Remeselné nápady

Vyrobte si peknú girlandu ako dekoráciu na stôl

Garland-as-table-decoration-design-yourself

Pekná dekorácia stola nemusí nutne pozostávať zo skutočných kvetov alebo rastlín. To je obzvlášť výhodné, keď je zima. Nájsť pekné, falošné kvety môže byť niekedy náročné. Preto to potrebujete Girlanda ako ozdoba stola, to, čo vám dnes ukážeme, sú len umelé zelené listy podľa vášho výberu. Môžete napodobniť napríklad brečtan alebo papradie. Ak chcete radšej odvážny veniec z lesku a pridajte falošný sneh (ak máte Girlanda ako ozdoba stola v zime alebo na zimu), môžete tiež nájsť niečo vhodné a pridať to. To je práve to, čo je skvelé na DIY projektoch. Môžete slobodne navrhnúť a pridať alebo vynechať čokoľvek, čo chcete, podľa vášho vkusu.

Vyrobte si peknú girlandu ako dekoráciu na stôl

originálna-dekorácia-stolíka-urob si sám-urob si sám

Ako som povedal, stačí, ak o to požiadate Girlanda ako ozdoba stola vyberte zelené listy. Môžete si pridať pekný lesk sami namiesto toho, aby ste si girlandu kupovali hotovú. Všetko, čo potrebujete, je sprej v metalickej farbe podľa vášho výberu. Napríklad pre girlandu boli listy papradia nastriekané bronzovou farbou. Tieto sa stali Girlanda ako ozdoba stola pridané, aby pridali pekný, jemný a trblietavý prízvuk bez toho, aby celý vzhľad pôsobili zvrchu. Existuje aj niekoľko stolových sviečok a strieborných svietnikov vo forme guličiek. Môžete si na to tiež vybrať iný štýl, v závislosti od toho, čo sa vám páči a čo máte k dispozícii. Výsledok je ideálny pre zimnú svadbu alebo útulnú večeru, pretože vytvára útulnú a teplú atmosféru.

Girlanda ako ozdoba stolu na jeseň a v zime

veniec-1-bronzová maľba-urob si sám-dekorácia

Ako zistíte, umelé kvety a rastliny nemusia pôsobiť tvarohovo. V prípade, že vás zaujíma, ako sa to vašim hosťom páči Girlanda ako ozdoba stola potom nemusíš. Pretože je klasický a ľahko vyrobiteľný a lacný. Ak patríte k odvážnejším, môžete pridať aj niekoľko neónových, trblietavých alebo leopardích kvetov. Vďaka tomu bude trochu viac pepra.

Tiež sa zdá, že metalické zelené sú budúcnosťou dekorácií, pretože sú stále bežnejšie. Ak ste fanúšikom DIY projektov, pravdepodobne ste si to už všimli alebo budete.

Na girlandu ako ozdobu stolu budete potrebovať:

veniec-2-krok-nápad-diy-stôl-dekorácia

  • veniec z umelej zelene (v tomto prípade brečtan). Pre tento vzor bol vybraný veniec, ktorý má štýl vhodný na zimu. Existujú však aj girlandy, ktoré obsahujú levanduľové alebo hroznové listy, a tiež vianočné girlandy, ktoré sú tiež vhodné. Ide o to, nájsť niečo čo najjednoduchšie, ale zároveň dobre vyplnené a vyzerajúce kompletne. Dlhšie girlandy je možné nakrájať na kúsky a použiť na viac stolov.
  • Extra umelé listy, ktoré môžete zafarbiť (v tomto prípade papraď).
  • Kvetinový drôt
  • nožnice
  • Sviečky (v tomto prípade stolové sviečky)
  • Svietniky (v tomto prípade strieborné gule)
  • pekná stuha, ak chcete ozdobiť prestieranie zvyšnými listami.

Pokyny pre Girlanda ako ozdoba stola pozri vyššie vo forme obrázkov. Príjemné kopírovanie!

Nápad s orchideami

návrh dekorácie zimného stolíka na girlandu

 Kombinácia so zelenou

veniec-stôl-dekorácia-zima-jeseň-svadba

Zimná dekorácia

zimná dekorácia-girlanda-nápad-stôl-svadba-časť

 Girlanda zo suchých vetvičiek

striebro-veniec-gule-stolny-vyzdoba-oficialny

 Zimná dekorácia

zlatá-aqua-tabuľka-dekorácia-vyrobka-oficiálna-svadba

 Sviečky 

Girlanda-konečná príprava-dekorácia stolu-posledný krok

 Prvky dekorácie 

girlanda-4-kroková-dekorácia-stola-nápad-sami

 Finále prípravy

veniec-3-krok-urob si sám-dekorácia-stôl