Návrh interiéru, nábytok

Elegantný interiér po rekonštrukcii bytu – nápad z Londýna

moderný-apartmán-renovácia-Anglicko

Tento vynikajúci interiér po a Rekonštrukcia bytu patrí k bytu v najexkluzívnejšej časti Londýna – Kensington. Luxusný penthouse sa nachádza v starej budove z 19. storočia a ponúka nádherný výhľad na Hyde Park. Projekt vyvinula skupina Staffan Tillgard Design Group v Londýne. Štúdio je zapnuté Rekonštrukcia bytu špecializovaní a dizajnéri sa pokúsili zmodernizovať interiér, ale zachovať viktoriánsku atmosféru.

Renovácia bytu – drevo a teplé farby vytvárajú atmosféru

moderná obývačka-umelecké diela-Kami

Základ pre vkusný interiérový dizajn podľa Rekonštrukcia bytu je biela farba, ktorá robí obývaciu izbu priestrannejšou. Teplé oranžové akcenty a drevo s teplou farbou vytvárajú útulnú atmosféru. Moderné umelecké diela slúžia ako dekorácia. Tradičné a moderné prvky sú plynule kombinované. Tmavé farby v spálni a kúpeľni kontrastujú so svetlou obývacou izbou a kuchyňou. Nábytok je čiastočne moderný, čiastočne vintage – rôzne štýly zariaďovania sú kombinované v bielej farebnej schéme, aby bolo všetko v harmónii. Vstavané stropné osvetlenie zvýrazňuje niektoré kusy nábytku a vďaka modernému krbu v obývačke pôsobí interiér útulnejšie..

Moderné umelecké dielo – renovácia bytu v Kensingtone

Svetelná obývačka s príveskom Krystal

Po rekonštrukcii bytu a dizajnéroch z Staffan Tillgard vyzdobili byt umeleckými dielami – do interiéru sa úspešne včlenilo toľko zaujímavých obrazov a sôch, že chodba pripomína galériu umenia. Veľká pozornosť bola venovaná detailom vkusného interiérového dizajnu, aby výsledkom bolo príjemné prostredie. Je to nadčasová elegancia, v ktorej sa vždy cítite dobre.

Od Jaz

Moderná čiernobiela kuchyňa

moderná čiernobiela kuchyňa

Luxusný penthouse v Londýne

Penthouse londýnsky interiér

 Rekonštrukcia bytu

Rekonštrukcia bytu biela farba

Londýnsky byt – drevená stena

Apartmán Londýn drevená stena

Biela sedačka a čiernobiele obrázky ako ozdoba

moderné-biela-sedačka-červená-stena-obrázky

Penthouse v Londýne so sochou na chodbe

elegantný-drevené-schody-penthouse-londýn

Farebné koraly na rozdiel od neutrálnej farebnej schémy v obývacej izbe

sedacia súprava sivá koralové vankúše

Luxusná kúpeľňa s mramorovou dlažbou

Luxusná mramorová kúpeľňa