Nábytok

Pohovka Oscar – perfektný doplnok do každého atraktívneho životného prostredia

pohovke oscar jednoduchému, neutrálnemu dizajnu dominujú svetlosivé kusy nábytku

Ak chcete trochu osviežiť svoje monotónne životné prostredie, je to tak pohovka Oscar perfektný kus nábytku pre vás a váš domov.

 Pohovka Oscar zaujme jednoduchým dizajnom a jasnými farbami

kombinácia myšlienok dizajnu mangánovej modrej a oranžovej poznámky

 

Christian Werner z Leolux, vytvorený pohovka Oscar. Vyznačuje sa vynikajúcimi kontúrami a švami na jednej strane a jednoduchým profilom na strane druhej. Oscar je predovšetkým štýlovým doplnkom každého domu. Mäkký poťah je taký príjemný a jemné podrúčky nabádajú k pohodlnému sedeniu alebo ležaniu a nechávajú sa rozmaznávať. V ponuke sú 2,5 alebo 3-miestne a výrobca má veľké množstvo modelov z látky, kože alebo Alcantary, ktoré sú vybavené zhodnými alebo kontrastnými švami. Oskarove nohy sú buď leštené v štandardnej farbe hliníka, alebo sú lakované v rôznych farbách, ktoré si zákazník môže ľubovoľne vybrať. K dispozícii je aj zodpovedajúca stolička s kolieskami. Kombinácia mangánovo-modrého čalúnenia a švov oranžovej farby sa ukazuje ako fascinujúca.

Pohovka Oscar je vhodná do akejkoľvek farebnej palety v domácnosti

sedačka oscar design škoricový farebný kontrast

Pre domy, ktoré sa vyznačujú bielou farebnou paletou alebo rôznymi odtieňmi béžovej alebo sivej, sa zdá byť pohovka vo výrazných farbách ako najlepšie rozhodnutie. Úžasný svetlofialový nábytok so zodpovedajúcimi švami a štandardnými hliníkovými nohami vám dáva možnosť vyjadriť svoju osobnosť. Kop výraznej farby, ak nie je prehnaný, môže prispieť k nálade v každej miestnosti. Okrem toho môžete na vankúše dať akcenty v kontrastných farbách. Ak sú farebné prvky vo vašom dome dostatočné, potom by to mohlo byť pohovka Oscar a jeho neutrálny, jednoduchý dizajn prináša viac pokoja pre oči. Svetlošedé čalúnenie umožňuje naďalej dominovať jasným akcentom. Kožené verzie Oscara sa v niektorých ohľadoch líšia od čalúnených modelov. Okrem toho, že koža je považovaná za dokonalú farbu, ktorá sa hodí do akéhokoľvek interiéru, koženú verziu je tiež oveľa jednoduchšie čistiť. Na odstránenie škvŕn od červeného vína alebo mlieka stačí jednoduché utretie vlhkou handričkou.

Bledofialová pohovka Oscar dodáva obytnému priestoru jedinečnosť

svetlofialové čalúnenie je skvelým doplnkom dekoratívnych vankúšov

Kožené čalúnenie škoricovej alebo mangánovo-modrej farby-výber závisí od vášho vlastného vkusu

široká škála dostupných kožených tkanín hliníkové nohy hnedá modrá farba