Pergola a altánok, terasy

Viacúrovňová drevená terasa s pergolou – nápady pre vonkajšie priestory

Terasa Bankirai je postavená na 2 podlažiach

Čo si myslíš o jednom Drevená terasa s pergolou a tiež nielen postavené na jednej, ale na niekoľkých úrovniach? Aj keď je to komplikované, drevená terasa je atraktívnou a dlhodobou investíciou do vonkajšej oblasti. Predstavujeme Dream Deck pre rodinné domy- zaujímavú viacúrovňovú terasu v Iowe. Majitelia domov zrekonštruovali svoju vratkú 14 -ročnú palubu a urobili z nej nový obytný priestor. Snívali ste o vonkajšom obývacom priestore, kde by ste sa mohli porozprávať a užiť si slnko.

Postavte drevenú terasu s pergolou

Záhradný nábytok z drevenej terasy z eukalyptu

Drevo vytvára teplú a útulnú atmosféru. Na podlahu terasy bolo zvolené drevo z červeného cédra, pretože jeho teplé farby a jemná textúra sú ideálne pre vonkajší dizajn. Použitie svetlého dreva bolo veľmi dôležité z estetických a praktických dôvodov: malo by byť veľmi odolné voči poveternostným vplyvom. Zelený céder je tiež ľahko flexibilný. Horná úroveň Drevená terasa s pergolou bol tiež vybavený grilom, malým stolom a stoličkami. Drevená paluba, ktorá má približne 6 × 6 metrov, je podopretá chodníkmi z medených rúr a má 2 pergoly, na každej úrovni jednu, ktorá definuje požadovanú zónu súkromia. Užite si nádherný jesenný obrázok.

Drevená terasa s pergolou a pohodlným záhradným nábytkom

Drevená terasa s terasovým nábytkom na pergoly

Majitelia domov si vybrali záhradný nábytok ako v záhrade Monet v Giverny vo Francúzsku. Sú vyrobené z eukalyptu, ktorý je ešte odolnejší ako céder. Nenápadné tenkoprofilové zábradlie neruší nádherný výhľad. Útulné posedenie bolo ozdobené farebnými rastlinami. Rýchlo rastúce popínavé vinice sa kľukatia okolo drevenej mreže pergoly a poskytujú veľkorysý tieň. K Drevená terasa s pergolou vedie malá romantická cyklotrasa.

Malebné výhľady na okolie

Záhradníctvo z drevenej terasy Pergola

the Drevená terasa s pergolou ponúka malebný výhľad na krajinu zo všetkých úrovní. Nenápadné tenkoprofilové zábradlie neruší nádherný výhľad. Majitelia domov dali svojmu nádvoriu individualitu a charakter. Ak vás inšpiroval váš nápad a teraz by ste chceli postaviť podobnú terasu, zvážte nasledujúce rady:

-Najprv musíte mať jasno v tom, koľko presne máte priestoru.

-Spodnú úroveň je možné využiť aj ako úložný priestor pre záhradné doplnky.

Mriežka ako podpora pre vinič

Mriežkové pergoly popínavé rastliny na podporu stavby

-Zasaďte popínavú vinicu, aby ste ju mohli použiť na vytvorenie súkromnej zóny na Drevená terasa s pergolou určiť.

-Pre väčšie pohodlie môžete na nižšiu úroveň nainštalovať aj krb.

-Pridajte dostatok osvetlenia – stojacie lampy alebo záhradné lampáše – ak plánujete využiť jednu oblasť na grilovanie alebo jedenie.

– Je dôležité, aby boli aj schody dobre osvetlené..

Nápady na záhradný dizajn pre drevenú palubu

poschodové drevo-vínna terasa

– Čím viac lavičiek, miest na sedenie a rastlín, tým lepšie.

Výsledok je úžasný Drevená terasa s pergolou- elegantná zmes záhradných prvkov, ako aj efektívne využitie dostupného priestoru.