Podlahy a dlažba

Kúpeľňové obklady so štruktúrou v moderných farbách a vzoroch na stenu

Dlaždice so štruktúrou v modrej a kovovej farbe do kúpeľne

Známy výrobca obkladačiek Fap ceramiche má svoju novú kolekciu Milano&Prezentovaná stena. Jedinečný dizajn dlaždíc zaujme jemnými štruktúrami, ktoré sa podobajú tapetám, ako aj modernou farebnou paletou jemných pastelových a zemitých tónov v zelenej, modrej, béžovej, hnedej a bielej farbe. Kolekcia kombinuje tradičné remeslo so súčasným štýlom a vytvára v každej kúpeľni jedinečnú, rafinovanú a nadčasovú atmosféru. Pozrite sa na rôzne prevedenia štruktúrovaných dlaždíc od Fap ceramiche nižšie a garantujeme vám, že si ich zamilujete!

Štruktúrované dlaždice – nová súčasná kolekcia od Fap ceramiche

zelené obklady do kúpeľne na stenu prírodné farby zrkadlo s osvetlením

Dlažba je ponúkaná vo veľkosti 30,5 x 56 cm. Účinné vzory siahajú od romantických a jemnejších variantov až po geometrické a výraznejšie modely, aby si každý našiel niečo, čo vyhovuje jeho vkusu. S touto kolekciou obkladov do kúpeľne so štruktúrou tím vo Fap ceramiche dokázal, že má skutočný talent, pokiaľ ide o hľadanie a implementáciu štýlových vzorov..

Štruktúrované dlaždice v kúpeľni s kvetinovými motívmi

Dlažba so štruktúrou biela obkladačka moderný oválny kúpeľ

o Damasco z Milána&Kolekcia stien pozostáva z bielych dlaždíc so štruktúrou, ktoré pôsobia dojmom, že sú vyrobené z látky alebo tapety. Tieto modely dlaždíc je možné kombinovať s jemnými dekoratívnymi dlaždicami, ktoré majú tiež krásnu textúru kvetinových motívov. V sérii je aj podobný model Kenzia. Presnejšie sú tu zobrazené jednoduché a elegantné motívy listov, ktoré pôsobia dojmom, že ste sa práve vynorili zo steny. Ideálny variant pre kúpeľňu so štruktúrovanou dlažbou v bielej farbe.

Metalický efekt v kúpeľni vytvára luxusný vzhľad

Dlaždice s kovovou štruktúrou a modrozelenými umývadlami

Rigorózny kov nazývajte sa efektívnymi modelmi s metalickou optikou, ktoré môžete vidieť na titulnom obrázku a na obrázku vyššie. Pôsobivý lesk, ktorý v kúpeľni vytvára prirodzené aj umelé svetlo, premieňa tieto štruktúrované dlaždice na skutočný klenot. Ak si vyberiete tento model dlaždíc, máte na výber medzi dvoma atraktívnymi farbami – modrá s modrozelenou a moka s béžovým odliatkom.

Šedé dlaždice so štruktúrou

Štruktúrované dlaždice v zemitých tónoch robia kúpeľňu hnedou béžovou

Existuje aj niečo vhodné pre milovníkov mozaiky. Tí, ktorí uprednostňujú klasické štvorce, pravdepodobne pôjdu Mosaico rozhodnúť, v ktorom sú jednotlivé prvky vybavené rôznymi povrchovými štruktúrami. Alternatívne však môže aj Okrúhly pre štruktúru je možné zvoliť obklady na stenu. Zvláštnosťou je ich okrúhly tvar, ktorý je obzvlášť účinný v kombinácii s uhlovými hlavnými dlaždicami. Mozaikové dlaždice origami tiež upútajú pozornosť. Ako naznačuje názov, tieto pripomínajú origamis. Sú ponúkané v dvoch farebných kombináciách, a preto sa dajú perfektne kombinovať s hlavnými dlaždicami v kolekcii.

Skombinujte elegantné béžové dlaždice s prírodným kameňom

minimalistická kúpeľňa v béžovej farbe a s umývadlom z prírodného kameňa

Pokladanie dlaždíc v bielej kúpeľni s nepriamym osvetlením

Navrhnite kúpeľňu v bielej a modrej farbe s modernými dekoráciami v čiernej farbe

Dlaždice so štruktúrou v jemných zelených pastelových farbách v kúpeľni

Dlaždice so štruktúrou a kvetinovými motívmi, diskrétne moderné, romantické

Dlaždice so štruktúrou a textúrou zanecháva motívy s efektom látky

Dlaždice so štruktúrou v mozaikovom origami efekte do sprchy

okrúhle mozaikové dlaždice sú moderné štvorcové

Dizajn od Fap ceramiche.