Nápady na tetovanie

3D tetovanie pre ženy a mužov – nápady pre rôzne oblasti tela

3D tetovanie superhrdina dámy päsť predlaktie zápästie

Ak chcete svojim tetovaním vytvoriť skutočný pútavý pohľad, môžete zvážiť 3D návrhy. Aj keď 2D návrhy môžu byť nepochybne veľmi atraktívne, pri trojrozmerných motívoch sa budete pozerať minimálne dvakrát. Existujú neskutočne realistické varianty, kde spočiatku sotva čakáte vytetovaný obrázok. A radi by sme vám predstavili niektoré také pôsobivé návrhy pre 3D tetovanie v tomto článku. Existujú inšpiratívne nápady pre mužov a ženy, ktoré je možné skopírovať alebo použiť ako základ pre vlastné nápady. Vytvorte jedinečné zvýraznenie pomocou najmodernejšieho telesného umenia za posledných niekoľko desaťročí!

3D tetovacie obrázky z prírody

3D tetovanie nápad na spodnú časť nohy-červená-ruža-dámy

Motívy z prírody sú pre tetovanie veľmi obľúbené. A najmä ruže so svojim romantickým vzhľadom sú často voleným motívom. Bujné kvety sú tiež ideálne pre zaujímavé 3D návrhy a v akejkoľvek farbe. Tí, ktorí uprednostňujú klasický čiernobiely dizajn, môžu získať pôsobivý motív, ako aj tí, ktorí hľadajú niečo farebné.

Potetovaná farebná ruža

3d tetovanie romantická ruža-oranžovo-ružová-realistická kvetina

V tomto príklade môžete vidieť napríklad krásny motív ruží s jasnými farbami. To tiež dokazuje, že ruže sú vhodné nielen pre dizajn ženských tiel, ale sú obľúbené aj u mužov a nie menej atraktívne. Správne umiestnené tieňovanie tetovania vytvára požadovaný 3D efekt. Motívy je možné tiež úžasne kombinovať s určitými časťami tela, aby sa zvýšil účinok. Na titulnom obrázku je teda päsť takpovediac súčasťou tetovania, ale tiež nie na druhej strane, pretože nebolo tetované..

Jemný list papradia

3d tetovanie list-papradie-príroda-skutočná-optika-zelená-farba

Aj tu môžete vidieť nádherné 3D tetovanie, ktoré je na jednej strane jemné a jemné, ale zároveň vďaka svojej realistickej implementácii púta pozornosť. S motívmi z prírody môžete nepochybne vytvárať úchvatné prevedenia, ktorými si môžete ozdobiť telo. Toto tetovanie môže vyzerať ešte realistickejšie, ak je opatrené tieňmi, ktoré vrhá skutočný list.

Ruža po ruke

3D tetovanie originál-stimulácia-ruža-realistický-ručný dizajn

Táto ruža je aj na mužskom tele a tentoraz na ruke. Namiesto jasných farieb boli použité neutrálne farby, ktoré tetovanie nerobia o nič menej príťažlivým. Ruža zaberá celý povrch ruky a je vybavená dvoma kvapkami vody. Nápadný dizajn, ktorý je spojený s prírodou a tiež s romantikou alebo dokonca nostalgiou.

3D tetovanie motýľa

3D tetovanie rameno-nežný-motýľ-realistický-ružovo-ružovo-červený-tieňový dizajn

Rovnako obľúbené tetovacie motívy sú hmyz, pretože sú obzvlášť vhodné pre jemné a menšie tetovanie. Veľmi pôsobivá implementácia pre motýľa, pozri obrázok vyššie. Motýľ bol vytetovaný na jednom ramene. Zatienenie samozrejme vytvára realistický efekt. Zdá sa, že vám na ramene sedí skutočný motýľ.

Ozdobte nohu

3D tetovanie dámy-doplnok-noha-motýľ-modrá-ružová-krídla

3D tetovanie s motýľom môže byť samozrejme navrhnuté kdekoľvek na tele. Je len na vás, kam sa chcete pochváliť. Niektorí preferujú časť tela, ktorú je v prípade potreby možné ľahko skryť oblečením, zatiaľ čo niektorí radšej svoje tetovanie ukážu kedykoľvek. Rozhodujúcu úlohu zohráva aj veľkosť tetovania.

Skutočne vyzerajúci pavúk

3d tetovanie pavúk-čierna-vdova-červený-tieň

Možno ste už videli tetovanie 3D pavúka. Pavúk je jedným z najobľúbenejších motívov a niektorých môže vystrašiť realistickým vzhľadom. Ale škorpióny sú rovnako populárne. Oba tetovacie motívy sú vhodné pre rôzne veľkosti a akúkoľvek časť tela.

Tetovanie na zápästí

3D tetovanie subtílne-malá-lienka-zápästie-červené

Takéto 3D tetovanie lienky je skvelé pre tých, ktorí uprednostňujú niečo jemné. Každý motív môže byť samozrejme zobrazený v malom formáte, ale pri niektorých prevedeniach je výhodnejšia väčšia plocha, aby sa lepšie ilustrovali najmä menšie detaily. Nie inak je to s hmyzom. Vo väčšine prípadov si tieto prídu na svoje aj v malom formáte.

Vážka v pastelových farbách

3d-tetovanie-vážka-purpurovo-tyrkysovo-hmyzie krídla

Vážka je ako motýľ a väčšina ostatných hmyzu: Sú perfektné pre jemné tetovanie pre ženy. Myšlienka vyššie bola vybraná pre rameno a je ozdobená svetlými pastelovými farbami. Takéto farby sú opäť dobrou alternatívou k odvážnym, ktoré nie sú pre každého. Nechajte si poradiť tetovacím umelcom a pozrite sa na príklady s farbou aj bez nej, aby ste našli ten najlepší variant.

Tetovací had

3d-tetovanie-had-noha-dizajn-realistický-obojživelník

Ak sa postavíte pred túto osobu, najskôr by ste mohli veriť, že sa k vám priblíži skutočný had. S trochou farby by tetovanie mohlo vyzerať ešte realistickejšie. Had je na jednej nohe, ale rovnako zaujímavý môže byť aj na iných častiach tela. Veľmi vhodné je napríklad predlaktie.

Malé hviezdice

3d-tetovanie-malé motyky-dizajn-nohy-hviezdice-svetlo modrá

Táto svetlo modrá hviezdica vyzerá napriek svojej malej veľkosti nemenej realisticky. Je to perfektný motív pre chodidlo, zápästie, krk a podobné oblasti tela. 3D efekt je dosiahnutý jemným spôsobom prostredníctvom tieňovania svetla. Hviezdice tiež vyzerajú obzvlášť jemne kvôli svojej svetlej pastelovej farbe. Vhodné sú všetky tóny, ktoré sa vyskytujú v prírode.

Abstraktné nápady a motívy tetovania 3D

3d-tetovanie-realistické-zips-zadný-dizajn-ženy-muži

Namiesto prírodných motívov si môžete pre 3D tetovanie samozrejme vybrať aj niečo veľmi neobvyklé, abstraktné a bláznivé alebo iné každodenné motívy. Pôvodný nápad, ktorý sme vám museli úplne ukázať, je tento dvojitý zips, ktorý bol zvolený na zadnej strane. Dizajn vyzerá tak reálne, že sa verí, že koža je skutočne len nasadená a dá sa ľubovoľne otvárať a zatvárať.

Vyberte si 3D tetovanie na ruku

3d-tetovanie-farebné-farby-hviezda-abstraktné-geometrické

Opäť tu môžete vidieť farebný a abstraktný motív. Niekoľko hviezd rôznych veľkostí, ktoré boli navrhnuté aj v dúhových farbách, leží na sebe a tvoria takpovediac stupňovitý tvar. Je to skutočné umelecké dielo, ktoré zdobí vnútornú časť nadlaktia. Inšpirujte sa myšlienkou, ak hľadáte abstraktný dizajn.

Nápad na stehno

3d-tetovanie-stehno-koleno-noha-rezba-vzor-drevo-efekt

Je ťažké slovami opísať, ako pôsobivá je táto myšlienka. Je to tetovanie na stehne, vďaka ktorému noha vyzerá ako z dreva. Samotné 3D tetovanie vytvára vzor, ​​ktorý je známy z vyrezávaných umeleckých diel. Tak často, ako sa pozeráte na motív, takmer neveríte, že je to „len“ tetovanie.

3D tetovanie na predlaktie

3d-tetovanie-logo-hayabusa-motocykel-plameň-čínske-znaky-imitácia kameňa

Prírodné materiály sa dajú úžasne napodobniť aj tetovaním. V tomto prípade bol kameň jednoducho navrhnutý s trhlinami. Vnútri je logo Suzuki Hayabusa. Týmto spôsobom je možné v scéne nastaviť aj nápisy vyrobené z akýchkoľvek čínskych znakov. Čiernobiele prevedenie je pre túto myšlienku skvelé a zdôrazňuje prirodzenosť kameňa.

kompas

3d-tetovanie-kompas-ruka-motív-hviezdy-čierne-tetovanie

V tomto prípade ruku namiesto ruže zdobí kompas. Je obľúbený najmä u námorníkov, pretože vraj námorný symbol prináša šťastie a chráni ich. Tento kompas je kombinovaný s hviezdou v strede, ktorá môže byť pravdepodobne spojená s polárnou hviezdou, dôležitým ukazovateľom na oblohe pre námorníkov.

Tetovacie písma

3d-tetovanie-nápad-páni-list-javor-písmo-výroky

Toto tetovanie predstavuje druh roztrhnutej kože, ktorá týmto spôsobom zvýrazňuje písmená. Odtiene boli navrhnuté pozdĺž okrajov, aby vytvorili trojrozmerný vzhľad. Na písmo je možné použiť dôležité veci v živote. V tomto prípade ide o rodinu, lásku, úprimnosť, radosť a priateľstvo.

Hviezda ako tetovanie

3d-tetovanie-hviezda-font-laska-rodina-priatelstvo

Toto 3D tetovanie v tvare hviezdy je vybavené aj písmami. V zásade ide o rovnakú myšlienku, iba bol zvolený iný základný tvar. Odtiene na vnútornej strane tetovania vytvárajú trojrozmerný efekt. Zdá sa, ako keby sa písmo nachádzalo pod kožou a akoby koža praskala a drobila sa ako kameň.

Tetovanie koníčky a preferencie

3d-tetovanie-dámy-stehno-čipka-stuha-šijací stroj-žltá

Svojimi tetovaniami môžete ukázať svoje preferencie a koníčky. Skvelým príkladom je toto 3D tetovanie na nohe, ktoré zobrazuje čipkovanú stuhu a šijací stroj. Farby boli tiež použité veľmi dobre. Jemne zvýraznia šijací stroj bez toho, aby boli príliš pútavé, čo je dobré rozhodnutie, najmä ak nechcete pestrý dizajn, ale bez farieb sa úplne nezaobídete.

Bicykel ako motív

3d-tetovanie-späť-dizajn-bicykel-čierna-červená-ženy

Rovnakým spôsobom sa dajú zmapovať aj športy, ktoré sú vašim koníčkom. Ak sa venujete cyklistike, môžete si napríklad nechať vytetovať bicykel. Tí, ktorí radi behajú, si vyberú bežecké topánky a tí, ktorí radi tancujú, im môžu vymyslieť niečo vhodné. Navrhnutý v 3D vzhľade, váš osobný motív potom vyzerá ešte atraktívnejšie.

Vlastenecký motív

3d-tattoo-scratch-claw-flag-american-skin

Ste obzvlášť hrdí na svoju krajinu alebo máte určitú obľúbenú krajinu, potom to môžete tiež ukázať každému pomocou zodpovedajúceho 3D tetovania. Tieto praskliny, ktoré, zdá sa, boli pridané pazúrmi, a tak vynášajú americkú vlajku, sú veľmi originálne. To sa dá samozrejme urobiť aj s akoukoľvek inou vlajkou, alebo si môžete vymyslieť svoj vlastný dizajn.

Gramofón

3d-tetovanie-vinyl-záznam-gramofón-inšpirácia-ruka-čierno-biele

Rekordér bol na túto ruku potetovaný veľmi efektívne. Pri trojrozmernom tetovaní používajte prirodzený tvar rôznych oblastí tela a hrajte sa s tetovanými aj netetovanými oblasťami. Z motívu srší určitá nostalgia, ktorú môžete dosiahnuť aj inými retro predmetmi.

Abstraktné 3D

3d-tetovanie-tieň-optická ilúzia-ženy-tvár-horné rameno-schody

Toto tetovanie kombinuje abstrakt s optickou ilúziou a 3D efektmi. Napoly zatienenú a poloosvetlenú tvár rámujú trojrozmerné kroky, ktoré naopak vedú jednak nahor, ale zároveň aj nadol, ak sledujete ich priebeh. Tiež je zobrazená silueta muža zostupujúceho po schodoch.

Nápad pre veriacich

3d-tetovanie-ruženec-členok-noha-kríž-kresťanská téma

Namiesto skutočného členku si môžete ľahko vybrať tetovanie, ktoré sa veľmi približuje skutočnému, ale je menej otravné. Samozrejme, môžete sa sami rozhodnúť, ako presne by mal reťazec vyzerať. Ak ste napríklad veriaci, môžete si vybrať taký ruženec a natrvalo si ozdobiť členok.

Zaujímavý kúsok skladačky

3D vzor tetovania na nohe, vzor modrých váh

Kúsok skladačky, ktorý bol vytiahnutý z chodidla, aby odhalil rybie šupiny. Práve to predstavuje toto zaujímavé tetovanie. Nevyzerá to však len dobre na nohách. Môžete si tiež vybrať nápadnejšiu oblasť. Kúsok skladačky, ako aj výsledná „diera“ boli navrhnuté v 3D štýle a veľmi sa približujú skutočným predmetom.

Vypracovať 3D tetovanie

3d-tetovanie-originál-optika-kameň-tanier-dláto-lebka

Chrbát tohto pána imituje kamennú tabuľu so zaujímavými motívmi a prepracovanými vzormi. Tetovanie navyše zaberá celý chrbát. Ako je typické pre prírodný kameň, tento motív pozostáva z odtieňov šedej. Iba jedna rastlina, ktorá zrejme rastie z kameňa, bola navrhnutá zelene a nádherne dopĺňa dizajn.

Pištoľ ako motív

3d-tetovanie-predlaktie-vo vnútri-pištole-sivá-mužská myšlienka

Táto pištoľ, ktorá bola vytetovaná na predlaktí, vyzerá veľmi reálne. Môžete kombinovať 3D tetovanie s iným tetovaním. Ak však chcete, aby si určitý motív prišiel na svoje, je najlepšie to nechať tak. V zásade, ako vidíte, môžete nechať vytvoriť ľubovoľný motív v 3D za predpokladu, že nájdete vhodného tatéra.