osvetlenie

Inovácia stolného svietidla – neobvyklá „lampa L“ od Anny Leymergie

Návrh stolovej lampy Japonské nápady na skladanie papiera

Vnútorné svetlá už nie sú len užitočnými bytovými doplnkami, ale aj veľmi praktickými a tvarovými prvkami nábytku, z ktorých každý zaisťuje uvoľnenú alebo atmosférickú atmosféru. „Lampe L“ navrhla mladá francúzska návrhárka Anna Leymergie s veľkým dôrazom na detail. Ten neobvyklý Konštrukcia stolovej lampy vytvára jemné svetelné efekty a dokonale sa prispôsobí akémukoľvek typu štýlu zariaďovania.

Konštrukcia stolovej lampy vytvára „tečúci“ dojem

Policová stolná lampa dizajnová lampa l-Anna Leymergie

Exkluzívne Konštrukcia stolovej lampy hodí sa na každý povrch pod uhlom 90 ° – či už na stôl, policu, skrinku, atď. Dizajn od Leymergie teda pripomína obraz Salvadora Dalího z roku 1954 „Les Montres Molles – Mäkké hodiny“. „Lamp L“ má tiež surrealistický nádych a zaujme oblými a mäkkými tvarmi, ktoré predstavujú zmysel pre rovnováhu. Ako farby návrhár použil tmavohnedé a krémovo biele.

Mimoriadny dizajn stolovej lampy z ratanu a papiera

Dizajnová lampa stolná lampa-papier japonský ratanový dub

Farby a tvary spolu ladia. Pohyb je s Konštrukcia stolovej lampy rozpoznať. Lampa bola ručne vyrobená z ratanu, japonského papiera, ľanovej priadze a bieleho duba na štvorcovom podstavci v tvare L. „Lamp L“ kombinuje remeselné spracovanie s exkluzívnym tvarom, ktorý vytvára dojem plynulosti.

Nápady na nepriame osvetlenie

Moderná inovácia dizajnu stolného svietidla kombinácia ratanu a dubového papiera

Talentovaná návrhárka Anna Leymergie sa narodila v Paríži v roku 1987. V roku 2010 dokončila návrh interiéru v spoločnosti ESAG Penninghen, krátko po tom, čo krátko predtým absolvovala školenie v Politecnico di Milano. Profesionálne skúsenosti Anna získala počas štúdií v Hilton McConnico a Christophe Pillet. Po promócii sa stala členkou tímu Patricka Jouina & Sanjit Manku. Každý z ich projektov stimuluje kreativitu a vnáša do nášho života viac svetla.

Papierová lampa v netradičnom prevedení

Moderné osvetlenie papierového svietidla Anna Leymergie

Moderná tečúca papierová lampa

Vnútorné osvetlenie nepriama stolová lampa-pravý uhol povrchu

Dizajnová stolná lampa z ľanovej priadze a bieleho duba

Lampový dizajn ratanový papier nápady dekorácie

Stolná lampa zaujme svojou jednoduchosťou a eleganciou

Vnútorné nepriame osvetlenie navrhuje moderné nápady

Lampa L od Anny Leymergie

Japonská papierová lampa lampa-l-anna leymergie Francúzsko