Náramkové hodinky

7 z najkrajších hodiniek Cartier – čistý luxus z Francúzska

cartier najdrahšie luxusné hodinky diamanty zlaté

Známa luxusná spoločnosť Cartier House bol založený v roku 1847, čím sa stal jedným z prvých klenotníckych domov, ktoré vyrábali luxusné hodinky. Zaujímavosťou je, že medzi zákazníkmi boli kráľovskí príbuzní vrátane princeznej Mathilde, Napoleonovej netere. Vďaka týmto zákazníkom sa spoločnosť stala známou a milovanou už v roku 1856. Prvé luxusné hodinky vyrobil v roku 1904 Louis Cartier pre priateľa, zatiaľ čo prvé dámske hodinky vyrobili v roku 1888..

Teraz sú k dispozícii rôzne typy modelov. Väčšina z Hodinky Cartier dá sa dokonca objednať na internete. V tomto článku vám predstavíme 7 z najkrajších Hodinky Cartier predtým.

Hodinky Cartier – hodinky Pasha C (6 150 dolárov)

Pasha C Watch cartier luxusné hodinky vodotesné

Pretože značka vo väčšine prípadov má číselník s rímskymi číslicami pre Hodinky Cartier toto je jeden z mála modelov so štyrmi arabskými číslicami. Zvláštnosťou je, že sú to jedny z najodolnejších hodiniek, pretože sú chránené až do hĺbky 300 metrov, zatiaľ čo väčšina ostatných modelov je odolných voči vode iba do 30 metrov. Jeho dekorácie sú tvorené diamantmi a zafírmi.

Prvý model Pasha bol vytvorený v roku 1943.

 Hodinky Baignoire (45 200 dolárov)

Luxusné diamantové hodinky Baignoire Watch

Tento nádherne pekný model bol vyrobený ešte skôr ako paša v roku 1906. Je jedným z nich Hodinky Cartier, ktoré sú vodotesné do hĺbky 30 metrov a tiež sa skladajú z bieleho zlata s ozdobami v podobe diamantov.

 Hodinky Santos-Dumont (48 200 dolárov)

Santos Dumont Hodinky rímskych číslic biele zlato

Vyššie uvedený priateľ, ktorý v roku 1904 dostal ako prvé darčeky od Cartiera, sa volal Alberto Santos Dumont. Už si teda viete predstaviť, že tento model je nástupcom tých úplne prvých hodiniek. Je to tiež posledný model v rade Hodinky Cartier, Spoločnosť Cartier začala v roku 1904.

Je chránený aj pred prienikom vody v hĺbke až 30 metrov. Príklad na fotografii je vyrobený z bieleho zlata, diamantov a kryštálov.

Hodinky Tortue (52 500 dolárov)

Tortue Watch by cartier unisex čierna

Aj tieto hodinky vyrobil Louis Cartier a boli vyrobené v roku 1912. Zvlášť na vás mohlo zapôsobiť, že boli inšpirované korytnačkou.

Krásne hodinky môžu nosiť muži aj ženy. Vďaka remienku z krokodílej kože a spone z bieleho zlata je obzvlášť luxusný a vodotesný až do hĺbky 30 metrov..

Ronde Louis Cartier (55 000 dolárov)

Luxusný kožený krokodíl Ronde Louis Cartier

Tento klasický model s vodeodolnosťou až 30 metrov má tiež remienok z krokodílej kože a diamantovú a zafírovú ozdobu.

Ballon Bleu de Cartier (61 500 dolárov)

Zlatý kožený remienok Ballon Bleu de Cartier ružový

Na oplátku za vysokú cenu získate náramok z krokodílej kože, zlaté puzdro a mnoho diamantov ako ozdobu. Ako väčšina z nich Hodinky Cartier tento model je tiež vodotesný až do 30 metrov.

Hodinky Tank Anglaise (62 000 dolárov)

hodinky z cartier tank anglaise hodinky červené

Rovnako ako predchádzajúce tri pôsobivé modely modelu Hodinky Cartier Aj v tomto modeli je remienok vyrobený z luxusnej krokodílej kože. Hodinky sú posledným modelom v rade, ktorý bol prvýkrát uvedený na trh v roku 1917. Puzdro je opäť vyrobené zo zlata a vodotesnosť je 30 metrov.