Nápady na vianočné dekorácie

Adventný kalendár s rozdielom – 3 originálne nápady s návodom

Adventný kalendár s rozdielom -dezén-vianočný-stromček-dekorácia-drevo-prírodné materiály

Vianoce sú o rozdávaní darčekov. Deti netrpezlivo očakávajú prekvapenia pod vianočným stromčekom a aby sa ich zvedavosť udržala v medziach, adventný kalendár sa javí ako skvelé riešenie. Všetky deti samozrejme vedia, čo sa skrýva za malým okienkom hotového adventného kalendára zo supermarketu – čokoládových praliniek. Preto sú tieto úplne nezaujímavé. Ak nie je prekvapenie, každý darček je vnímaný ako nudný aj pre dospelých. Vytvor Adventný kalendár s rozdielom a urobte radosť svojmu milovanému, veľkému alebo malému.

Adventný kalendár s rozdielom – malé prekvapenia v originálnom balení

Adventný kalendár s rozdielom-naplavené drevo-hnedé-papierové tašky

Aby ste si sami navrhli adventný kalendár iným spôsobom, nepotrebujete veľa. už máte v hlave nápad, ktorý vám padol do oka? Ak nie, potom sme zhrnuli tri skvelé a kreatívne ručné práce, ktoré je možné rýchlo implementovať bez akéhokoľvek úsilia. Je bežné, že každý vyžaduje papierové vrecká z hnedého papiera. Sú k dispozícii v každom supermarkete a sú považované za ekologické, pretože sú vyrobené z recyklovaného papiera, sulfátového papiera. Potrebujete ich 25. Okrem toho ste mali mať vybratých a pripravených 25 malých darčekov.

V záujme dieťaťa navrhnite adventný kalendár inak – pokyny

Adventný kalendár s rozdielom -inštrukcie-naplavené drevo-pa% cc% 88ckchen-dieťa

Ak chcete vyrobiť adventný kalendár pre deti, na malé darčeky sa hodia predovšetkým sladkosti, ako sú cukríky, lízanky, cukríky a iné drobnosti. Na adventnú nedeľu si pripravte niečo väčšie, napríklad hračku alebo malé šaty. U dospelých je výber trochu ťažší. Vtipná poznámka je vždy vítaná, rovnako ako poukážky, ktoré vám prídu, napríklad filmový večer a večera, kedy kúpite druhej osobe.

Iný druh adventného kalendára – zaveste malé balíčky

Adventný kalendár s rozdielom -inštrukcie-balíček-číslované-zavesené

Všetky prekvapenia a drobné darčeky pekne zabaľte a každý balíček označte číslami od 1 do 25. Na to môžu slúžiť samolepiace etikety alebo si ich môžete sami vytlačiť a originálne pripevniť k obalu. Najľahší, ale nie veľmi nápaditý spôsob je vziať si pero a napísať naň príslušné číslo.

Iný druh adventného kalendára – farebné balíčky a tašky visia na vetve naplaveného dreva

Adventný kalendár s rozdielom -návody-naplavené drevo-hnedý-papier-balík

Keď sú všetky balíčky pripravené – plné a očíslované, závisí to od kreatívneho a jedinečného dizajnu. Náš prvý návrh ide trochu ďalej, pokiaľ ide o dekoráciu priaznivú pre životné prostredie. Na to potrebujete vetvu naplaveného dreva alebo aby bola vianočná, môžete si ju vyrobiť zo skutočnej jedle. Ozdobnými stuhami a šnúrami na ne postupne zaveste všetky balíčky. pomocou rôznych stužiek vytvorte bujný adventný kalendár.

Iný druh adventného kalendára – vyrobený zo starého dreveného rebríka

Adventný kalendár s rozdielom -inštrukcie-rebrík-pckhen-u% cc% 88 prekvapenie

Ďalšou obzvlášť originálnou myšlienkou by bolo rýchlo zmeniť starý drevený rebrík na skvelú vianočnú dekoráciu. Drevo môžete brúsiť, aby vyzeralo ešte staršie a používanejšie. Tento prírodný, sivý povrch neošetreného dreva poskytuje vyhľadávaný vintage nádych, ktorý je v súčasnej dobe veľmi aktuálny.

Iný druh adventného kalendára – zaveste na rebrík papierové vrecúška s drobnými darčekmi

adventný kalendár-rôzne-návody-rebrík-drevené-schody

Vezmite balíky a pomocou dierky urobte v každom balení dieru. Otvor by mal byť dostatočne veľký, aby ste ním mohli prevliecť šnúry alebo stuhy. Použite to na pripevnenie všetkých balíkov na schody rebríka. Balíky môžete začať vešať zhora alebo naopak. Ak chcete, môžete vianočnú výzdobu rozšíriť a pridať niekoľko ďalších dekoratívnych prvkov.

Vytvorte si vlastný adventný kalendár s rozdielom – vintage vianočné ozdoby

advent-kalendár-rôzne-návod-rebrík-drevo-vinobranie-originál

Adventný kalendár s rozdielom – originálna myšlienka s figúrkami stavebnice

advent-kalendár-časy-rôzne-návody-jedľa-plastika-modelárstvo

Keď dostanete darček, je najvzrušujúcejšie, keď je pekne zabalený a obzvlášť, keď je v darčekovom balení. Potom enormne rastie zvedavosť a netrpezlivosť. Na ďalší nápad na originálny adventný kalendár potrebujeme namiesto vrecúšok z hnedého papiera malé škatule z rovnakého materiálu. Vyzerajú úplne roztomilo, keď sú v takom veľkom počte. Potrebujete 25 z nich ako predtým.

Iný druh adventného kalendára – čo je potrebné?

advent-kalendár-časy-rôzne-návody-materiály-etikety-plast-jedľa-modelárstvo

Okrem malých darčekových škatúľ z hnedého papiera môžete získať aj toľko poschodových stromčekov pre modelárstvo. Potrebných je aj 25 štítkov na každý deň. Môžete si ich navrhnúť a vytlačiť sami, alebo ich nájdete v obchode s remeslami. Potom potrebujete lepidlo – funguje aj horúce lepidlo alebo lepidlo na drevo.

Navrhnite si adventný kalendár inak a kreatívne

advent-kalendár-časy-rôzne-návody-plast-jedľa-model-modelu-železnice

Vytvorte si vlastný adventný kalendár s rozdielom – kreatívna etiketa 

adventný kalendár-rôzne-návody-plastové-jedľové-stromové-etikety-vianočné

Vystrihnite všetky štítky a na každý pripevnite jeden vianočný stromček. Dbajte na to, aby na korunu stromu nespadlo prebytočné lepidlo a nepoškodilo ho. Aby štítok vyzeral ako vlajka, omotajte ho okolo rúčky pera a potom ho pripevnite na strom. Na veko každej darčekovej krabičky položte jeden z malých jedlí a bezpečne ho zafixujte lepidlom.

Opravte jedle na malé darčekové krabičky pre stavbu modelov

advent-kalendár-časy-rôzne-návody-plastová-jedľová-modelárska-lepidlo

Hotové darčekové krabičky s vianočnou tematikou je možné naplniť. Upozorňujeme, že sa do nich zmestia iba drobnosti. Ak chcete väčší darček, ale v malej škatuľke naň nie je miesto, môžete doň jednoducho vložiť poznámku. Mali by ste na neho napísať iba to, čo darujete milovanej osobe.

25 malých darčekových krabičiek s malým prekvapením 

adventný kalendár-rôzne-návody-vianočný stromček-plastová-modelárska-prekvapenie

Adventný kalendár s odlišnosťou a kreativitou 

advent-kalendár-časy-rôzne-návody-jedľa-strom-plastika-modelárstvo

Navrhujte vianočné ozdoby a adventné kalendáre inak 

adventný kalendár-rôzne-pokyny-balíček-deko-vianoce

Hnedý papier vyzerá nepochybne jednoducho a jednoducho. Z tohto dôvodu sa stále častejšie používa na obyčajné balenie. Akcenty, ktoré sú do neho zapracované, sú preto efektívnejšie. Zviažte červeno -bielou šnúrkou, pre väčšiu náladu pridajte jedľové konáre a červené vianočné gule.