Pergola a altánok

Postavte si pekný drevený záhradný domček sami – 17 funkčných nápadov

záhradný domček-drevostavba-vlastnoručne-zeleninová záhrada-rastliny-črepníkové rastliny-zelená

Kto by nemal rád malé záhradné prístrešky? Taká pekná Drevená záhradná chatka, to, čo sa pozerá do farebnej, sviežej záhrady, má niečo magické, najmä keď sa dizajnu venuje taká pozornosť ako vášmu samotnému domu. Tu pre vás máme niekoľko záhrad s peknými, inovatívnymi a štýlovými záhradnými domčekmi, ktoré vás môžu inšpirovať. . Niektoré prístrešky a záhradné domčeky sú tradičné, zatiaľ čo iné boli prepracované a sú inovatívnejšie. Budete prekvapení príkladmi. Príjemnú zábavu pri prezeraní!

Romantický,  pekná drevená záhradná chatka

záhradný domček-drevo-stavba-svojpomocne-romantické-osvetlenie-sviečky-črepníkové rastliny

Na začiatok máme niekoľko tradičných návrhov. Sú typické pre záhradné domčeky a presne to, čo si predstavíte, keď si predstavíte útulné miesto, kam by ste sa v záhrade utiahli. Prvá je pekná Drevená záhradná chatka, ktorý sa používa na chov sadeníc a orchideí. Steny s veľkými oknami, šikmá strecha so šindľom a popínavé ruže, ktoré domu dodávajú romantický akcent, sú nápadné.

Krásna drevená záhradná kôlňa obklopená sviežimi rastlinami

záhradný dom-drevo-stavba-svojpomocne-vidiecky dom-záhrada-trávnik-zelenina-obrazovka na ochranu osobných údajov

Druhy Drevená záhradná chatka slúži na odkladanie detských hračiek. Tiež sa používa ako šatňa, keď sa používa blízka vírivka. Pozrite sa na záhradný domček z iných perspektív:

Rovnako ako dizajn letného domu je dôležitá aj krajina a oblasť, ktorá ju obklopuje. V tomto prípade má chata malú vyvýšenú terasu, ktorá ju spája s prístaviskom lodí majiteľa domu.

Rovnako pozoruhodné je množstvo sviežich rastlín, ktoré obklopujú letohrádok a dva veľké kvetináče vedľa predných dverí. Vďaka tomu je ešte príjemnejšie.

Pekná záhradná chatka so sedlovou strechou

záhradný dom-drevo-stavba-svojpomocne-skalný-vidiecky dom-záhrada-schodisko-vyvýšené-tienidlo

Mnoho prístreškov a letných domov je navrhnutých tak, aby mali tvar obyčajného domu. To je prípad aj nasledujúcej záhradnej chatky. Je sivej farby a má biele rámy okien a dverí. Všimnite si tiež rozmanitosť rastlín, ktoré obklopujú dom.

Drevená záhradná chatka ponúka všetky užitočné nástroje

záhradný prístrešok-drevo-postaviť-si-nástroje-praktické-úložný-priestor-funkčný

A pekná drevená záhradná chatka  ako inovatívna oblasť, do ktorej sa treba stiahnuť

Záhradný prístrešok v pohode, krásny nápad na dekoráciu steny

Záhradný domček záhradný altánok posedenie drevená terasa

Nasledujúce dva záhradné domčeky majú dizajn, ktorý nie je taký typický, ale inovatívny. Prvou bola kedysi zanedbaná kôlňa, ktorá prechádzala rekonštrukciou a prestavbou Drevená záhradná chatka a stalo sa útulným a príjemným miestom. V tomto prípade sú zaujímavé pekné kvetinové boxy, ktoré zdobia okná a rámujú terasu, ako aj malý integrovaný záhon. Ako prízvuk bola zvolená žltá farba. Na terase je dokonca aj moderné posedenie s farebnými stoličkami, červený prútený stôl v starožitnom tvare a samozrejme rastliny.

Moderné a rustikálne v jednom prevedení

Záhradná kôlňa z neošetreného dreva, vlastnoručne postavená chladná monopitchová strecha

Záhradný prístrešok otvára obrazovku ochrany súkromia z drevených žalúzií

Ďalší je pekný Záhradný prístrešok drevený podľa návrhu Alexa Wyndhama. Je vyrobený z kôry amerického sekvoje a kombinuje rustikálny a moderný dizajn. Jeho rozmery sú 2,1 x 2,7 metra. Tu je obzvlášť zaujímavé, že strecha je pokrytá pobrežnou trávou a prírodnými kvetmi.

Tri zo štyroch stien je možné tiež otvoriť, aby bolo možné záhradný domček za teplých večerov výdatne vetrať. Je ideálny ako hosťovská izba aj ako priestor na odpočinok.

Útočisko pre záhradu

Záhradná chatka betónová drevená strecha nápady štúdio jogy záhrada

Posledné dva varianty záhradných domčekov sú obzvlášť originálne a atypické. Majú za cieľ konkrétne účely, ktoré vás prekvapia. Prvá je pekná Drevená záhradná chatka, ktorý slúži ako štúdio jogy. Moderný dizajn odzrkadľuje stav mysle milovníkov jogy.

Pekná drevená záhradná chatka

Nastavte záhradný dom s myšlienkou na bazén v stredomorskom štýle

Jedna pekná Drevená záhradná chatka môže predstavovať aj dom pri bazéne, ako v nasledujúcom prípade. Je súčasťou elegantnej, tradičnej rezidencie a nachádza sa v krásne upravenej záhrade. Je obklopený kvetináčmi a sviežou krajinou. Vnútri sa cítite rovnako pohodlne ako v obývačke a ponúka nádherný výhľad na bazén.

pekná záhradná chatka môžete využiť na mnohé účely. Môže predstavovať hosťovskú izbu, ponúka nádherný výhľad na zvyšok záhrady alebo môže byť miestom, kde môžete svojmu zelenému palcu nechať voľnú ruku..

Drevená záhradná chatka popínavé rastliny ruže ružovej farby

Drevené záhradné kôlne nápady na farebné prevedenie v modrej farbe

Modrý záhradný dom si postavte nápady na dizajn dreva

Nápady na dizajn vytvoria útulné sedenie a tipy na triky

Nápady na dizajn záhradného domu útulný krásny klasický štýl