Pergola a altánok

Ochrana súkromia v záhrade – 15 nápadov na dizajn dreveného plotu

vstup do moderného dreveného plotu

Uložiť Ochrana súkromia v záhrade a navrhnite súkromný ostrov pokoja s dreveným plotom – dáme vám 15 návrhových nápadov, ako to môžete dosiahnuť.

Ochrana súkromia v záhrade – útulné a praktické

Posedenie záhradný plot kovový nábytok

Postavte si pergolu a vítajte svojich hostí prostredníctvom útulného bieleho dreveného plotu. Dizajn je príjemný a je útulným vchodom do formálnej záhrady, ale zároveň je Ochrana súkromia v záhrade zaistené.

Ochrana súkromia v záhrade – zatienené pracovisko

Záhradníctvo Úložný priestor záhradnícke náradie

Táto dlhá časť mreží vytvára užitočnú zónu a ďalší priestor pre záhradníka. Veľký sortiment črepníkových rastlín a záhradného náradia je skrytý pred zrakom. Z Obrazovka ochrany osobných údajov  slúži ako vizuálne vymedzenie medzi rôznymi oblasťami.

Biely drevený plot ako záhradný predel

biely drevený plot záhradný rozvod

Tento krásne proporčný drevený plot je v určitej vzdialenosti od domu a umožňuje hosťom vstúpiť do záhrady zo zadného dvora. Štruktúra ponúka prakticky to isté Obrazovka ochrany osobných údajov  cez plot, ale je to nový očarujúci zvrat.

Mreže ako clona súkromia do záhrady

Záhradný plot bielej farby na jar

Krásne krivé tvary mreží odrážajú krivky krajiny, nábytku a ozdobných kameňov.

Popínavé rastliny a kamenný múr

Popínavé rastliny záhradné ružové

Tento svieži nápad s ružami a nízkym kamenným múrom ponúka bezproblémový prechod z jednej vonkajšej oblasti do druhej, mreže v pozadí slúžia ako opora pre rastliny. Ďalšie nápady pre súbor Obrazovka ochrany osobných údajov

Záhradná terasa s dreveným plotom

Záhradná lavička na terase

Niekoľko panelov z dreveného plotu spája lavičky tejto nádhernej terasy a vytvára perfektné posedenie pre zábavu priateľov alebo len relaxáciu. Drevená terasa je umiestnená na kopci tak, aby zostala skrytá pred očami cudzích ľudí. Týmto spôsobom sa samotný terén stáva prekážkou pre vonkajší svet.

Záhradné obrazovky na ochranu súkromia – lavičky

Záhradný dizajn lavičky na ochranu obrazovky

Tri panely dreveného plotu chránia lavičku pred zrakmi okoloidúcich. Táto myšlienka je obzvlášť užitočná, keď je záhrada na úrovni ulice a rozpočet je nedostatočný na vysoký plot. Tento variant šetrí námahu a peniaze a zároveň ponúka požadovaný pokoj a pohodu.

Klasický drevený plot

Myšlienka záhradného dizajnu -klasický štýl

Zakrivené tvary dreveného plotu v klasickom štýle sú v súlade s kamennými stĺpmi a zaisťujú požadovanú ochranu v záhrade aj v dome. Dlhé rady premieňajú dvor na príjemnú relaxačnú zónu.

Tienená terasa 

Terasa, kamenná dlažba, záhrada s dreveným plotom

Zakrivený tvar plotu vizuálne oddeľuje terasu od ostatnej časti záhrady. Dizajn je vybavený malými oknami, ktoré poskytujú príležitosť vychutnať si výhľad.

Paravent ako obrazovka na ochranu súkromia v záhrade

Vytvorte vodnú záhradnú zástenu

Obrazovka ako Obrazovka ochrany osobných údajov  ponúka veľa výhod pre záhradu – je mobilná a môže slúžiť ako deliaca stena kdekoľvek.

Súkromná drevená terasa vo vintage štýle

vinobranie nápad na záhradný dizajn

Drevené terasy sú jedným z najobľúbenejších miest na trávenie voľného času. Dizajn dreveného plotu a zelená farba pripomínajú vintage štýl, zatiaľ čo stôl a stoličky sú v súlade s celkovým konceptom..

Posedenie s baldachýnom

Záhradný nábytok nápady na dizajn záhrady

Plot vďaka svojmu tvaru a ochrannej streche chráni súkromie majiteľa a ponúka uvoľnenú atmosféru. Vaši hostia sa budú cítiť príjemne a určite si užijú čas v prírode.

Záhradný plot – záhradný plot neblokuje výhľad a je príjemný a upokojujúci. Cedar bol vybraný pre dizajn kvôli svojim vynikajúcim vlastnostiam – drevo je ideálne do vonkajších priestorov.

Vonkajšia miestnosť

Pergola stavia drevený plot

Rozdeľte svoju krajinu do rôznych priestorov na zábavu, stolovanie, hry a ďalšie outdoorové aktivity. Drevený plot vám s tým pomôže – a môže oddeliť rôzne oblasti.