Náramkové hodinky

Moderné hodinky pre ženy – tipy na styling leto 2016

Moderné hodinky -ženy-leto-2016-značka-hodinky-módne-šperky

Náramkové hodinky dnes už nie sú len praktickým šperkom, na ktorom sa dá čítať čas. Vedľa časových indikátorov sú moderné hodiny sa stala vyhlásením pre ženy a mužov, ktorí si potrpia na módu a chcú vyniknúť z davu. Náramkové hodinky by ako hlavný doplnok mali mať vzťah k celkovému obrazu a nemali by konkurovať ostatným. Hovorí sa, že doplnky dodávajú outfitu „niečo isté“, čo je čerešnička na torte. Úplne súhlasíme!

Moderné dámske hodinky – buďte trendy včas

Moderné hodinky -ženy-leto-2016-doplnky-šperk-outfit

Hoci meškanie 15 minút, hlučné štatistiky, je stále prijateľné, náramkové hodinky bohužiaľ nemôžu urobiť nič, aby zabránili presnosti. Moderné hodinky okrem presného času odhaľujú pozornosť k detailu a veľa o osobnosti nositeľa. Pri rôznych príležitostiach a emóciách sa každá žena rozhodne pre rôzne šperky a okrem výberu nadčasových modelov sú potrebné aj rôzne ďalšie. Medzi klasiku patria tie s jednoduchým dizajnom, kovovým puzdrom a koženým alebo kovovým remienkom. Ostatné vyrobené z plastu alebo v živých farbách pôsobia mladistvo a pôsobia viac -menej ako módny doplnok. Klasicky elegantné, futuristické alebo športové, od jemných po pútavé – každý, kto by si chcel kúpiť moderné náramkové hodinky, bude na www.markenuhren-billiger.de Nájdi to. Naše tipy na styling vám tiež povedia, ako môžete kombinovať svoje obľúbené kúsky podľa najnovších letných trendov v roku 2016.

Moderné hodinky ako hlavný doplnok pre ženy

Moderné hodinky -ženy-leto-2016-čierne-každodenné

Mnoho žien volí pochmúrne, neutrálne farby alebo čiernu a neriskuje experimentovanie so vzrušujúcimi kombináciami. Prečo väčšina outfitov nevyzerá ani vzrušujúco, ani individuálne. Chýba príslušenstvo. Podčiarknite svoju dobrú stránku hlavným doplnkom, ktorý outfit charakterizuje. Dámske ruky sú symbolom ženskosti a oplatí sa na ne zamerať pomocou elegantných náramkových hodiniek.

Skombinujte moderné hodinky s oblečením prostredníctvom farebných alebo štylistických podobností

Moderné hodinky -ženy-leto-2016-modro-hnedé

Všetky časti úspešného vzhľadu by mali mať navzájom viditeľný vzťah. Môže to byť farba, štýl alebo použitý materiál. Je dôležité zladiť kožené prvky oblečenia, ako sú opasky, topánky alebo tašky, a teda vybrať si hodinky s koženým remienkom v rovnakej farbe alebo s podobnou štruktúrou.

Moderné hodinky s hodnotným kovovým vzhľadom – trend ružového zlata

Moderné hodinky -ženy-leto-2016-ležérne-rifle

Kovové remienky v striebornom alebo zlatom vzhľade môžete kombinovať so šperkami z rovnakého materiálu. Držte sa zlatého pravidla „striebro so zlatom je no-go“ a nenoste strieborné náušnice s pozlátenými náramkovými hodinkami. Klenotníci v poslednej dobe udávajú nový trend šperkom z ružového zlata alebo medi, ktoré dodávajú celkovému vzhľadu zvláštnu romantickú poznámku..

Moderné hodinky – vhodné na každodenné použitie a zároveň špeciálne

moderné-hodinky-ženy-leto-2016-ležérna-zvieracia potlač

Hlavné príslušenstvo slúži ako spojovací prvok medzi časťami celkového vzhľadu, ale môže byť aj trochu odlišné, aby si skutočne prišlo na svoje. Topánky a tašky v hnedej alebo čiernej farbe úžasne fungujú v kombinácii s náramkovými hodinkami Leo. Šikovne implementované bez preháňania, zvieracie motívy a potlače sú vhodné na každodenné použitie, ale aj zaujímavé detaily vo večerných outfitoch.

Moderné hodinky – nepreháňajte to s farbou

moderné-hodinky-dámy-leto-2016-červeno-etno

Intenzita farby celého oblečenia je obzvlášť dôležitá, aby bolo úspešné. To neznamená nosiť červenú od hlavy po päty. Červené náramkové hodinky, nechty nalakované na červeno, červený rúž a možno aj moderná taška s akcentom v ohnivej farbe dodajú každému monochromatickému, až nudnému oblečeniu vzrušujúci vzhľad..

Letný trend 2016 – moderné hodinky a náramky v jednom 

moderné-hodinky-dámy-leto-2016-boho-modré

Trend smerom k menším puzdrám hodiniek, ktorým ženy s užším zápästím dávajú prednosť, sa pomaly opäť presadzuje. Zvláštnosť je možné vidieť na letných modeloch, ktoré pôsobia skôr ako ozdobný, ozdobný náramok než ako hodinky. Malý ciferník vyzerá skôr ako akcent na pletenej koži a dá sa nádherne implementovať do vkusného letného outfitu.

Moderné hodiny s pomerne veľkým priemerom puzdra

moderné-hodinky-dámy-leto-2016-elegantné-čierne

Ako predtým, dámske hodinky majú pomerne veľké puzdrá, čo je typickejšie pre pánske modely. Aj napriek tomu tieto značkové hodinky nepôsobia drsne, a to vďaka umným detailom a akcentom. Malé kamienky, zaoblené hrany a elegantné náramky prezrádzajú, že hodinky sa nosia na ženskej ruke. Motívy prírody a zvierat na ciferníkoch inak jednoduchých modelov sú veľmi trendy.

Objavte sa v lete s modernými dámskymi hodinkami 

moderné-hodinky-dámy-leto-2016-námorné-modro-červené

Ako hlavný doplnok, do ktorého investujete viac, je mysliteľné vybrať si modely, ktoré zodpovedajú vášmu základnému šatníku a vášmu individuálnemu štýlu. Farebný remienok na hodinky by sa mal nachádzať aspoň v jednej ďalšej časti, aby bol celkový vzhľad správny. Nezabudnite, že detaily robia outfit výrazným.