Návrh interiéru, nábytok

Moderný kožený nábytok od firmy Mascheroni

dizajnérska sedačka na červené víno

Mascheroni je svetoznáma talianska spoločnosť, ktorá vyrába vysoko kvalitný nábytok. Zameranie produktov je určite na Kožený nábytok. Jeho filozofia je založená na presvedčení, že pre dobrý dizajn je potrebné splniť niekoľko dôležitých požiadaviek. Dobrý výskum je prvá vec, ktorú by mal výrobca nábytku urobiť, aby mohol vzniknúť inovatívny dizajn. Človek by mal oceniť a podporovať kreativitu. Veľkú úlohu zohrávajú aj kvalitatívne materiály a skúsení zamestnanci, ktorí sa podieľajú na výrobe.

Moderný kožený nábytok dodá každej miestnosti očarujúci vzhľad

béžové luxusné stoličky obývacia izba

Mascheroni sa podieľa na výrobe Kožený nábytok sa špecializuje a spája vo svojich návrhoch štýl a eleganciu. Pohovky, stoličky, stoly, písacie stoly a postele. Nábytok vyzerá veľmi solídne, a predsa elegantne a očarujúco. Každú izbu je možné ľahko prerobiť na luxusné prostredie, ak je k dispozícii správny nábytok. Asi najlepšou vecou na kolekcii je široká škála modelov, ktoré sú vhodné do veľkých aj malých miestností.

Kožený nábytok od Mascheroni – tak sa žije štýlovo

čierny-kožený-nábytok-klasický-dizajn

Preferované farby pre zbierku Mascheroni sú prevažne neutrálne – čierna, biela, rôzne odtiene hnedej a červenej. Každý model má individuálny charakter, bol vytvorený pre iný typ pre zákazníkov a je zameraný na všetkých ľudí, ktorí chcú zmiešať moderný s klasickým štýlom. Ak ste tiež fanúšikom talianskeho nábytku, tieto prevedenia vás určite potešia!

 Od K.H. Christovej

Červené kreslo od Mascheroni

luxusné talianske červené kreslo

Biela sedacia súprava s talianskym dizajnom

biela-sedacia súprava-taliansky dizajn

Elegantná béžová sedačka

elegantná obývacia izba s pohovkou z béžovej kože

Biely kožený nábytok v obývačke

biely kožený nábytok do obývačky

Pohodlné moderné kožené kreslo

Pohodlné moderné kožené kreslo

Moderný biely kožený nábytok

moderný nábytok z bielej kože

Hnedá sedačka s talianskym dizajnom

knižnica hnedej sedačky