osvetlenie

Žiarivky Edison pre nostalgický nádych v interiéri

edison žiarovky nápad na výzdobu interiéru

Aj keď sa dnes historici zhodujú, že Thomas Edison žiarovku v skutočnosti nevymyslel, ale iba patentoval, zostáva dôležitou postavou, ktorá bude so žiarovkou navždy spojená. Dnes je žiarovka v našich domácnostiach viac ako zdrojom svetla. the Edisonove žiarovky sú tiež skvelým prvkom interiérového dizajnu.

Žiarivky Edison zvýraznené rustikálnymi tienidlami

osvetlenie jedálne rustikálny štýl kuchyňa edison deco nápad

Tienidlá, ktoré namiesto skrytia zdôrazňujú žiarovky Edison, vyzerajú celkom zaujímavo. Vyzerajú skutočne obzvlášť veľkolepo, ak sa používajú ako dekoračné prvky, ktoré dodávajú interiéru industriálny nádych.

Žiarovky Edison – priehľadné tienidlá pre viac svetla

osvetlenie do obývačky edison žiarovky jedálenský stôl krbová sedačka

Pôvodné žiarovky Edison mali veľmi špecifický tvar a veľmi zvláštny dizajn. Postupom času sa však tvary žiaroviek veľmi zmenili a dnes v našej domácnosti existuje mnoho rôznych verzií tohto jednoduchého predmetu.

Edisonove žiarovky v skupinách

rustikálne dizajnové osvetlenie obývačky vintage nápad edison žiarovka

Zdôraznite nádhernú žiaru žiaroviek Edison tým, že ich usporiadate do skupín, vytvoríte luster alebo jednoducho pôsobivé a pútavé svietidlo pre samotný obytný priestor..

Žiarovky Edison – transparentnosť v kuchyni

žiarovky edison žiarovky pult kuchynská oceľ oceľovo modrý interiérový dizajn

Priehľadné závesné svetlá umožnili, aby sa žiarovky stali základným prvkom interiéru. To však znamená, že musia ponúkať aj príjemné teplé svetlo. Samozrejme, nie všetky druhy žiaroviek sú na tento účel veľmi vhodné.

Žiarovky v kuchyni s originálnym tvarovaným sklom

vnútorné žiarovky osvetlenie moderná kuchyňa závesné svetlo parkety

V kuchyni, kde vždy potrebujete veľa prirodzeného, ​​ale aj umelého svetla, sú takéto prevedenia skutočne veľkými možnosťami. Vďaka priehľadnosti žiaroviek Edison je kuchyňa svetlá a funkčná.

Edisonove žiarovky v spálni

žiarovky do spálne závesné svetlá edison čelo postele moderný dizajn

Transparentnosť je v spálni tiež na dennom poriadku. Nezabudnite však, že atmosféra tu musí byť relaxačná a príjemná, preto do spálne vyberajte žiarovky Edison s mimoriadnou starostlivosťou.

Luster s verandami v tvare Edisona na verande

veranda svetlo osvetlenie ročník edison žiarovky sedacia časť trámy strop

Žiarovky na tomto lustri vyzerajú takmer ako sviečky. Ich teplé svetlo je príjemné a ich veľký počet je tak akurát na atmosféru, takže všetky prvky interiéru dobre pôsobia na tejto útulnej verande.

Osvetlenie modernej jedálne žiarovkami

moderná jedáleň rozložená jedálenský stôl závesné svetlá edisonový stôl

Pozrite sa na tieto malé žiarovky Edison! Ako skvele vyzerajú! Áno, vyzerajú presne ako kvapky a sú navrhnuté ako závesné svetlá! Žiarovky v tomto tvare sa často používajú v jedálňach. Vo väčšine prípadov visia nad stolom a vytvárajú príjemnú a zábavnú atmosféru.

Extravagantne pripevnená závesná lampa vyrobená zo žiaroviek

dizajn kuchyne edison žiarovky jedálenský stôl moderné zariadenie

Tu máme podobnú predstavu o použití žiaroviek Edison, ale tieto závesné svetlá visia na šnúrke. Zdá sa, že sa všetky zamotávajú, ale v skutočnosti je to premyslený dizajn jedálne.

Závesné svetlá vo formáte Edison

kuchynská dekorácia osvetlenie žiarovky moderná edison

Ak sú svetlá dokonale usporiadané, pôsobia miestnosť veľmi úhľadne a dobre organizovane. Preto ponúkajú toľko možností dizajnu pre kuchyňu, najmä ak visia v ľahkom a jednoduchom interiéri.

Lampa so žiarovkou v murárskej nádobe ako kábel

dekorácia žiarovky edison kábel ťahať rustikálny štýl

Existuje skutočne mnoho spôsobov, ako predviesť žiarovky Edison, pretože sa stali základným prvkom dnešného interiérového dizajnu. Pozrime sa napríklad na túto lampu a zistíme, ako môže zaujímavo pôsobiť v atmosfére?

žiarovky dizajn žiarovky edison tvar drevo deco

Alebo čo hovoríte na tieto svetlá, ktoré majú krásnu drevenú základňu? Na túto zaujímavú kombináciu boli použité typické žiarovky Edison. Som si istý, že tento nápad môžete urobiť, je veľmi jednoduché ho postaviť sami, alebo ho môžete nájsť na predaj v špecializovaných predajniach, ak máte obrovské šťastie! To určite prinesie do vášho interiéru nostalgický nádych, ale aj veľa šarmu a elegancie!

dizajnový nábytok kuchynské lampy idea barová stolička edison

žiarovky spálňa posteľ edison žiarovka koberec zrkadlo