osvetlenie

Očarujúce moderné osvetlenie – stojacie lampy z polyetylénu

moderné-záhradné-osvetlenie-inovatívne-formy

Moderné osvetlenie Teraz dostáva nový význam – tieto vynikajúce stojacie lampy z polyetylénu sú príjemným doplnkom každého domu a záhrady. Vytvorte si jedinečnú atmosféru vo svojom vlastnom dome s týmito elegantnými vzormi!

Moderné osvetlenie so zaujímavým tvarom

moderné-osvetlenie-stojacia lampa-zaujímavý-tvar

Tieto vynikajúce vzory sú vyrábané v Taliansku a sú vyrobené z polyetylénu a nehrdzavejúcej ocele ako základne. Tieto podlahové svietidlá, ktoré vytvorili talentovaní dizajnéri v spoločnosti Plust, sú viac ako jedno moderné osvetlenie – sú zvláštnou ozdobou, ktorá môže vykonávať aj praktické funkcie. Dizajnéri sa napríklad zamysleli a navrhli zmes vázy a žiarovky, alebo osvetlených sedacích súprav. Dizajn „Horn“ je jednoducho nádherný. Flexibilné modely sú k dispozícii v rôznych farbách – môžu podčiarknuť váš moderný interiér alebo byť sami stredobodom pozornosti.

Moderné osvetlenie – predefinované podlahové svietidlá

Horn-svetlo-puristický tvar

Fascinujúca vec na tomto moderné osvetlenie je predovšetkým tvar – napodobňuje prírodné tvary. Kamene, vetvičky, tvary húb – aj napriek ultra minimalistickému dizajnu interiéru sa cítite pohodlne a útulne. Ostatné modely majú klasickejší vzhľad a sú vhodné do tradičných interiérov. Každá lampa poskytne elegantné a jemné osvetlenie v obývacej izbe alebo spálni a vytvorí fascinujúcu súhru svetla a tieňa. Zvláštnosťou je, že v interiéri vytvárajú objem a vytvárajú elegantnú atmosféru. Dizajnéri v Pluste sa na kvety pozerali ako na inšpiráciu a ich výtvory opisujú ako nadrozmerné kvety.

Moderné osvetlenie dodáva miestnosti elegantný vzhľad

klasická-elegantná-podlahová lampa

Ak ty moderné osvetlenie od Plus Ak ho chcete použiť ako akcentačné svetlo, môžete si zorganizovať útulné sedenie s koženými kreslami a jednou z týchto vynikajúcich stojacích žiaroviek. Alebo skombinujte niekoľko prevedení, aby bola záhrada vždy dobre osvetlená. Svietidlo je možné použiť aj vo väčších chodbách. S minimalistickým interiérom sú tieto fascinujúce vzory vhodné aj do spálne.

Moderné, puristické osvetlenie

moderná stojanová lampa na osvetlenie domu

Zaujímavé stojacie lampy v bielej farbe

zaujímavý tvar podlahovej žiarovky

Farebné žiarovky od Plust

farebné-žiarovky-zaujímavé-osvetlenie