Remeselné nápady

Ručné práce pre domácnosť: kreatívne nápady pre celú rodinu

Jar prináša nielen slnko a teplé teploty, ale aj túžbu po novej výzdobe, sviežejších farbách a väčšej ľahkosti pre váš vlastný domov. Túžba po zmene a zmene scenérie je obzvlášť prítomná v časoch Corony, pretože celá rodina teraz zostáva častejšie a dlhšie spolu vo vlastných štyroch stenách. Preto má zmysel využívať čas spoločne a spoločne s deťmi realizovať nové nápady remesiel a nápady pre domácich majstrov. Ručná práca s celou rodinou je pre deti a ich rodičov zábava a zábava. Zostavili sme pre vás kreatívne nápady pre domácich majstrov a tipy na domáce dekorácie, ako aj jednoduché tipy na ručné práce pre deti.

Praktické úložisko: kreatívne nápady pre remeslá

Vyrobte si dekoráciu pre svoj domov a zbierajte ručné pomôcky

Kto by to nevedel: úplný zmätok kľúčov, ktoré sú na kredenci na chodbe alebo ktoré sú zabudnuté v taškách a aktovkách? Nezáleží na tom, či je kľúč od domu alebo od pivnice alebo na bicykel – jeden Kľúč je vždy preč, keď to potrebuješ. Čo hovoríte na vlastnoručne vyrobené úložisko kľúčov? Každý v rodine má tu svoje miesto. Problém nesprávne umiestnených kľúčov je vďaka tejto skvelej klávesnici pre domácich majstrov minulosťou a doma je zaručený väčší poriadok. A pokyny sú veľmi jednoduché. Stačí drevená lamela a rôzne drevené korálky, špajle na kebab, kľúčenky, akrylová farba a stužky, najlepšie z kože a v neposlednom rade píla. Jednoduchá klávesnica je teraz veľmi jednoduchá. Na doske označte vzdialenosti pre kľúče a pílou vyrežte otvory 1 cm hlboké. Najlepšie je dôkladne ho obrúsiť. Deti môžu medzitým prilepiť drevené korálky na špajle a natrieť ich farbou. Po usušení je možné perly natiahnuť na koženú šnúru. Na jednej strane je zauzlený a na druhej je pripevnený krúžok na kľúče. Hotovo! Tento projekt je pekný spoločný a skvelý rodinný projekt remesiel Zamestnanie detí.

Remeselné nápady pre domácu klávesnicu na ukladanie kľúčov pre domácich majstrov

Ďalším pekným nápadom na dekoráciu, ktorý môžu deti vyrobiť pre svoju mamu, je domáca polička na šperky. Tieto pokyny pre držiak šperkov sú tiež jednoduché a s malou pomocou rodičov skvelým nápadom na remeselné spracovanie pre deti. Na to sú potrebné rôzne okrúhle drevené tyčinky, kriedová farba a farba v spreji, povrázok, drevené korálky, vŕtačka a píla. Najprv sa do tyčí vyvŕtajú otvory. Kto má chuť, môže si tyčky vymaľovať, čo samozrejme vyzerá krajšie. Drevené korálky sa teraz navlečú na šnúru a koniec sa zauzlí. Potom sa šnúry prevlečú cez otvory na jednej strane tyčí a každá sa zauzlí o 8 cm od seba. Nechajte asi 25 cm šnúry voľný ako zavesenie, potom sa vráti späť cez ostatné otvory. Rovnomerné rozstupy sú dôležité. Na konci opäť navlečte korálky a zauzlite ich.

Vytvorte si vlastnú poličku na šperky pre svoj domov

Upratať spolu s deťmi je úžasný spôsob, ako sa zabaviť a naučiť sa byť spolu v rodine poruke. Čo pomáha: Maľované boxy na uloženie hračiek alebo krásne police na prezentáciu vašej obľúbenej plyšovej hračky. Alebo dokonca aj tento elegantný prípad „urob si sám“. Geniálny remeselný nápad, ktorý je možné ľahko a ľahko implementovať s deťmi a používa sa na ukladanie a ukladanie všetkých druhov drobností v detskej izbe. Krabice rôznych veľkostí položte otvorenou stranou nahor na povrch a nastriekajte ich farbou. Ak chcete, môžete podlahu pokryť darčekovým balením alebo stavebným papierom. Potom usporiadajte škatule a prilepte ich horúcim lepidlom.

Remeselné nápady doma.Poličky vyrobené z kartónu do škôlky

Pekné nápady na dekoráciu, ako si vyrobiť sami

Pekné nápady na dekoráciu, ktoré môžete urobiť sami, a nápady na ručné práce s deťmi doma

Táto elegantná misa pomáha proti chaosu na stole. Je to kreatívny remeselný nápad, ktorý je vynikajúci aj ako ozdoba. Všetko, čo potrebujete, je pevná lepenka a dizajnový papier vo farbách podľa vášho výberu. Vy alebo vaše deti rozstrihnete kartón na osem pásikov, každý o šírke 1,5 cm, a šesť pásikov položíte na seba ako hviezdu. Upevnite lepidlom v strede. Zostávajúce prúžky použite ako ohraničenie misy tak, že ich zlepíte a konce pásov prehnete nahor ako hviezdu. Celé to potom vyzerá ako košík. Z dizajnového papiera vystrihnite asi 40 pierok. Teraz prilepte perie, ktoré sa prekrýva a pozdĺžne, k hornému okraju misky horúcim lepidlom a postupujte nadol po rade.

Maľujte vankúš s deťmi

Môžete si spolu vymaľovať aj vankúš. Ak sa vám to páči ako rodine útulné, môžete si označiť vlastné čalúnenie. Skvelý kutilský nápad, ktorý je jednoduchý a má veľký vplyv. Každý v rodine má svoj vlastný vankúš, na ktorý sa dá maľovať. Pre vlastné vankúše je motív nakreslený na fotokartóne a vystrihnutý. Teraz do obalu prilepte kus lepenky ako základ a vystrihnutý motív umiestnite zvonku. Motív nastriekajte sprejom na textil a nechajte uschnúť Po odstránení šablóny môžete žehličkou zafixovať farbu medzi dvoma vrstvami papiera na pečenie.

Rodičia a deti si môžu namaľovať aj vlastné taniere a poháre

Ak už má celá rodina vlastné vankúše, môžu si rodičia a deti namiesto toho namaľovať taniere a poháre alebo dokonca poháre. Výroba týchto krásnych tanierov a pohárov s rodinou je nielen zábava, ale riad je veľmi individuálnym predmetom pre všetkých členov rodiny. Pri maľovaní pohárov postupujte jednoducho podľa týchto ručných pokynov: Na šálky a misky napíšte vybraný text, napríklad mená rodičov a detí. Môžete si tiež vopred zacvičiť na papieri. Nápis potom namaľte akrylovou fixkou. Akonáhle písmo zaschne, je možné pridať ďalšie dekorácie ako pierka, šípky alebo transparenty.

Tipy na tvorbu pre deti: svet jednorožcov

Tipy na tvorbu pre deti Svet jednorožcov v detskej izbe

Jednorožci nikdy nebudú vonku. Bez ohľadu na to, čo ľudia hovoria, a bez ohľadu na to, ktoré iné zviera je teraz na vrchole: Roztomilé zvieratká, ktoré pripomínajú polevu a rozprávkový prach, budú vždy prítomné v snoch malých dievčat (alebo chlapcov) a budú prvé “ trendové zviera “sa vždy vráťte. Je to vidieť aj na mnohých nápadoch na narodeninové dekorácie a ručné práce, napríklad na tomto skvelom kvetináči jednorožca. Stačí plastová fľaša, špicaté nožnice, akrylová farba (samozrejme v ružovej farbe), na vzduchu schnúca modelovacia hmota „Super Fluffy“ v ružovej a bielej farbe, lepidlo a očká zvierat. Nožnicami odstrihnite spodnú tretinu fľaše. Rodičia by s tým mali deťom pomôcť. Teraz natrite vonkajšiu stranu. Teraz z modelovacej hmoty vytvarujte dve uši a nos a dve nozdry. Nezabudnite na roh. Potom prilepte diely k maľovanej fľaši. Chýbajú už len oči a črepník je možné zasadiť.

Jednorožec kvetináč a trblietavé sklo remeselné nápady pre deti

Toto rozprávkové trblietavé sklo upúta pozornosť v detskej alebo obývacej izbe. Stačí naaranžovať nažehľovacie koráliky na nástenku a vyformovať tak hlavu jednorožca alebo dúhu. Dolné rady urobte dvakrát, aby ste neskôr mohli motív nalepiť na miesto. Na korálky položte kúsok papiera na pečenie a zažehlite ich. Necháme dobre vychladnúť Potom prilepte dva ďalšie rady pod motív, aby bola zaistená väčšia stabilita. Starú džemovú alebo medovú nádobu očistite a vnútro zdrsnite trochou brúsneho papiera. Motív je teraz prilepený na viečko a pohár je potom naplnený vodou a glycerínom. Potom do vody pridajte trblietky a roztrúsené hviezdy a nádobu zatvorte.

Deň otcov s deťmi, ktoré vyrábajú nabíjaciu stanicu pre mobilný telefón k stolu

A čo hovoríte na túto roztomilú nabíjaciu stanicu pre mobilné telefóny na otcovom stole? Potrebujete pevnú lepenku, rezací nôž s reznou podložkou, ako aj ceruzku a remeselné lepidlo. Prúžky sú namaľované a vystrihnuté na farebnom kartóne. Mobilný telefón umiestnite do stredu na dva oblúky. Nakreslite obrys mobilného telefónu ceruzkou. Potom zospodu nakreslite 2 cm široký obdĺžnik. Neskôr to bude otvor pre nabíjací kábel. Vystrihnite výrez pre mobilný telefón na oboch dúhach pozdĺž línií ceruzky. Teraz prilepte dúhy na seba nasledovne: Najprv tri celé dúhy, potom dva oblúky s vybraním a nad nimi tri zostávajúce celé oblúky. Teraz nakreslite oblak štyrikrát na biely papier a vždy dva dúhové lúče jednej farby a veľkosti na farebný kartón. Vystrihnúť všetko. Teraz vystrihnite dva pásy bielej lepenky pre horný a dolný okraj. Otvor v spodnej časti pre kábel preneste na malý pásik a otvor v hornej časti pre mobilný telefón na veľký pásik a vystrihnite. Prilepte jednotlivé časti dúhy v správnom poradí. Potom prilepte biele pruhy na vrch a spodok listu. Nakoniec prilepte oblaky.

Tieto jednoduché remeselné nápady pre celú rodinu sú skvelými tipmi na tvorenie a návodmi na tvorivé hodiny pre rodičov a deti. Nič teda nestojí v ceste zábavným ručným prácam a novej dekorácii do domácnosti.

Obrázky: Autorské práva Michael Ruder a elements.envato.com