obývačka

Pôvodné nápady pre obývaciu izbu – dizajn krbu

Nápady na dizajn krbu zo skleneného dubového kameňa Nábytok do obývačky

Originálne nápady na bývanie do obývačky sú vždy nápomocné, keď chcete pridať nový kus nábytku alebo zaujímavý nový krb. Čo viac potrebujete v zime ako teplo a útulnosť domova? Zdá sa, že dizajn krbu je dôležitou súčasťou bytového zariadenia. Niekoľko originálne nápady na bývanie do obývačky, Našťastie to už dnes dokáže veľa ľudí, o čom sa v minulosti len čítalo.

 Inovácie v dizajne krbu – alebo podobnéoriginálne nápady na bývanie do obývačky

Krbová vložka Magma krbová konštrukcia žiadne nápady na domácu paru

Spoločnosť Flying Cavalries of Hassan z Londýna fascinuje mimoriadne zaujímavými návrhmi moderného bytového zariadenia. Koncentrujete sa na detaily ako nikto iný. Predstavujeme vám 3 originálne nápady na bývanie do obývačky – konkrétne návrhy mobilných krbov: neuveriteľne krásny krb Magma, súčasný krb Hillside a romantický krb Aurora. Trojicu si okamžite zamilujete a už sa neviete rozhodnúť pre konkrétnu.

Majte doma krb snov – originálne nápady do obývačky

Návrhy interiérového dizajnu krbu Flying Cavalries na krb

Originálne nápady na bývanie do obývačky majú inovácie aj tradičnú útulnosť. Magma komín, inšpirovaný vybuchujúcimi sopkami, vytvára príjemnú a veselú atmosféru, cítite sa pokojne a vitálne. Základným konceptom tohto krbu sú optické efekty tancujúceho plameňa. Senzačný dizajn krbu Magma má mnoho farieb, ktoré sa pri horení menia – napríklad červená sa stáva sivou. Drevený krb magma funguje rovnako dobre ako moderný konferenčný stolík.

Dizajnová inšpirácia pre ubytovanie

kompaktná krbová stolička inovácie do obývačky

Druhý komín dostal po vrchole názov Hillside. Je multifunkčný a má dva integrované prvky: ergonomickú stoličku a malý konferenčný stolík. Originálne nápady na bývanie do obývačky spoliehať sa predovšetkým na vzťah medzi ľuďmi a prírodou. Kompaktný krb na svahu pozostáva iba z prírodných materiálov: dubu, kameňa a skla. Multifunkčný krb môže prispieť k dokonalej relaxácii.

Moderný bytový dizajn a inovatívne kusy nábytku

žiadny parný krb moderný interiér domácnosti

Originálne nápady na bývanie do obývačky ako tieto neobvyklé návrhy krbov od Lietajúce kavalérie Hassana sú úplne v tejto zime. Romantický krb Aurora predstavuje tajomstvo polárnej žiary na nočnej oblohe. Toto umelecké dielo má 5 viacfarebných priehľadných nôh, povrch z kameňa, žiadny komín a neuvoľňuje paru.

Moderné kusy nábytku do obývačky

Krbový dizajn, moderné nápady na interiér obývačky

Inovatívny dizajn komína pre domácnosť

Stolný krb so sklenenými nohami do obývačky