Nábytok

Retro elegantná úložná skrinka pre hudobných fanúšikov od spoločnosti Atocha Design

Atocha-Deisgn-úložný nábytok-pre-prehrávač-rekordéra-masívne drevo

Atocha Design Studio vzniklo z vášne pre hudbu a dizajn a špecializuje sa na ručnú výrobu úložného nábytku pre disky CD, platne a zvukové komponenty. Krásna úložná skrinka pre hudobných fanúšikov s názvom „Otvoriť / Zavrieť“ uchováva vaše spomienky na časy dávno minulé, keď analógová technológia fascinovala oči a uši rovnakou mierou.

Úložná skrinka pre fanúšikov hudby

Orechové drevo-otvorené-zavrieť-série-nábytok-na-ukladanie-záznamov

Séria Open / Close je navrhnutá v modernom štýle v polovici storočia a je prispôsobená potrebám súčasnosti. Štyri zásuvky, dve police a polica poskytujú bezpečné uloženie všetkých zariadení spotrebnej elektroniky vrátane rádií, videokamier, videorekordérov, hi-fi systémov, zosilňovačov zvuku, drevotrieskových dosiek a hudobných nástrojov. Výsuvná polica v strede uľahčuje užívateľom prístup k nim. Úložná skrinka pre fanúšikov hudby, vyrobená v USA z vysoko kvalitných a udržateľných materiálov, je nielen krásna, ale aj odolná.

Retro elegantná hudobná skrinka do obývačky od Atocha Design

Všestranná hudobná skrinka-vybavenie-pre-moderné-technológie

Napriek tomu, že Open / Close pripomína všestrannú hudobnú skrinku zo 60. rokov minulého storočia, dá sa rozšíriť na multimediálnu skrinku. Dizajn je založený na klasických skrinkových prvkoch, doplnených o niektoré ručne vyrobené detaily z Atocha Design.

Hudobný kabinet-vysokokvalitné-udržateľné-materiály-vyrobené-v-USA

Police pre praktické aranžovanie albumov 

Úložná skrinka pre hudobných fanúšikov je k dispozícii v štyroch povrchových prevedeniach – americký dub, orech, javor alebo čerešňa. Kus nábytku je možné individuálne konfigurovať z masívneho orechového dreva, ako aj z drevenej dyhy.

Dizajn Atocha vyrába nábytok pre milovníkov hudby

Atocha-Design-Open-Close-Hudobná skrinka-Úložný nábytok-Obývačka

Štyri zásuvky s mäkkým zatváraním

hudobná skrinka-pojme-spotrebná-elektronika-zariadenia

Úložný nábytok zo série Open / Close

Úložný nábytok-pre-praktické-usporiadanie-rádio-vybavenie-albumy

Skrinka na ukladanie platní a hudobnej techniky