na dekoráciu Bicykle Kytica kvetov Tanec

Pokiaľ ide o výzdobu, svadbe v záhrade sa medze nekladú. Stromy plné lampášov, veľa rozprávkových svetiel, jemné záclony a stuhy robia z oslavy niečo veľmi výnimočné a vytvárajú atmosférickú a predovšetkým romantickú atmosféru. Materiály pre svadobnú výzdobu by mali byť zvolené v blízkosti prírody. Drevo, prírodné bavlnené tkaniny, hodváb a čipky sú rovnako vhodné ako ručne fúkané sklo alebo ručne vyrobený papier. Najlepšie na tom je, že sa môžete nechať inšpirovať prírodou, pretože záhrada je aj tak najväčšou kulisou.

Záhradná svadba plánovanie dekorácie žiarovky rozprávkové svetlá

Na svadbe v záhrade je potrebné dbať na to, aby sa hostia cítili príjemne. Okrem príjemných teplôt je dôležité vytvárať pohodlie. Bez ohľadu na to, či sa oslava koná vo veľkej alebo malej záhrade, tichá zóna je pre vašich hostí vítanou zmenou. Veľkorysý, pohodlný nábytok alebo miesto lemované kobercami a veľkými vankúšmi vytvára uvoľnenú atmosféru, v ktorej sa môžete cítiť dobre. Ak však nemáte dostatok miesta, je najlepšie zariadiť jedálenský kút menšími 4-miestnymi stolmi namiesto väčších pre 8-10 osôb-vytvára to oveľa intímnejšiu a osobnejšiu atmosféru..

Plánovanie svadby v záhrade Nápady na dekoráciu Foto kútik Víla svetlá Rastliny Kvety

Chcete, aby bola vaša svadba v záhrade ešte osobnejšia? Pridaním osobných predmetov, ako sú rodinné fotografie a rôzne spomienky, môžete z akéhokoľvek domu urobiť svoj domov. Prezentujte svoje zásnubné fotografie alebo sa pochváľte svadobnými fotografiami svojich rodičov a starých rodičov. Ozdobte stromy, stoly alebo stan spomienkovými predmetmi, ktoré sú pre vás oboch veľmi dôležité. V tento deň oslavujete svoju lásku, urobte si ju preto čo najviac osobnú. Vaši hostia budú radi, keď vás oboch lepšie spoznajú ako pár, a budú sa cítiť výnimočne.

Správny dress code na svadbu v záhrade

Záhradná svadobná výzdoba nápady stôl drevená stolička kytica kvetov

Zatiaľ čo na klasických miestach obradu, t. J. V hoteli alebo na zámku, môžu byť svadobné šaty veľmi rozsiahle, na svadbu v záhrade je možné obliecť si neformálnejšie oblečenie. V tomto prípade by ste mali okrem estetiky dbať aj na funkčnosť. Najlepšie je niečo krátke, ale ak si napriek tomu chcete obliecť dlhé šaty, parádne svadobné šaty by boli pre vás ideálnou voľbou. Okrem toho by ste sa mali snáď vyhnúť vysokým podpätkom – nie sú vhodné na mäkké podlahy, preto sa odporúčajú ploché balerínky alebo sandále na malom podpätku.

Prevencia proti komárom a hmyzu

Záhradné plánovanie osvetlenia vo večerných hodinách most rozprávkových svetiel

Možno to nie je najromantickejší detail, ale pri všetkom úsilí vynaloženom na perfektnú záhradnú svadbu v príjemnú letnú noc určite nechcete nechať otravný hmyz pokaziť náladu. Poskytnite zadarmo spreje proti hmyzu – vaši hostia sa vám poďakujú!

Plánovanie záhradnej svadobnej hostiny osvetlenie vo večerných hodinách nápady dekorácie

Nápady na svadobnú výzdobu záhradnej lampy osvetlenie kytice

Svadba v záhrade nápady na výzdobu stanu víla svetlá lampy kytica kvetov

Plánovanie perfektnej záhradnej svadby Nápady na dekoráciu Tabuľky pokrývajú rozprávkové svetlá

Plánovanie perfektných nápadov na svadobnú výzdobu záhrady kvety v bielej sklenenej stoličke

Nápady na svadobnú výzdobu záhradných stolov na svietniky pokrývajú rozprávkové svetlá

Záhradná svadobná hostina dezertná tyčinka cukrová vata oženiť sa

Plánovanie záhradných svadobných dekorácií nápady rozprávkové svetlá osvetlenie prírody

Plánovanie svadby na záhrade Nápady na dekoráciu Stan Upečte si vlastnú svadobnú tortu

Záhradný plánovací svadobný oblúk boho svadobný koberec