Pergola a altánok

Záhradná brána Pergola – 12 nápadov na súkromie a pohodlie

Drevené záhradné dvere-biela záhradná dekorácia

Predstavujeme 12 návrhových nápadov pre Pergola záhradná brána, navodiť útulnú atmosféru a zároveň zaistiť potrebnú ochranu súkromia. Nechajte sa inšpirovať našimi návrhmi a nájdite ten správny model.

Záhradná brána Pergola s elegantným dizajnom

Záhradná brána biela zaujímavé dizajnové osvetlenie

Zvláštnosťou tohto dizajnu je, že táto záhradná brána môže slúžiť ako dekoratívne vizuálne oddelenie terasy a záhrady. Hostia môžu vidieť záhradu a dizajn dokonale zapadá do celkového konceptu záhrady. Biela farba vyzerá sviežo a príjemne. Pri stavbe dbajte na to, aby medzi dverami a podlahou bol dostatok voľného miesta.

Záhradná brána Pergola do dvora

Dvorka záhradná brána pergola

Pergola záhradná brána otvára sa na dvor a pozýva návštevníkov, bohatá výsadba a stĺpcové stromy ponúkajú dostatočné súkromie. Zladte záhradnú bránu s vonkajšou plochou – nastavte akcenty a zvoľte prírodné farby. Pridajte dekoratívne prvky, ako sú zvončeky alebo iné kovové dekorácie.

Pergola záhradná brána z tepaného železa

Klenutá záhradná kovová brána

Ak máte odolnosť voči poveternostným vplyvom Pergola záhradná brána potreba, železné dvere sú perfektné. Tu majú dvere peknú fínčinu a vďaka mnohým zeleným rastlinám pôsobia útulne. Návštevníci sa môžu pozrieť do vnútorného dvora, v každom prípade môžu vidieť iba vysoké rastliny a stromy v okolí.

Záhradná brána Pergola vyrobená z dreva chráni súkromný priestor

Záhradné dvere drevená kamenná stena kovový oblúk

Vyššie záhradné dvere, ako sú tieto v kombinácii s kamennou stenou, majú nielen veľké lákadlo, ale spájajú v sebe aj funkčnosť a estetiku v jednom. Tu dizajn dotvára kovová pergola, pričom celá stena obklopuje dom a záhradu.

Záhradná brána Pergola vo vidieckom štýle

ruže zo železnej záhradnej brány vo vidieckom štýle

Ozdobte svoje Pergola záhradná brána s kvetmi a zelenými rastlinami. Tento romantický dizajn je vynikajúcou kombináciou čierneho kovu a jasných ruží. Nielenže krásne vyzerajú, ale taktiež vydávajú arómu, ktorá osvieži vašu terasu a záhradu.

Prispôsobte záhradnú bránu návrhu domu

Vstup do záhrady červená dlažba

Prispôsobte záhradné dvere svojmu domu. Môžete si postaviť baldachýn, ktorý kopíruje tvar strechy domu. Tak vytvoríte vizuálne prepojenie s domom a zvyškom dizajnu. Biela vtáčia búdka v záhrade opäť napodobňuje známe tvary a štruktúru.

Štýlová záhradná brána s moderným vzhľadom

moderné záhradné dvere s ochrannou strechou

Napriek tomu, že záhradná brána do pergoly je väčšinou spojená s klasickým štýlom a tradíciou, môžete namontovať modernú záhradnú bránu. Na príklade týchto moderných dverí, ktoré sú v harmónii s farebnou schémou v záhrade a dome, ale stále pôsobia trendovo a moderne.

Prispôsobte si vchodové dvere a záhradné dvere

Originálne nápady na záhradnú bránu

Zlaďte svoje vchodové dvere so záhradnou bránou kúpou dvoch v rovnakej farbe a z rovnakého materiálu. Veľký kamenný múr pripomína fasádu domu, zatiaľ čo drevené dvere vytvárajú krásne kontrasty.

Pergola záhradné dvere – popínavé rastliny ako ozdoba

Kvetinová ozdoba záhradných dverí

Vneste do dizajnu farbu – s ňou bielu Pergola záhradná brána okorenení majitelia domov prišli s krásnou ozdobou – živými kvetmi. Dokonale zapadajú do celkového konceptu, vrhajú tiene a pôsobia príjemne.

Drevená záhradná brána s ozdobami

Drevený plot záhradná brána-ázijská drevorezba

Pri stavbe týchto záhradných dverí bolo spojených niekoľko panelov s ozdobami. Pergola pôsobí exotickým a tajomným dojmom a má ázijský vzor – perfektný vstup do záhrady

Nadrozmerná záhradná brána do pergoly – skutočný pútač pozornosti

Nadrozmerná drevená clona záhradnej brány

Nadrozmerný Pergola záhradná brána je istou zárukou, že si dizajn všimnete. Tmavá farba dreva harmonicky splýva so stromami v pozadí. Dokonalá výroba je nevyhnutnosťou, pri tak veľkej konštrukcii sú všetky chyby okamžite zaznamenané.