Príslovia a citáty

30 motivačných výrokov pre šport: takto dávate pri cvičení plný plyn

Do nového roka vstupujeme s vysokou motiváciou a sľubujeme si, že na leto budeme fit. Cesta k vysnenej postave sa ukáže byť ťažšia, ako sa očakávalo, už po niekoľkých týždňoch. Smäd po akcii sa skončil a stále viac a viac nachádzame výhovorky, ako odložiť cvičenie na iný deň. „Vonku prší“, „Dnes nemám chuť trénovať“, „Zajtra budem trénovať tvrdšie“. Je to škoda, pretože kondícia je súčasťou každodenného režimu, obzvlášť po prvých týždňoch. Tu prichádzajú na pomoc motivačné výroky pre šport proti lenivosti. Tak sa dajú tréningové ciele zaviesť do praxe a my sa fit do leta.

Motivačné výroky pre šport: So železnou disciplínou k úspechu!

Motivácia pre kondíciu a tipy na chudnutie so športom

Ak je disciplína v prvých týždňoch náročná, potom vám niekoľko jednoduchých trikov môže pomôcť zvyknúť si na novú rutinu a získať skutočnú podporu v motivácii. Tu je pár užitočných rád, vďaka ktorým bude vaše cvičenie oveľa zábavnejšie.

1. Stanovte si dosiahnuteľný cieľ a naplánujte si odmeny. Na začiatku je dôležité sadnúť si a stanoviť si veľmi konkrétny cieľ, ktorý je možné dosiahnuť aj v blízkej budúcnosti. „Zlepšenie zdravia“ alebo „chudnutie“ nie sú konkrétne ciele. „Rád by som si v júni mohol obliecť svoje vysnívané šaty“, na druhej strane vás to môže povzbudiť k účasti na športových aktivitách. Rozhodujúcu úlohu samozrejme zohráva aj odmena, a to, že si môžete obliecť svoje vysnívané šaty. Za odmenu môžete tiež zorganizovať večierok a obliecť si šaty na slávnostnú príležitosť.

Motivácia schudnúť športom a cvičením doma

2. Dohodnite si stretnutie s tréningovými partnermi alebo si dajte trénera. Rovnako ako mnoho iných zábav, cvičenie je zábavnejšie, keď cvičíte s priateľmi. Najlepšie je trénovať vo dvojici, aby ak jeden chýba, druhý si to hneď všimol. Toto je takzvaná vzájomná kontrola, pretože nikto nechce nechať svojho priateľa za sebou. Schôdzky sú dodržané, cvičenia – úspešne dokončené. Tréneri sú tiež motivujúci. Sú odborníkmi na motivačnú psychológiu a môžu vám pomôcť zvládnuť prvé týždne.

Trénujte s motiváciou Cesta k vysnívanej postave a chudnutiu

3. Znížte stres cvičením. Áno, dobrým cvičením môžete úspešne znížiť každodenný stres. Je to naozaj zábava behať po dlhom dni v kancelárii v prírode. Je tiež zábavné vypnúť plávaním. Relaxovať však môžete aj v posilňovni.

4. Hudba môže byť aj motivujúca. Existujú určité rytmy, ktoré môžu zlepšiť výkon a pomôcť pri tréningu. Mix svojich obľúbených piesní si samozrejme môžete vytvoriť aj sami a priniesť si ich so sebou na cvičenie.

Motivačné výroky pre šport inšpirujú k silovému tréningu ráno

5. Hľadanie nových výziev a skúšanie rôznych športov. Ak každé 2-3 mesiace trochu zmeníte cvičenie, môžete do svojej fitness rutiny pridať vítanú zmenu. Radšej behávate sami a vzdáte sa návštevy posilňovne? Potom môžete skúsiť novú bežeckú trasu. Rád plávaš? Hľadaj vo svojom okolí nové kúpalisko.

Motivačné výroky o kondícii a cvičebných tipoch na vysnívanú postavu

6. Ak ste ešte úplný začiatočník, môžete tiež napísať motivačné príslovia na papieriky a vložiť ich do ruksaku alebo kabelky. Nasledujúcich niekoľko týždňov si potom môžete prečítať motivačné výroky jeden po druhom. Takže ste vždy plní energie a do každého cvičenia začínate vysoko motivovaní a nadšení. Na internete nájdete aj mnoho inšpiratívnych citátov od profesionálnych športovcov.

Nájdite motiváciu pre šport v časoch koróny

Motivačné výroky o chudnutí športom a každodenným cvičením

Zvlášť teraz v období Corona, keď existujú obmedzenia výstupu, trávime veľa času doma. Každý vie, že šport by mal v našom každodennom živote hrať dôležitú úlohu. Ak začnete ráno cvičením jogy, začnete deň s dobrou náladou a cvičíte. Večer môžete absolvovať ďalšie cvičenie, tentokrát pre konkrétne svalové skupiny. Vynechať nemusí ani program jogging, pretože teraz existujú veľmi kompaktné bežecké pásy pre domácnosť. Zariadenie môžete dokonca postaviť na balkón alebo do záhrady na beh vonku.

Motivačné výroky pre športové cvičenia doma tipy

Kde je vôľa, tam je cesta a nevyhnutnosť robí väčšinu športovcov vynaliezavými. Ak teda chcete trénovať doma, môžete tak urobiť. Existuje mnoho cvičení, pri ktorých nie je potrebné cvičebné zariadenie. Napriek tomu len niekoľko amatérskych športovcov trénuje, keď sú doma v karanténe. Dôvodom je, že pokušenia sú vo vašich štyroch stenách oveľa väčšie. Tu je niekoľko motivačných trikov, ktoré vám pomôžu: Rozdajte si v byte svoje športové vybavenie, ako napríklad športovú obuv alebo malé pomôcky, ako sú trenažéry na ruky a cvičebné lopty. Položte ich k televízoru alebo chladničke. Našťastie budete takto trénovať častejšie.

Tipy pre hobby športovcov nachádzajú motiváciu k tréningu

Môžete sa tiež stretnúť s priateľmi a zorganizovať videorozhovor. Môžete tak spolu trénovať aj v časoch koróny. Môžete sa tiež dozvedieť viac o nových športoch vo svojom voľnom čase a vyskúšať si nové cvičenia alebo fitnes pomôcky doma. Teraz je ten pravý čas na dychové cvičenia a meditáciu po každom tréningu.

Nie vždy je ľahké nájsť motiváciu na vyčerpávajúce cvičenie. Zvlášť po namáhavom dni v práci, ale aj vtedy, keď sa o deti musí starať doma, je ťažké nájsť si potrebný voľný čas. Každý, kto hľadá výhovorky, ich vždy nájde. Avšak stojí za to zostať aktívny a udržiavať svoje telo fit aj v čase koróny. Ak vám chýba motivácia, vo fotogalérii nižšie sú ďalšie motivačné príslovia pre šport. Načerpajte inšpiráciu a pokračujte vo svojom cvičebnom programe!

Motivačné výroky pre športových fanúšikov: Nevzdávajte sa, pretože ak je pre vás niečo dôležité, neexistuje žiadne „ale“!

Nevzdávajte sa motivačných výrokov týkajúcich sa cvičenia

Motivačné výroky pre šport: futbalový tréner Paul Brown a jeho tréningové motto

Motivačné výroky, nápady na športový futbal a inšpiratívne citáty

Motivácia pre šport – začiatočníci: pokračujte a nevzdávajte sa!

Motivácia na behanie ráno tipy na chudnutie

Šport udržiava telo v kondícii a má relaxačný účinok

Motivačné výroky pre fitness spôsob, ako vysnívať tipy na postavu

Motivácia pre šport: Pri cvičení by ste mali zostať koncentrovaní

Motivačné výroky o kondícii a tipy vhodné na leto

Michael Jordan inšpiroval mnoho športovcov

Citáty tipov športovcov na tréning a tréning

Motivačné výroky pre šport: Disciplína hrá v úspechu zásadnú úlohu

Nájdite motiváciu pre športové výroky a citáty, ktoré vás inšpirujú

Každý z nás udržuje svoje telo fit, pretože ho miluje

Trénujte s motiváciou a buďte fit na leto

Choďte do toho a nevzdávajte sa!

Nikdy sa nevzdávajte motivačných výrokov pre športovcov a pokračujte v tréningu

Motivačné výroky pre šport: beh 

Nájdite motiváciu a denne behajte, aby ste posilnili svaly žien

Motivačné výroky pre šport: Nevzdávajte sa, žiadne výhovorky!

Motivačné príslovia pre šport a tipy, ako zostať fit

Motivácia na cvičenie: stanovte si ciele a naplánujte si odmeny

Motivačné výroky o športových tipoch a nápadoch

Nájdenie motivácie pre šport: Pri behu sa duša zotavuje a my relaxujeme od každodenného stresu

Motivačné výroky pre športovcov o kondícii v korónových časoch

Začiatok je vždy najťažší: Nájsť motiváciu pre kondíciu nie je ľahká úloha

Motivačné výroky na cvičenie Prvý krok je najťažší

Cvičenie nie je jednoduché, ale rozhodne stojí za to

Motivačné výroky pre športovcov pokračujú, zlepšíš sa

Motivačné príslovia pre šport v angličtine

Športovo motivačné výroky v angličtine pre začiatočníkov

Motivačné výroky pre šport: Vtipné

Motivačné výroky, športovec, zábavný na cvičenie doma

Musíme tvrdo pracovať na vysnívanom tele

Výroky o športe, inšpiratívne pre cvičenie doma

Ak budete cvičiť niekoľkokrát do týždňa, už čoskoro sa môžete tešiť na dobre vycvičené telo

Motivácia schudnúť a zostať fit výroky a citáty

Nikdy sa nevzdávaj, trénuj!

Motivačné výroky na cvičenie doma ráno

Aby ste mali zdravé, silné a krásne telo, musíte cvičiť

Motivačné citáty pre športových začiatočníkov, tak choďte na plný plyn

Motivačné výroky pre šport: Vždy sa zlepšujte

Motivačné výroky pre šport a kondíciu Takto je cvičenie zábavné