Návrh a údržba záhrady

Keramická záhradná keramika – fascinujúce nápady pre ručne vyrábané záhradné dekorácie

záhradná keramika keramika vodná fontána-dekoratívne-deti-chlapec-dievča-kvety-stromy-záhradný dizajn

Naučili ste sa keramiku a radi sa venujete svojmu tvorivému koníčku, ktorý v sebe spája mnoho faziet? Keramika je v skutočnosti nekonečným zdrojom inšpirácie a chceme, aby vám tento článok prinášal skvelé nápady a návrhy Hrnčiarske záhradníctvo s ktorou vám záhradný dizajn urobí radosť a vaša záhrada získa osobný kontakt.

Keramická záhradná keramika dodá záhrade individuálny nádych

záhradná keramika hrnčiarske gule-overovania-ručné práce-kvetinový vzor-držiak na sviečku-skalný strom

Zvlášť ak záhradnú keramiku vyrábate ručne, jednotlivé výtvory dodajú vašej záhrade nezameniteľný charakter. Hľadáte skvelé nápady pre láskyplne vyzdobenú záhradu? Ako sa vám páči táto krásna záhradná lopta? Je ozdobený pôsobivými kvetinovými vzormi a dodá vašej záhrade niečo.

Keramická záhradná keramika – nápadité záhradné gule pre rozprávkové kúzlo

záhradná keramika hrnčiarske kamienky-záhradná dekorácia-gule-ručné ozdoby-figúrky-geometrické

Ak je to pre vás jednoduchšie, môžete záhradnú guľu ozdobiť rôznymi geometrickými figúrkami. Vytvorte si vlastné záhradné dekorácie a nechajte nudnú záhradnú cestu s bielymi kamienkami a loptičkami s rôznymi vzormi, aby sa stala skutočným pútačom pozornosti..

Dodajte záhrade umelecký nádych pomocou ručne vyrobenej záhradnej keramiky

záhradné keramické nádoby-váza-guľa-pologuľa-kvetináč-rastlina-misa-vtáčia dekorácia

Keramické gule na šperky môžu byť vyrobené v rôznych prevedeniach. Farebná záhradná lopta ako vizuálny prízvuk v záhrade tiež vyzerá skvele. Môžete premeniť loptu na atraktívny kvetináč alebo na romantické záhradné svetlo.

Ručná výroba záhradnej keramiky – pekné závesné držiaky na čajovú sviečku

záhradná keramika hrnčiarstvo remeselný-držiak na čajovú sviečku-biely-závesný-sférický-prírodný-farebný

Záhradné gule sa dajú ľahko premeniť na pekné závesné držiaky na čajovú sviečku. Môžete navrhnúť malé loptičky vo svojej obľúbenej farbe alebo poskytnúť rozmanitosť a namaľovať každú jednotlivú loptičku inou farbou. Mäkké svetlo sviečok urobí každý grilovací večer jedinečným a vzbudí medzi hosťami obdiv.

Keramická záhradná keramika sama – vyrobte si skvelé závesné koše sami

záhradno-keramická-hrnčiarska-misa-lano-gulička-kvetináč-závesný košík-žena-ručné práce

Už ste vyrobili niekoľko kvetináčov a chceli by ste pekné, ručne vyrobené kvetináče postaviť na výslnie? Ideálnou ozdobou vašej záhrady by bol závesný kôš, z ktorého rastú a rastú zaujímavé popínavé alebo závesné rastliny svojimi výhonkami nahor alebo nadol a prezentujú svoju krásu..

Keramická záhradná stéla – vyčarujte farebné kvety Keramim

záhradno-keramická-keramika-kvety-kvetináč-dekorácia-pestrofarebné-kvety-hlinené-ručné práce

Snívate o tom, že vo vašej záhrade kvitnú po celý rok krásne kvety v rôznych farbách a cítite dotyk jari a sviežosti aj v dňoch, keď sa slnko nechce ukázať? Popustite uzdu svojej fantázii a navrhnite rôzne záhradné stonky ako kvety. Kvetné puky, tulipány, ruže alebo mak, všetky vyzerajú skvele a dajú sa ľahko napodobniť.

Dekorácia kvetináča s malými keramickými hubami 

záhradno-keramická-hrnčiarska-ručná práca-huby-farebné-malé-figúrky-dekorácia-záhradný dizajn-kvetináč

Malé ozdobné huby sú v každom ročnom období skvelým nápadom na spestrenie vašej záhrady. Čo si myslíte o malých hríboch v červenej alebo žltej poleve s ich peknými, bielymi bodkami? S niekoľkými malými keramickými hubami a machom alebo kôrou môžete svoje kvetináče naaranžovať a urobiť z nich skvelý pútač pre oči..

Praktické a užitočné záhradnícke pomôcky – zeleninové a bylinkové značky

záhradno-keramická-hrnčiarska-záhradná fixka-obdĺžnikové-označené-farebné-žena-ruky-korenie-zelenina

Naozaj si ešte netrúfate na výrobu drahého keramického riadu? Skúste tieto skvelé rastlinné znaky prvýkrát vyskúšať. Vyrobte si rôzne zeleninové a bylinkové značky, ktoré uľahčia zber a zber všetkým hobby kuchárom vo vašej domácnosti. Bylinkové znamenia vyzerajú veľmi pekne buď priamo v zemi, alebo v kvetináčoch. Teraz môžete malých pomocníkov posielať domov bez obáv po bylinky.

Ručné keramické dekorácie na stôl

záhradno-keramický-hrnčiarsky-dekoratívny-miska-kvet-vtáky-ručná práca-kvetináč-drevený stôl

Správna dekorácia stola je súčasťou veľkej záhradnej dekorácie. Ak chcete sami urobiť dekoráciu, ktorá má blízko k prírode, môžete si vyrobiť krásnu dekoráciu alebo misku na ovocie. Misa v tvare kvetu, na ktorej je vrabec alebo motýľ, nepochybne krája jemnú postavu na drevenom záhradnom stole.

Postavte si z hliny svoje vlastné vysnené záhradné jazierko

záhradno-keramické-hrnčiarske-jazierka-ozdobný-stojan-kov-keramická-misa-vodné-kamene-kvety

Pekne navrhnuté záhradné jazierko je snom väčšiny hobby záhradníkov. V teplých letných dňoch voda osviežuje a posilňuje a existuje nespočetné množstvo možností dizajnu a nápadov na dekoráciu, vďaka ktorým je záhradné jazierko v záhrade fascinujúcim pohľadom na oči. Môžete vytvoriť originálny keramický rybník a ozdobiť ho krásnymi kamienkami, keramickými a rybničnými figúrkami alebo plávajúcimi kvetmi podľa vlastných predstáv..

Hrnčiarske záhradníctvo – originálne kŕmidlo pre vtáky vyrobené z hliny

záhradno-keramická-hrnčiarska-vtáčia búdka-hlinená-nádoba-ručne robená-slamovo-vtáčia-prírodná-stena rastlín

Ak chcete do svojej záhrady zaujímavý dom pre vtáky, ktorý je zároveň veľmi dekoratívny, môžete z hlinenej čajovej kanvice urobiť kreatívny domček pre vtáky. Džbán jednoducho zaveste na držadlo pomocou lana a dovnútra rozložte trochu slamy. Ručne robená dekorácia je hotová!

Keramický dekoratívny keramický vtáčik

záhradno-keramická-hrnčiarska-vtáčia búdka-hlinený-kmeň-stromu-záhradná-dekorácia-ručná-prírodná-vetva

Môžete si tiež vyrobiť skvelý vtáčik alebo kŕmnu stanicu, ktorú si môžete ozdobiť podľa svojho vkusu a prispôsobiť jej veľkosť záhrade. Napriek tomu, že dom má dekoratívny charakter, môže sa sem samozrejme nasťahovať vták. Na zadnej strane nechajte dvere, ktoré môžete otvoriť na čistenie.

Vytvorte jedinečné keramické zvonkohry

zahradna-keramicka-keramika-priroda-list-zelena-gulicka-kamenna-vetvička-zvonkohra-ručné-stromy

Môžete si vyrobiť skvelú keramickú zvonkohru a uvidíte, ako sa veterné zvonkohry pohybujú vo vetre. Tvar môže byť celkom nekomplikovaný. Ak si chcete užiť aj zvonkohru, môžete k lanu priviazať aj dve loptičky, ktoré zasiahnu list a vydávajú zvuky. V závislosti od toho, ako a v akej dĺžke ich zavesíte, sa vyrobené tóny budú líšiť.

Záhradné keramické zvieratká – ručne vyrobená sova

záhradná-keramika-hrnčiarska-záhradnícka-dekorácia-sovičky-malá-kožená-šnúrková-visiaca

Môžete si tiež vyzdobiť záhradu množstvom roztomilých postavičiek zvierat. Môžete vyrábať malé sovy. Malých obyvateľov záhrady môžete umiestniť na krík alebo strom. Mimochodom, sú to vždy skvelé darčeky. Ak to chcete rozdať, môžete vygravírovať meno na zadnú stranu a navrhnúť si vlastný osobný darček.

Keramická figurálna záhradná keramika – figúrka slona

záhradná keramika-figúrka-slon-zviera-okrúhle-ručné-kvety-kmeň-stromu-fialky-orgován

Čo hovoríte na roztomilého sloníka ako ozdobný predmet vo vašej záhrade? Slon symbolizuje šťastie a mier a údajne so sebou prináša prosperitu a lásku. So zdvihnutým kmeňom nie je len kúzlom šťastia, ale vďaka dokonalému, okrúhlemu tvaru ho ľahko napodobnia aj začiatočníci. Roztomilá figúrka zvieraťa, však??

Hrnčiarska záhradná keramika kat 

záhradná-keramická-hrnčiarska-mačka-taniere-ryba-záhradná-dekorácia-figúrky-zvieratká-zelená plocha

Ste skutočným milovníkom zvierat a milujete elegantné a majestátne mačky? S ručne vyrobenou mačkou dodáte svojej záhrade veľmi zvláštne kúzlo. Či už sa rozhodnete pre sediacu postavu s modrými alebo zelenými očami, alebo pre čiernu mačku so zdvihnutým chvostom, zaistíte si nadšený vzhľad.

Zábavná záhradná keramika – žaba s knihou

záhradná keramika-záhradníctvo-dekorácia-žaba-kreslo-malé-ručné-knihy-kmeň-stromu

Keramická žaba je obľúbeným a preferovaným motívom záhradnej výzdoby. Žabí princ stojí na okraji fontány alebo na okraji rybníka a zapôsobí svojou zlatou korunou. Ak chcete navrhnúť žabu iným spôsobom, môže byť tento zábavný nápad pre vás. Malá žabia postava sediaca v kresle a čítajúca knihu vyzerá veľmi roztomilo.

Neobvyklá záhradná dekorácia pre dobrú náladu

záhradná keramika-žaba-ručné práce-záhradná-figúrka-cyklistická prilba-zviera-záhradná dekorácia-vtipné

Tieto dva výtvory vám určite urobia dobrú náladu a vyčaria úsmev na tvári každému návštevníkovi. Žaba, ktorá stojí hore nohami alebo jazdí na bicykli, je bezpochyby zábavný a neobvyklý nápad na dekoráciu.