osvetlenie

10 moderných dizajnových vonkajších svetiel z novej kolekcie Flos Outdoor

Vonkajšie svetlá v betónovom vzhľade, hranaté, LED svetlo

Flos je jedným z najznámejších talianskych výrobcov žiaroviek a svetiel. Značka sa stala stelesnením vynikajúceho dizajnu a inovatívnej funkčnosti. Vďaka spolupráci so známymi dizajnérmi, akými sú Piero Lissoni a Vincent Van Duysen, výrobca teraz ponúka novú skupinu produktov pre vonkajšie osvetlenie. Flos Outdoor je názov novej kolekcie dizajnových vonkajších svetiel, ktoré na diváka zapôsobia svojou krásou. Prístup k tomuto novému dobrodružstvu je založený na vzťahu medzi technológiou a ľudskými emóciami.

Bezdrôtová vonkajšia lampa s moderným dizajnom a svetelným polykarbonátom odolným voči poveternostným vplyvom

Pri vonkajšom osvetlení zohrávajú obzvlášť dôležitú úlohu technické špecifikácie. Netreba však prehliadať ani nádherný vzťah medzi svetlom a prírodou. Produkty od Flos Outdoor sú navrhnuté tak, aby presne zodpovedali požiadavkám moderného osvetlenia z technického hľadiska a zároveň vytvára novú rovnováhu medzi technológiou a dizajnovým jazykom, svetlom a tieňom. Objavte moderné dizajnové vonkajšie svetlá z novej kolekcie Flos Outdoor!

Bellhop – bezdrôtová LED vonkajšia lampa vyrobená z polykarbonátu

LED stolná lampa vonku odolná voči poveternostným vplyvom

Navrhol Edward Barber & Jay Osgerby

„Bellhop“ bol v roku 2016 navrhnutý ako stolová lampa pre reštauráciu Parabola v londýnskom múzeu dizajnu. Teraz návrhári použili jednoduchý model ako východiskový bod pre funkčnú outdoorovú sériu. Vďaka inovatívnej technológii okrajového osvetlenia ponúka príjemné osvetlenie bez oslnenia.

Stolné svietidlá dizajn polykarbonátová biela LED

Stolná lampa Bellhop funguje ako moderná LED sviečka. Je bezdrôtový, prenosný a poskytuje užívateľovi maximálnu flexibilitu. Najnovšia generácia dosky s elektronickými obvodmi LED vyvinutej spoločnosťou Flos je integrovaná do hlavy svietidla a chránená opálovým difúzorom, ktorý umožňuje rovnomerné rozloženie svetla okolo pätice žiarovky..

Stolné lampy biele polykarbonátové prevedenie Flos Outdoor

Exteriérové ​​svetlá vonkajšie polykarbonátové stolné svetlá

Bellhop stĺpové svetlo

Stĺpik osvetľuje antracit moderne mimo moderného dizajnu

Vonkajšie svetlo Bellhop je k dispozícii aj ako stĺpové svetlo. Je vyrobený z hliníka alebo nehrdzavejúcej ocele, dostupný v dvoch výškach a s rôznou intenzitou svetla, aby spĺňal všetky požiadavky.

vonkajšia lampa nerezová podlahová lampa led chodník dekoratívna drť

Landlord – LED stĺpové svetlo v dvoch verziách

vonkajšie svietidlo reflektor antracitový prenajímateľ flos

Navrhol Piero Lissoni

Dizajnové vonkajšie svetlá zo série „Landlord“ sú k dispozícii v dvoch verziách: „Landlord Projector“ (bodové svetlo) a „Landlord Soft“.

V prípade reflektora poskytuje jednoduchý valec intenzívny lúč svetla. Rôzne príslušenstvo, ako napríklad stĺpik na pripevnenie k zemi ako svetlo na cestu alebo kompaktný nástenný držiak, umožňuje inštaláciu do všetkých zelených oblastí.

biele vonkajšie reflektory záhradné státie

vonkajšie lampa reflektor antracitová LED koruna stromu skrytá

vonkajšia lampa reflektor antracitová stena domu flos outdoor

Landlord Soft pre difúzne osvetlenie

dizajnové vonkajšie svetlá antracitový skrytý svetelný zdroj pod stĺpovým svetlom

„Landlord Soft“ sa vyznačuje okrúhlou hlavou a svetelným lúčom smerujúcim nadol. Stĺpové svetlo vytvára šikmé rozptýlené svetlo a je ideálne na osvetlenie záhonov a prechodových oblastí. „Landlord Soft“ je k dispozícii v troch nastaviteľných výškach.

vonkajšie ľahké záhradné rastliny kladú dôraz na scénu

Climber – nástenné svietidlo Hore dole s hliníkovým odliatkom

vonkajšie svetlá hore dole, moderné hliníkové puzdro

Navrhol Piero Lissoni

Ako naznačuje názov, „Climber“ je up&Vonkajšia lampa, ktorá lezie po stenách. Spodné telo optiky je chránené sklom a ustúpené, aby sa zabránilo nepríjemnému oslneniu a maximalizoval sa vizuálny komfort. Horná optika je v jednej rovine s okrajom žiarovky, aby sa zabránilo hromadeniu vody.

hore dole vonkajšie svetlo antracitové fasádne drevo

hore dole vonkajšie dizajnové nástenné svietidlo LED

hore dole vonkajšia lampa stena antracitový lezec flos

Odlievanie – moderné stĺpové svetlá

vonkajšie svetlá antracitový štvorec viedol moderný dizajn

Dizajn: Vincent Van Duysen

Architektúra a terénne úpravy sú neoddeliteľne spojené. V sérii „Casting“ sa dizajn krajiny a exteriéru spája. Tvary T a C svetiel vytvárajú jasný rám. Dizajn jasne ukazuje zámer požadovaného smeru svetla a je vyjadrením modernistických období „keď forma nasleduje funkciu“.

vonkajšie svetlá led antracitové stĺpové svetlá flos vonkajšie schody

exteriérové ​​svetlá led antracitové stĺpové svetlá moderné flos

Vďaka minimalistickému a štýlovému dizajnu hliníkovej konštrukcie je Casting dokonalým riešením pre každú aplikáciu. Vonkajšia lampa má difúzor vyrobený z mikroštruktúrovaného skla, ktoré chráni zdroj svetla LED a zaisťuje rovnomerné rozloženie svetelného lúča.

Liatie betónu

Vonkajšia lampa sivá stojanová lampa, betónový vzhľad, hranatá

„Odlievanie betónu“ označuje brutálnejšiu architektúru. Má archetypálnu geometriu a pevnú základňu vystuženú betónovým materiálom. Každá žiarovka je vyrábaná jednotlivo ručne. Polkruhový tvar umožňuje, aby si materiálne detaily betónového povrchu prišli na svoje.

Stojanové vonkajšie svetlo Betónový vzhľad v tvare LED

Kamufláž – okrúhle nástenné svietidlá na fasády domov

vonkajšia lampa okrúhla stena LED flos outdoor collection

Navrhol Piero Lissoni

Kamufláž funguje ako kúzelnícky trik. Keď vidíte svetlo, je viditeľná aj lampa. Keď zhasnete svetlo, lampa akoby mágiou zmizne.

vonkajšia lampa okrúhleho moderného dizajnu s LED osvetlením

Vďaka rozmanitosti povrchov a farieb ponúka nástenné svietidlo najväčší možný priestor pre dizajn. Kamennú a betónovú verziu je možné plynule kombinovať s konvenčnými fasádami domov. Reflektor vyrobený z bieleho polykarbonátu na zadnej strane zaisťuje rovnomerné vyžarovanie radiálneho svetla.

vonkajšia lampa okrúhla stena led fasáda nepriame svetlo

Real Matter – nástenné LED svietidlo vyrobené z nehrdzavejúcej ocele

vstavané svietidlá LED stena z nehrdzavejúcej ocele moderná skutočná hmota

Navrhol Piero Lissoni

Vstavané svietidlo “Real Matter” fascinuje zníženým dizajnovým jazykom. Svetelný zdroj je chránený za difúzorom zo satinovaného polykarbonátu a je integrovaný do tela z nehrdzavejúcej ocele. Kryt je ošetrený procesom PVD (fyzikálne ukladanie pár). Vďaka tejto inovatívnej úprave sú povrchy Real Matter potiahnuté tenkou vrstvou kovov, ako je zirkónium a titán. Tieto sa kombinujú s oceľou na molekulárnej úrovni a zvyšujú odolnosť materiálu voči mechanickým a atmosférickým vplyvom.

Vstavané nástenné svetlá LED moderné osvetlenie schodov Skutočná záležitosť

My Way – LED vstavané nástenné svetlo

vstavané nástenné svetlá LED vonkajšie osvetlenie kvadrat flos mojej ceste

Navrhol Piero Lissoni

Vstavané svetlá v sérii „My Way“ sa dizajnovo veľmi nelíšia od „Real Matter“. Povlak tiež zaisťuje vysokú odolnosť. Po pieskovaní sa povrch nanáša dvojitou vrstvou epoxidového prášku podľa štandardu QUALICOAT.

Nástenné svietidlo vonkajšie LED moderný dizajn moja cesta