Pergola a altánok

Drevená záhradná chatka – ako zariadiť multifunkčnú izbu

Záhradný dom stavať nápad dizajn drevo

A Drevená záhradná chatka môže slúžiť mnohým účelom – ako ukazuje tento príklad Hackneyho. Altánok má jednoduchý tvar – jednoduchú kocku na konci záhrady, ktorá sa do záhrady otvára veľkými sklenenými dverami. Veľké stromy poskytujú súkromie a v lete poskytujú tieň, takže sa môžete cítiť príjemne aj v horúcich dňoch.

Drevená záhradná chatka – rustikálny dizajn, praktický nábytok

Postavte sklopné kreslo na stenu s altánkom

 To Drevená záhradná chatka pôsobí ako prirodzené pokračovanie interiéru vďaka rustikálnemu dizajnu. Skryté strešné okno v zadnej časti altánku prepúšťa do domu aj slnečné svetlo. Praktický vysoký policový systém pojme všetky knihy a dokumenty – dom bol určený pre skriňu. Písací stôl s prenosným počítačom uprostred je to jediné, čo vlastník domu potrebuje, aby mohol nerušene pracovať. Stenu zdobí niekoľko kresieb na stene a geografická mapa. Pohodlné kreslo s čalúnením ponúka priestor na posedenie, kde môžete relaxovať a odpočívať.

Drevená záhradná chatka – multifunkčná a udržateľná

 Štúdiový vonkajší svetlíkový altánok

Ten rustikálny Drevená záhradná chatka vyrobil Office Sian Architecture navrhnuté a zrealizované. Vybrali ste si drevený materiál, ktorý v zime zaisťuje dobré tesnenie, aby bolo možné dosiahnuť maximálnu energetickú účinnosť s minimálnou spotrebou energie. Majiteľ domu tak môže pracovať v záhrade aj v chladných dňoch. Dom je možné prerobiť len niekoľkými krokmi a môže slúžiť ako altánok na večierok, kde sa nachádza bufet a nápoje. Záhradný altánok je jednoduchá drevená konštrukcia, ktorá ponúka lacnú alternatívu k prístavbe domu. Niekoľko kľúčových tipov pre nadšencov, ktorí si túto chatu zamilovali – postavte si ju v tieni. Do návrhu môžete dokonca zaradiť aj pergolu. Patio je možné zriadiť na drevenej terase pred domom. Veľké police poskytujú perfektný úložný priestor pre knihy, dekorácie, dokonca aj záhradné náradie. Praktický, očarujúci a multifunkčný – vlastník domu sa môže tešiť na svoje nové štúdio.

Svetlík v záhradnej chatke – vonkajšia knižnica

praktické zariadenie záhradnej chatky

Stôl v rustikálnom štýle

Záhradný domček v rustikálnom štýle-praktický nábytok

Drevo – hlavný materiál v stavebníctve

Osvetlenie altánku z dreva