obývačka

Multimediálna zábava doma – 2 možnosti nastavenia

Zábava doma zariadenie obývačky-stĺpové reproduktory-obklad drevenej steny-nízka-doska-čierne-drevo

Multimediálny priemysel je stále neobvyklejší. Od bohatých zvukových systémov po tenké plátky televíznych obrazoviek až po úplne inteligentné prepojenie všetkých zariadení v dome je takmer nič nemožné. the Hlavné body CES v Las Vegas ukážte, že kreativite sa stále medze nekladú. Pre mnohých je dokonalá domáca zábava neoddeliteľnou súčasťou ich domova. Zostáva už len voľba, či by mal byť integrovaný do domu diskrétnym a elegantným spôsobom alebo jedinečným a neobvyklým spôsobom. Dnes vám prinášame niekoľko nápadov, ako elegantne integrovať systém domáceho kina do obývačky – pre správnu atmosféru a najlepšiu multimediálnu zábavu doma..

Domáca zábava doma – technológia je nápadne usporiadaná

Zábava doma obývačka-priemyselný-dizajn-tehlová stena-drevo-čierna

Ak ste milovníkom moderných technológií a radi ukazujete, čo vlastníte, môžete svoju multimediálnu zábavu postaviť na výslnie. Systémy domáceho kina ako napr od nemeckého výrobcu Teufel sú na to predurčení. Stĺpové reproduktory sú moderné a praktické zároveň. Môžu byť ľahko integrované do akéhokoľvek štýlu zariaďovania a stále zostanú prítomné vďaka svojej impozantnej výške 62 alebo dokonca 112 centimetrov.

domáca zábava-domáci-biely-stĺpik-reproduktory-nábytok-svetlé-drevo-nízka-doska

Priestorové zvukové systémy v obývačke obzvlášť upútajú pozornosť a ich reproduktory sú pôsobivé svojou veľkosťou a dizajnom. Dnes existuje veľké množstvo reproduktorov, ktorých membrány už nie sú skryté za krytom mriežky. Čistá technológia je vystavená a srdce mnohých milovníkov hudby bije rýchlejšie. To, či sa zvuk líši od reproduktorov s krytmi, závisí od modelu. Niektorí spotrebitelia zistili, že škatule znejú jasnejšie a jasnejšie bez krytu. Nebolo to však dokázané.

domáca zábava-domáce zariadenie-obývačka-reproduktor-poloha-stena

Aby bol systém domáceho kina perfektný, mali by ste zariaďovať nábytok v obývacej izbe s televízorom a susednými reproduktormi. Pohovky a kreslá by mali smerovať k technológii a bezprostredné okolie systému by malo byť bez ďalších nápadných predmetov. V závislosti od toho, či je v popredí zvuk alebo obraz, by mali byť veľkosť reproduktorov a rozmery plochej obrazovky navzájom zosúladené a ich výkon by mal byť tiež prispôsobený veľkosti miestnosti. Originálne sedadlá do kina podčiarkujú osobitý charakter milovníka filmu. Navyše môžete do obývačky so zarámovanou televíznou obrazovkou vniesť ešte väčšiu extravaganciu. Tu je 15 skvelých nápadov na rámovanie obrazovky.

Najlepšia zábava doma bez problémov s káblami – všetko je pekne skryté

Domáca zábava doma nábytok-tmavé-drevo-rohový krb-sklad na drevo

Ak je pre vás pútavý systém domáceho kina príliš výrazný, mali by ste sa vrátiť k špeciálnemu mediálnemu nábytku. Spájajú sa s elektronikou a tvoria celok, takže reproduktory a obrazovky sú sotva viditeľné. Prehrávače Blu-ray, konzoly a reproduktory je možné uložiť do špeciálnych zásuviek a častí skriniek s prednou časťou prepúšťajúcou WLAN. Sú chránené pred prachom a skryté pred zrakom. K dispozícii sú tiež komody so zdvíhacími systémami, ktoré v prípade potreby môžu jednoducho skryť plochú obrazovku vo vnútri nábytku.

Domáca zábava doma nábytok-sedačka-integrovaná-operadlo reproduktora

Ak sa vám páči efektná, ale napriek tomu decentná, mali by ste pouvažovať nad multimediálnou sedačkou. Multimediálne pohovky integrujú technológiu do čalúnenia. Z reproduktorov, svetelných stĺpikov a malých sklopných obrazoviek sa stane gauč doma moderným multimediálnym centrom – bez toho, aby ste museli v miestnosti nastavovať reproduktory alebo iné zariadenia. Podľa toho, na čo máte chuť, môžete technológiu skryť alebo impozantne ju predviesť, keď ju použijete. Keďže väčšina pohoviek má Bluetooth alebo Wi-Fi, otravný neporiadok káblov pozdĺž trecích koľajníc už nehrá žiadnu rolu. Okrem toho môžete všetky kusy nábytku vrátane dekoratívnych prvkov usporiadať podľa svojho vkusu a nezávisle od domácej zábavy.

domáca zábava-domáci-nábytok-ľahké-drevo-matné-biele-čelá-sklenené police-plochá-televízia

domáca zábava-domov-byt-televízia-nástenná obývačka

domáca zábava-domáca stena-plochá-TV-béžovo-biela-obývačka

domáca zábava-zariaďovanie-obývačka-beamer-vysoký lesk-biely-nábytok