osvetlenie

Dizajn stojacej lampy “Pochodeň” pre milovníkov neobvyklých vecí

ručná moderná konštrukcia stojacej lampy z betónového základu z naplaveného dreva

Všetci milovníci nevšedných vecí a výstredných designov zatajujú dych práve teraz: to Dizajn stojacej lampy „Torch“ je tou správnou voľbou, ak chcete svojmu domovu súčasne dodať prírodný a priemyselne inšpirovaný prízvuk. Bizarná lampa so žiarovkou kombinuje drsný vzhľad betónu, teplo naplaveného dreva a kovový lesk medi..

Ručne vyrábaná stojanová lampa pripomína prírodu

rustikálny dizajn stojacej lampy na doma s žiarovkovo-betónovým podstavcom

Inšpirovaný výletom lesom, Dizajn stojacej lampy „Torch“ je zmes materiálov, ktoré sa inak nezhodujú. Eklektika je zámerne vybraná ako dizajnový efekt. Rôzne textúry a tvary robia z dizajnového objektu okamžite pútavú vec. Driftwood bol použitý na stojan, betón na základňu a meď na výrobu žiarovky.

Rustikálna stojanová lampa

nápad na dizajn stojacej lampy žiarovka s efektom naplaveného dreva

Neobvyklé a inšpirované prírodou Dizajn stojacej lampy Hodí sa do minimalistického aj moderného interiéru a dá sa integrovať takmer do každej miestnosti. Ak si chcete večer oddýchnuť a prečítať si knihu, lampa je vzdialená len kúsok od vás.

Dizajnéri z Tool + Bark sa inšpirujú prírodou a veria, že krása existuje v mnohých formách a dá sa nájsť kdekoľvek. Vysoká kvalita ich výrobkov je zaručená precíznou ručnou prácou. Preto je kladený vysoký dopyt po šetrnosti k životnému prostrediu.

Dizajn od Tool + Bark

rustikálna lampa z dreva naplavené drevo prírodný červený kábel