Pánsky svet

Nákup vreckového noža: štýlový darček ako darček so špeciálnym charakterom

Tip na darčekový skladací nôž pre mužov - tipy na konfiguráciu

Nájsť ten správny darček pre manžela v deň svadby, pre otca v deň otcov alebo pre priateľa v deň narodenín je umenie. Dáme vám tip na darček, ktorý bude zaručene správny.

Praktické, a predsa kreatívne darčeky muži dobre prijímajú. Personalizované darčeky, ktoré zodpovedajú vášmu životnému štýlu a majú osobitý charakter, sú veľkou radosťou. Vreckový nôž, ktorého vzor je možné navrhnúť podľa vašich vlastných preferencií, je jedinečný. Či už ide o milovníka prírody, športovca, kempingového fanúšika alebo motorkára: Džbán je verným spoločníkom pri každom dobrodružstve. Ponúkame vám prehľad variantov, vďaka ktorým srdcia skutočných fajnšmekrov bijú rýchlejšie, a potešia začiatočníkov svojim elegantným vzhľadom..

Nákup vreckového noža: praktický darček

Kúpte si vreckový nôž nápad na darčeky pre mužov tipy na konfiguráciu vybraných tetovaní

Chcete si kúpiť vreckový nôž? Vreckové nože sú praktické darčeky, ktoré ponúkajú široké spektrum možného použitia v každodennom živote a osvedčia sa ako nepostrádateľní pomocníci v mnohých situáciách. Tu je niekoľko nápadov, na čo sú najlepšie:

1. Rezbárstvo s deťmi. Bez ohľadu na to, či chcete vytvoriť čln, záhradných trpaslíkov z konárov stromov alebo záves: Deti a ich rodičia si určite užijú veľa zábavy s majstrovaním prírodných pokladov..

2. Doplnky na piknik. Zvlášť ak sa spontánne rozhodnete vyraziť na výlet, vreckový nôž by rozhodne nemal chýbať.

3. Grilovanie v prírode. Skladacie nože sú dokonalým spoločníkom na poľovníckej, rybárskej a grilovacej exkurzii.

4.  V záhrade. Aj v záhrade sa osvedčili ako spoľahlivý nástroj pre všetkých hobby záhradníkov.

Kúpte si vreckové nože: Skladacie nože Deejo sú skutočnými umeleckými dielami

Kúpte si vreckové nože a nakonfigurujte nápady štýlovo

Darček by mal byť nielen funkčný, ale mal by mať aj príťažlivý vzhľad. Jackknives od Deejo sú vysoko kvalitné dizajnové objekty, ktoré pôsobia obzvlášť dekoratívne. Cieľom zakladateľov spoločnosti Luca Foina a Stéphane Lebeaua bolo nielen predstaviť vreckový nôž ako súčasť outdoorového vybavenia, ale tiež ho vrátiť späť do vrecka ako užitočný, ale štýlový predmet každodennej potreby. Ich dizajn je ultraľahký, veľmi kompaktný, má pohodlné uchopenie a praktickú sponu na opasok. Čepele nožov sú bohato zdobené rôznymi ozdobami, ušľachtilé drevené prvky na rukoväti jemne zdôrazňujú sochársku siluetu vreckového noža a široká škála farieb zaisťuje, že si každý nájde niečo vhodné.

Skladací nôž kmeňové motívy tipy Deejo štýlový doplnok

Nože sú skvelé pre darčeky, pretože v prípade potreby je možné ich prispôsobiť. Na tento účel je k dispozícii online konfigurátor, pomocou ktorého si každý môže vytvoriť svoj vlastný vreckový nôž v niekoľkých krokoch. Na výber sú 3 veľkosti:

– Prvý variant je ultraľahký, váži iba 15 g a má dĺžku čepele 6 cm. Je ideálny pre všetkých mužov, ktorí radi robia niečo vonku. Priaznivci kempovania, cyklistiky alebo horolezectva z toho budú mať určite radosť.

– Druhý variant má hmotnosť 27g a dĺžku čepele 8 cm. Zmestí sa do vrecka, a preto je ideálny pre všetkých mužov, ktorí sú neustále na cestách.

– Tretí variant váži 37 g a má dĺžku čepele 9,5 cm. Môžete ho nosiť vo vrecku a je verným pomocníkom na cestách.

Camping jackknife Konfigurujte Deejo sami

Čepele vreckových nožov sú k dispozícii v troch variantoch povrchovej úpravy (vysoký lesk, titán v šedej farbe a titán v čiernej farbe). Rukoväť môže byť vyrobená z titánu, dreva, uhlíkových vlákien alebo polykarbonátu. Každý, kto sa rozhodne pre držadlo vyrobené z polykarbonátu, si môže vybrať z ôsmich jasných farieb. Klasická verzia s drevenou rukoväťou je vyrobená z buku a je k dispozícii v 5 farbách. Absolútnym vrcholom dizajnu a ochrannej známky Deejo sú však tetovania: V konfigurátore je možné vytvoriť viac ako 60 tetovaní na rôzne témy, ako napríklad outdoor. príroda, strojček alebo motorkársky vesmír. Od topografických máp cez zvieratá a rastliny až po kmeňové motívy: každý si tu môže vybrať ten správny motív. Je možné si objednať aj tetovaciu súpravu. Nôž je možné láskyplne označiť špeciálnym gravírovacím perom. To vytvára osobný dar, ktorý príjemcovi určite prinesie veľkú radosť.

Kúpte si vreckové nože Konfigurovať tipy Nápady na darčeky Deň otcov