Návrh interiéru, nábytok

Dva očarujúce nápady na dekoráciu interiéru bytu z New Yorku

Interiér bytu nápady obývačka

Predstavujeme vám dvoch Interiér bytu Nápady z Manhattanu, New York, USA. Sú rovnako vzrušujúce a elegantné a dodávajú miestnosti jedinečný vzhľad. Prvá myšlienka interiéru kladie veľký dôraz na dekoráciu – koberce, zaujímavé obrázky alebo exotické sochy vytvárajú elegantnú atmosféru. Elegantné, takmer eklektické kombinácie farieb a štýlov sú fascinujúce a každá izba je novým prekvapením.

Interiér bytu – akcent na umelecké diela

Koridor na dekoráciu umeleckých diel

Farebná schéma v Interiér bytu sa drasticky mení z miestnosti do miestnosti, a napriek tomu láska k umeleckým dielam a obrazom spája celý interiér. Kým miestnosti v obývačke dominuje čiernobiela s červenými akcentmi, strop na chodbe je natretý modrou farbou a skrinka bola zvolená v neutrálnej farebnej schéme. Fialová kúpeľňa inšpiruje presklenou stenou so vzrušujúcimi ozdobami.

Interiér bytu – dôraz na jednoduchú eleganciu

útulný-sivá-sedačka-obývačka-interiér

jednoduchá-elegancia-luxusný-byt-New-York

Druhy Interiér bytu  sa dá opísať jednoduchou eleganciou. Neutrálna farebná schéma dominuje celej obývacej časti, sivá obývacia izba s luxusným krištáľovým lustrom nad jedálenským stolom púta pozornosť každého, zatiaľ čo zvyšku miestnosti dominuje béžová. Drevo dodáva obývacej izbe útulný vzhľad, zatiaľ čo hranatý tvar nábytku dodáva miestnosti štýlový a elegantný vzhľad.

Zamerajte sa na pohodlie a eleganciu – nápad na interiér bytu

moderný-elegantný-kuchyňa-ostrov-byt-New-York

elegantný nábytok-krásny-výhľad-byt-New-York

elegantné kúpeľňové mramorové dlaždice

Pohodlný nábytok si príde na svoje vďaka presklenej fasáde. Jemné materiály, ako je žula, mramor a nehrdzavejúca oceľ, sú pôsobivé. Zamilovať sa do tohto nápadu interiéru nevyžaduje veľa – je praktický a vyzerá dobre, dokonca aj v menších bytoch.

Abigail

Interiér bytu s eklektickým nábytkom

červené kreslo, drevený konferenčný stolík, obývačka

Luxusný apartmán v New Yorku s fialovou kuchyňou

Luxusné kuchynské obklady

Luxusná fialová kúpeľňa

Luxusný fialový kúpeľňový sklenený stenový byt

Interiér bytu jedáleň

Umelecká nástenná dekoračná skrinka